• Jaro
    6.2k
    Kao sto sam rekao, malog je trebalo frknut prije pola godine pa nek se snalazi kako zna i umije. Nije on kriv, al jbg... nek se razvija u Kustosiji sada...

    Edit: i da spika kako familija zivi od njegove place - bas i nije legalna jer se mali nebi mogao preseliti tu da mu "roditelji nisu dobili posao" posto je u18 zabranjeno kupovati...
  • CastAway1986
    1k
    ma naravno sve 5 ..Stvarno sam impresioniran nacinom i brzinom kojom se Sučić uklopio u ekipu i nadam se da će iduću sezonu biti još bolji..
  • NORTE
    9.9k
    Ovo s Belinhom ljudi u dinamu moraju riješiti u dinamovu korist.
    Mali je supertalent, on treba biti dinamov projekt, igrač koji će za par godina biti dinamova prednost nad drugim klubovima, a na kraju i rekordni transfer.
  • sebenico
    56


    Nebitan je Belinho ili Bara, ali klub neće moći ovako dugoročno prosperirati ako će se najtalentiranijim klincima davati 400 ili 500 eura mjesečno. S tim novcima se danas ne može platiti ni stanarina, a kamoli bilo što drugo. Ne vidim što je problem da par najtalentiranijih klinaca po generacija za koje struka u klubu procijeni da su potencijal ima 2 ili 3 tisuće eura mjesečno. Pa pola godišnje plaće Boška Šutala pokrije sve najtalentiranije klince u školi.
  • brile86
    0
    Ne bi me čudilo da nakon zimskog showa s Brekalom odluči odvesti Belinha dolje u onu psihijatriju di je pustio pipke sad. U svakom slučaju nikako se dati ucjenjivati od zalizanog više.
  • Dudu9
    602
    I meni čudno 400e mjesečno za jačeg talenta u školi nogometa, a do nedavno juniori imali 10k mj
  • Crni86
    1.6k
    to je dijete od 15 godina i ti bi njemu dao 3 tisuce eura? Za kaj tocno?

    Maric je objasnio kako bi sav fokus ostao na nogometu nece davati ogromne cifre dijeci. Cutuk je isto htio nesto bolji ugovor pa je potpisao ono sta je bilo u novo zavrtanim gabaritima. Toj djeci prvotno mora biti nogomet a tek zatim novac.

    Ko je kriv Bari kaj mu tati nije naso posao, naucio ih hrvatski pa ne bi morao placati posebne skole. A o stanu od 1700 eura da ne pricamo….
  • don
    2.6k
    podržavam sve ono što se protivi zalizanom.. ali budimo realni, 400e je premalo danas s obzirom na to da potencijalno može biti generacijski igrač za Dinamo (mislim na one tipa Olmo, Gvardiol, Baturina... na kojima Dinamo profitira kako na terenu tako i izvan njega) a sigurno nećemo propasti zbog par stotina eura više.
  • Daliban
    326
    Kaze zalizani ja mu placam skolu,stan,skolovanje za sestre itd itd. Pa da zalizanko ti si njegov menadzer i po tvojoj procjeni on ce biti veliki igrac zato sada u njega ulazes da bi sljedecih 10-15 godina na njemu okrenuo veliki novac. Tako to funkcionira ili ces ti dovoditi igrace u agenciju,klub ce im omoguciti sve a ti ces uzet postotak. Ne ide to tako mili.BBB Mataa998

    Nije da Dinamo ne misli zaraditi na svojim klincima. U redu je kritizirati Baru i svaku njegovu riječ treba uzeti sa loncem soli, ali obje strane financiraju te klince da bi na njima kasnije zaradile.

    Skroz otvoreno, meni je također 400e mjesečno smiješno za jednog od najvećih talenata u klubu. Ako je to istina, to treba dovesti u red umjesto da se brukamo.

    Fokus treba biti na Belinhu i interesu kluba. Osobne netrpeljivosti sa Barom i drugim agentima tu nemaju mjesta i ne smiju igrati ulogu. Da pričamo o nekom žnj talentu, druga stvar. No, ne pričamo o žnj talentu.
  • Droljo
    6.5k
    Debil veli kako da oni žive s 400 eura mjesečno? Pa jebo mu pas mater lihvarsku jer 15ogodišnje dete bude uzdržavalo familiju? Kreteni van svake pameti.
  • dumitrumitu
    966
    Ako je Belinho zbilja talentiran treba ga pokušati zadržati.
  • Lynx17
    3k
    Bravo za klub ako ce stojiti iza svoje principe. Nitko nije veci od klub. To stoji.

    Medutim, jako ce mi biti zao ako izgubimo talenta poput Belinho. Nije on samo obican talent, nego bas top top.

    Nadam se da ce na kraju doci do nekakvog kompromisa.
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Dinamo mu osigurava vrhunske treninge,vrhunske suparnike,kompletan nogometan razvoj i za to sve bi nekada u buducnosti trebao nesto i zaraditi.
    Menadzer je duzan da mu sredi ostale van nogomente stvari.
  • Crni86
    1.6k
    Ja bi vise reko da je ovo samo Barina patka kako bi malog mogao odvest u kustosiju i masno zaradio na njemu jer da mali ostane u dinamu ne bi nista dobio od transfera.

    Jer ako mu je belinho u interesu kaj mislite kolko mu to kustosija koja igra trecu ligu moze platiti? Odveo bi ga onda u salzburg ili negdje slicno, a ne u svoj klub. Na kraju krajeva ovo se i radi Belinha trebalo rijesit iza zatvorenih vrata a ne decka ni krivog ni duznog sa 15,16 godina stavljati ovako pod mrdijske refletkore.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Bas to, zato je Dinamo svima bio idealna muzara. Mamic je svoje igrace placao preko Dinama, pa si onda postotak uzimao na ugovor koji je dogovorio sam sa sobom. Menadzeri nisu imali lipe troska, profit njima, a ako igrac ne uspije nikom nista, na gubtiku je samo Dinamo.
    Ono doslovno, samo ga nadi, potpisi ugovor i prosljedi i to je to. Nema sigurnije investicije u zivotu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions