• Navijač Dinama
    8.3k
    Rile može biti za rrotaciju ili desni stoper u 352 formaciji ako ce nam tioa srednji biti Teophile a lijevi Perković. I dalje daje svoj maksium, trči, bori se, defenzivno ima jednu manu, a to da mu je zbog visine lošija skok igra, ali bi vjerujem nisam jedini bio on u pomenutih 3 od zada izbor prije nego recimo Bernauer, koji je nesto više tehnički potkovaniji za iznos lopte ali je zato i lošiji u duel igri i trci.
  • Maximo
    523
    "izvori tvrde da je Dinamo nudio plaću od 10 tisuća eura mjesečno bruto, što Šotiček nije prihvatio"

    Da, sad je problem kaj Špikić recimo ima 3 put više od toga kaj ovi njemu nude...
  • Facke
    3.6k


    Nez. Al potpisal jos za nikoga nije.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Velik problem kod ulaganja u klince je taj prvi profesionalni ugovor koji oni ne moraju prihvatit. Ulagat u klinca 30 tisuca eura godisnje da njegov menadzer ima 0 troskova, a isti ga onda povuce u svoj klub da bi pokupio odstetu, proviziju i postotak place je bolesno. Neka regulacija se tu mora uvest pod hitno. Ako se bavis menadzerskim poslom ne bi smio imat udjel, a kamoli vlasnistvo nad bilo kojem klubu. Zao mi je sto je na sudu palo i ogranicavanje naknade hijenama, al tu smo gdje smo..
  • superhik
    11.1k
    Ok, znači li to da gomilamo stopere u rotaciji pošto bi on bio četvrti stoper? Theo, Bernauer, Torrente bi sigurno imali prednost ispred njega? Što znači da je posljednji od svih nabrojanih?
  • IstinaZaDinamo
    2k
    @Miro Vugrinec
    Hvala na svim informacijama koje dijelis, mozws samo reci koja vrsta ugovora je u pitanju bila, jer po pravilniku za jedan od njih je minimum 10k godisnje a po drugom je to maksimalno sto se moze ponuditi.
  • Time
    871

    Vjerujem da u lokomotivi ima slicnu placu...
  • BluePhone67
    4.1k
    Vjerujem da ima manje
  • Crle
    540
    Pa dobro ako ih Bara financira sa 5k mjesečno onda super, od toga mogu živjeti i u Kustošiji.

    Samo nitko ne računa da ti Dinamo daje prostor za napredak i kasnije veću cijenu, infrastrukturu, trenere... Koliko bi to recimo vrijedilo? Pa da to zbrojimo uz tih 400 i dobijemo realnu cifru. Pa neka Bara to plati.
  • Daliban
    1.7k
    Može i u nepopularno mišljenje, ali čime je Ristovski zaslužio ostanak u rotaciji?superhik

    Mikić je već prošle zime bio bolji od njega. Šteta što je slomio ruku.
  • Miro Vugrinec
    5k
    Ljudi ne razumiju kontekst. Veliki klubovi, a mi držimo da smo veliki klub, kad vide talenta svjetske razine idu u riskiranje i daju velike ugovore. Otac i cijela familija od Belinha i mali su već riskirali tako sto su napustili svoj dom, otišli u državu u kojoj nikoga nemaju, gdje nitko ne zna jezik. Mali nikakav ugovor nije potpisao, za 0 eura je došao, znaci takav svjetski talent nam je došao sto god vi mislili posredstvom Andyja Bare koji ih je uvjerio da je za jednog Brazilca najbolji put Dinamo. 14-15 godina su godine kad već svjetski talenti u svijetu dobiju velike ugovore, nek ti 1 od njih 6-7 u klubu bude igrač i prodaš ga za 10 milijuna već ti se isplatilo vise nego dvostruko. Možemo mi pričati treba gledati razvoj, ne treba gledati novac,no od novca se živi. Kako smo doveli Baturinu, doveli smo ga tako sto smo dali profi ugovor njegovom bratu starijem, njemu dali u tom momentu najveći ugovor u generaciji, bratu mlađem 2005 godište isto dali najveći ugovor u generaciji(sada je u Hašku). Znaci pokazali smo zube, platili elitnog talenta i njegova obitelj je kroz taj ugovor smatrala da će Martin dobiti bolju šansu u Zagrebu nego u Splitu. I pogodili smo i mi i on. Isto tako je i s Belinhom, ako je mali top talent, da privučemo oca i njegovu obitelj treba ponuditi jači ugovor nego ostalima u generaciji, jer mali je najveći talent u toj generaciji(još nije izrastao pa fizički nije još razina, ali nije bio ni Baturina pa vidimo di je danas). Ne smije nam mali pobjeći zbog toga jer netko nije htio dati vise od 400 eura za njega. Škola nam je svakako u padu zadnjih 2-3 godune i sve je manje materijala za prvu momčad, elitne talente u najveće potencijale pogotovo ako su stranci trebamo pod svaku cijenu ostaviti jer nas klub živi od proizvodnje igrača
  • Crusades1986
    12.5k
    Mikić je već prošle zime bio bolji od njega.Daliban

    Kad točno? U dvije prijateljske utakmice?

    Daj ne pričajte gluposti.
  • Daliban
    1.7k
    Kad točno? U dvije prijateljske utakmice?Crusades1986

    Tko vidi, vidi.
  • austrijanac
    4.1k
    Može i u nepopularno mišljenje, ali čime je Ristovski zaslužio ostanak u rotaciji?superhik

    Pa nije baš nepopularno, mislim da ima dosta tih zagovaratelja.
    Spomenuo sam da Ademi nije ni preslika onog igrača, kao i to da je KTC bio odlican prosle sezone jer su ostali slabi.

    Jednostavno igrački su pali i to treba prihvatit. Nije to vrijeđanje njih kao igrača, osoba ili što već želiš.
    To je po meni surova realnost koju treba prihvatit. Dinamo ne smije prihvacat mediokritete.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions