• Sixthway
    300
    neće on nikud , ne vjerujem da se prije kaneka I vidovica nije pokušalo njega riješit.
  • Ivan0302
    304
    došlo je i za Drmića prije par sekundi
  • Tongo Doumbia
    3k
    Ne znam, meni baš nema tolikog hypea, ili ga ja ne osjetim.

    Nekako mi je kao i Baturina, mirno ušetao u prvu momčad i čeka svoju šansu.

    Mali izgleda skroz na zemlji, nije klasični Instagram i Kenzo nogometašić, nisam mu do sada upratio neki pompozni intervju s najavama kako će na terenu pokazati sve i da ga samo treba pustiti.

    Šuti, radi i čeka. To volim. Propala mu je i ona posudba u Istru pa nije pravio nikakav problem, za razliku od tatinog sina Rukavine.

    Vidjet ćemo, možda nisam ni ja u pravu. Pričam o tom prvom dojmu, svom naravno.
  • Lynx17
    3k
    Da imamo Sučića samo sto je AGČ duplo bolji od Sučića i bio bi nam top pojačanjeCastAway1986


    Neznam zasto (jos) stalno udaras po Sucica. Znam(o) da si ga pratio u Zrinjski, ali jednostavno si fulao u procjeni. Jebiga, desi se. Ne kazem da inace nemas dobre analize.

    Pusti to sto si Sucica gledao dok je imao 19 god. Gledaj sto pruza u Dinamovu dresu. A tek sto ce za godinu, dva....
  • Navijač Dinama
    7.8k
    polako, treba dat mu na vremenu, ne treba ga isforsirat da ne izgori od prevelike želje za dokazivanjem i pritiska, dozirat mu minute.

    Baturina je isto bio po upitnikom pretjeranog hype kad ga je tadašnji povratnik na klupu Čačić ubacio od prve(Loksa 1-1) pa se mislilo čak ništa od njega, pa onda primjer Nevistić za kojeg se govorilo pranje para, ne vrijedi te novce ni upola, bla bla, kad Bati je tu di jest i što jest, kao i evo primjer Nevistić kojeg se zaziva i u reprezentativnom smislu( ako nastavi i iduce sezone kako je ove, ne vidim zašto ne).

    Samo strpljenja malo. :smile:
  • miro
    3.6k
    Sučić je meni osobno puno bolji igrač od AGČ, njegova dodavanja i ulazak u prostor su na top razini. To što je mlađi je problem samo iz perspektive iskustva - tu je Gnezda Čerin u velikoj prednosti. Ne bih nikad dao 3 milje za njega, a Petra stavio na klupu, radije bih žrtvovao jednu sezonu i izgradio pravog potentnog veznjaka kojeg već imamo pod ugovorom
  • Lynx17
    3k
    Ja vam kazem da u Kanadi/Americi ima puno neotkriveni talenti. Nije to kao u proslosti kada su ovdje igrali nogomet par mjeseci onda nista (ili druge sportove) za ostali 10. Ovdje se igra nogomet "all year round." Jos nije to to, daleko od toga, medutim, ima potencijala.

    Nadam(o) se da nasi to sve pratu. I tu ne mislim samo na ovi koji vec igraju MLS ili CPL, nego ovi dosta mladi. Nisu ti svi nasi, ali bome ima i nasi. Geni su geni. :strong:
  • Lynx17
    3k
    Da budemo jasni, mogu Sucic i Cerin (ili neko kao on) zajedno. Naravno.
  • CastAway1986
    1k
    drago mi je da si upamtio moje komentare za Sučića otprije :wink: ..S obzirom da sam živio dosta dugo u Mostaru , pratio i danas povremeno pogledam Zrinjski tako sam gledao i Sučića milijun puta..I da priznam procjena mi je bila u krivu mada još uvijek nisam 100% uvjeren da će izrasti u top igrača jako mi je drago da se pokazao u pravom svjetlu i da mu se karijera ovako razvija..Nije da udaram po njemu ili slicno samo sam mišljenja da bi AGČ bio kapitalac i donio bi dimenziju više Dinamu..
  • miro
    3.6k
    AGČ je igrao HNL u Sučićevim godinama i ja ga se zbilja ne sjećam po nekoj spektakularnoj igri. Ne hejtam ga, zbilja, samo bi mi bilo žao da na račun njegovog dolaska Sučić, Vrbančić, Stojković i Kačavenda čekaju priliku, a da ne kažem da je i Rog tu koji fizički sve ove zajedno pojede kad je zdrav
  • emilperska
    4.4k
    Ovih 1,4 za Boska sta se spominje..

    Da malo demistificiram.. Tih 1,4 je vec evidentirano u obvezama na 31.12.2023. Dakle nece Dinamo radi tog imati novu obvezu. Ta obveza vec postoji i evidentitana je. 700k pod kratkorocne obveze, 700k pod dugorocne..
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Čerin može uletit za rotaciju i počinjat neke utakmice, ti bi bio plus i za rotaciju, i za pomoć duu Mišić-Sučić.


    Ademi i sam zna,odnosno svjestan je da ne može više od zadnjih pola sata- prvog poluvremena, Mišić i Sučić nisu neumorni roboti da mogu igrat 2 utakmice tjedno i tako tri mjeseca po 90 minuta visokog inteziteta, jer ne igramo svaki tjedan kup utakmicu u selima, nego bit će tu i zeznutijih gostovanja,protivnika, kao i naravno derbiji i Europske bitke.

    I ostane nam još Rog i mali Pavić. Rog bio ok protiv Rijeke, ali mora se još isprofilirat da bi se moglo baš baš računat na njega, te mali Pavić, ali ako će nam klinac biti glavna rotacija za vezni red, sumnjam da on može nadomjestit Mišića i Ademia sa iskustvom i tkzv. team leaderstvom kao i trku Petra Sučića i njegovo razbijanje od zadi.

    Ovako kad se pogleda, nama je veznjak šestica-osmica neophodan, makar za rotaciju sa Sučićem i Mišićem da ne moraju ovi izgarat, jer što ako se ne daj Bože ozljedi Sučić/Mišić, hoćemo trpit Pavića i bacat onda drvlje i kamenje na dijete ili gledat Ademia "da krepe" nakon sat vremena jer fizički neće/ne može moć više od toga a i sam je on svjestat toga i ne gura se uopće da mora igrat da mora ovo, da mora ono
  • Crni86
    1.6k
    Zalizani nije normalan , doveo je malog belinha obecao mu brda i doline i sad bi da mi placamo za to i to jos tako otvoreno kaze u intervju.

    Tko ce mu u kustosiji to placat???????

    Podrska Maricu, klubu i svima. Nedajte mu ni centa vise nakon ovog namjernog javnog pritiska.
  • Lynx17
    3k
    drago mi je da si upamtio moje komentare za Sučića otprije :wink: ..S obzirom da sam živio dosta dugo u Mostaru , pratio i danas povremeno pogledam Zrinjski tako sam gledao i Sučića milijun puta..I da priznam procjena mi je bila u krivu mada još uvijek nisam 100% uvjeren da će izrasti u top igrača jako mi je drago da se pokazao u pravom svjetlu i da mu se karijera ovako razvija..Nije da udaram po njemu ili slicno samo sam mišljenja da bi AGČ bio kapitalac i donio bi dimenziju više Dinamu..CastAway1986

    Sve 5, nisam mislio to rec u stilu "haha, ti si bio kriv!" sa prstima prema tebi. Ali znam da je ponekad tesko promjeniti misljenje oko igraca nakon taj "first impression." Svima nama.

    Ima mjesta i za Cerina (ili tu razina) i Sucica. Cak i za treceg. Nije kao da je Real Madrid rekao pa ne treba nam Kroosa, imamo Modrica. Ili ne treba nam Bellinghama, imamo Valverde.

    Neka dolazu jos pojacanje, ali po meni ce Sucic biti jedan od najvrijedniji igraca Dinama.
  • BBB Mataa998
    1.4k
    Kaze zalizani ja mu placam skolu,stan,skolovanje za sestre itd itd. Pa da zalizanko ti si njegov menadzer i po tvojoj procjeni on ce biti veliki igrac zato sada u njega ulazes da bi sljedecih 10-15 godina na njemu okrenuo veliki novac. Tako to funkcionira ili ces ti dovoditi igrace u agenciju,klub ce im omoguciti sve a ti ces uzet postotak. Ne ide to tako mili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions