• Yovitssa
    482
    Ne zna čemu sad panika zbog ove 1,4 milje... Činjenica je da smo taj iznos dužni hoćeš/nećeš i da ga je trener otpisao. Tako da bolje da smo ga proslijedili dalje, barem smo na plaći ušparali.
    Ja sam bio nagajpan kad smo ga potpisivali jer bio mi je stvarno dobar stoper još u HNL-u, itekako iskoristiv na desnom beku (u mladoj repki je ubijao na toj poziciji). I super je igrao do ozljede u Šibeniku, ne znam stvarno kaj se poslije desilo...
    Bilo kako bilo, trener je odlučio dovesti novog stopera (ili dva) tako da bolje da Boško ode dalje, taman da ga poklonili nekome, jer ostanak znači izdatke za plaću za igrača koji ti ne treba.
  • don
    2.6k
    službeno i Vidivić bivši...
  • Jurki
    9.7k
    ispricavam se.. zaboravil sam na pranje lancuna i dugu veštu.
    Moj lapsuz.
  • Nogo
    1.8k
    Ode i Vidović nakon Halila. Idući je Kaneko i za kraj Drmić sigurno.
    Hoćemo ulazneeee transfere! :blush:
  • dumitrumitu
    962
    Šteta za Vidovića.
  • Ludovic IX
    6.1k
    mislim da je to samo dovidjenja..nadam mu se nagodinu za 0 eura
  • Nolifer
    7.1k
    I za Takija. Absolutne nemrem vjerovati, da se rješavamo takvog igrača. Za rotaciju je dobar, a i odigro je par dobrih tekmi. Šteta.. :sad: :confused: :down:
  • vjeko1701
    6.2k
    Jbg, i ja bi radije prodao Špikića i to preusmjerio u Takija ali očito da nije bilo takvih kombinacija u igri. Meni je definitivno igrač za kojeg sam mislio da bi iduće sezone mogao napraviti jedan korak više. U svakom slučaju bi mi bio draža druga opcija na poziciji.
  • Jurki
    9.7k
    Drmic sutra odlazi.
    Ima jos nakon njega dosta igraca koji bi trebali mahnuti Dinamu u kojem su dosli do para koje realno nisu zasluzili.
  • Nolifer
    7.1k
    Jbg, i ja bi radije prodao Špikića i to preusmjerio u Takijavjeko1701

    Slažem se. :up:
  • Nogo
    1.8k
    Kada vidim da Stefulj i Jurić imaju ugovore još 2 godine smrači mi se. Još tu ima kandidata kojima se treba zahvaliti, dati kartu u jednom smjeru i skresati kadar.
  • Vrdjuka
    48
    Brekala bi imalo smisla dovesti, kao desno krilo
  • Hrvatski Gradjanski
    3
    Odštete za Granadu nema, jedini trošak bit će Torrenteova plaća. Osim njega, Modri žele dovesti još jednog stopera. Pisali smo prije neki dan da su Modri zainteresirani za slovenskog reprezentativca koji igra odlično na Euru, Vanju Drkušića. Saznali smo u nedjelju da je taj posao skoro bio pred realizacijom, ali onda se saznalo i nešto što nije leglo nikome u Maksimiru. Naime, Drkušić je svojevremeno izjavio da navija za - Crvenu zvezdu! Sasvim je logično da bi to vrlo brzo saznali i Dinamovi navijači, pa je sasvim logično da onda Drkušić ne bi mogao biti dočekan raširenih ruku, zar ne? Mislimo da ne trebamo objašnjavati zašto. Nogomet nije samo biznis, nogomet je i strast, religija, identitet... Novo vodstvo kluba bi samo sebi promijenilo atmosferu koja je sjajna. Tako da se odmah po saznanju Drkušićevih navijačkih sklonosti odustalo od toga.

    Pozdrav ekipa. Čitam vas dulje vrijeme, a na registraciju su me ponukali specijalci među dinamovcima koji podržavaju dovođenje zvezdaša u Dinamo. Nisam znao da imamo takvih ali svijet se brzo mijenja.

    Plus za upravu zbog dovođenja Torrentea, plus za nedovođenje mladog gospodina Drkušića.

    Neki red se mora znati.
  • Droljo
    6.5k
    specijalci među dinamovcima koji podržavaju dovođenje zvezdaša u Dinamo.Hrvatski Gradjanski

    A naš vrli desni bek stojke? Robi i dvije lige prvaka?
    Dobrodošao svejedno..
    Da se razumijemo, nisam ja za tog drkačića ali ne volim dvostruka mjerila
  • don
    2.6k
    ode nam i naš samuraj Taki... Jbg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions