• vjeko1701
    6.2k
    Nemoj opet pehat, taman se tema smirila... xD
  • dinon7
    560
    Za koga još očekujemo objavu? Za Drmica?
    A sutra po svemu sudeći Šutalo i Bulat
  • Nogo
    1.8k

    Drmić, Emreli, Bulat, Boško...mislim da će toga biti još!
  • dinon7
    560

    Ma samo neka bude. Sviđa mi se to. Čišćenjem svlačionice i ugovora mnogih igrača otvara prostor za veće place igračima koji će biti pojačanje.
    Dobar start prijelaznog roka
  • Nogo
    1.8k
    Tek je 16h, a već 3 odlaska. Mogla bi ovo biti duga nedjelja.
    Jedva čekam sutra!
  • GOAT
    233
    Dobit cemo spam warning koliko ce objava odlazaka biti ahah
  • Blueshadow86
    1.3k
    Jedva čekam objavu rastanka s paraolimpijcem Drmićem.
  • Tongo Doumbia
    3k
    Svi volimo Samuraje, vežemo se za igrače, trenere, trenutke i emocije.

    Ali na kraju dana, ovo je samo posao. Ne želimo više pojačanja "reda radi", popunjavanje rostera, niti rotacijske igrače.

    Kaneko je bio takav, realno. S druge strane, za Stojkovića, koji pokriva isti dio terena kao i Vidović, godinu dana ranije smo iskrcali par milijuna eura. Uraditi to i s Vidovićem, jer je mlad, i jer je na bljeskove igrao dobro, zaista nema svrhu.

    Ovako imamo više prostora i za Vrbančića koji može odraditi desetku, a nitko još nije ni blizu Baturini. Dakle, platiti najvećem eksponatu zamjenu 3.5 milijuna eura, i potencijalno kočiti minute drugom eksponatu iza njega, to nema preveliku svrhu.

    Od mene palac gore za ove poteze uprave i sportskog sektora. Također, sada želimo i odlična rješenja na polju "ulaznih transfera". Idemo raditi!
  • dinon7
    560
    Stefulj, Jurić, Bočkaj (ma koliko god meni osobno on bio drag), Spikic, Emreli, Moharrami, Peric. Da se svega toga riješimo, istog trena bih rekao da je prijelazni rok ocjena 6/5. :lol:
    Edit: plus naravno Šutalo i Bulat za koje vjerujem da su več out
  • Nolifer
    7.1k
    Nadam se da je i Spikic na odlasku
  • Crni86
    1.6k
    Na sofi dosla obavijest da su sutalo i bulat presli u standard
  • Marley
    1.2k
    A stvarno. Nakon Italije neki dan, padnem doslovno u
    blagu depru i apstiniram od svega vezano za nogomet.
    I onda izaberem "najbolji" dan za vratit se na forum, odlazak za odlaskom

    Jasno mi je da treba procistiti svlacionicu, ali eto u ovakvom raspolozenju, bas mi je zao svakog odlaska. Cak i Sutala, iako bi mi slabo dolazilo od stresa i straha svaki put kad je krocio na teren.
    Ajde, za Drmica nemam bas neke emocije.

    Nadam se da nam spremaju nesto dobro i utjesno sa dolascima. Ali cim prije, a ne tamo negdje pred kraj roka. Ja ne vjerujem ni za Pjacu dok ne bude sluzbeno :roll:
  • Sixthway
    298
    Niti jedan od tih igrača koji su na odlasku osim Šutala mi nije među prvih 10 za koje smatram da trebaju otić.
  • Droljo
    6.5k
    Ovako imamo više prostora i za VrbančićaTongo Doumbia
    Ja se bojim da niš od toga. Nadam se da griješim. Mali mi ne ulijeva povjerenje nikako. Sve mi je jasno, mlad je, nije dobio pravu šansu itd ali po meni pre veliki hajp je oko njega. Opet velim kako se nadam da griješim ali pamet i iskustvo mi govori drukčije. Ovo je mega ne popularno razmišljanje ovod ali nek ga kažem. Ne želim mu zlo. Htio bi da bude naša snaga sljedećih 5-6 godina ali ja to ne vidim.
  • Blueshadow86
    1.3k
    Bome, radna nedjelja itekako :grimace:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions