• Dinaminjo
    609
    Ponasate se kao da su dodatna 1,4m na cec placenih 4.

    Nisu
  • Ludovic IX
    6.1k
    ma da, bolje da ga plaćamo mi(placu) I da sjedi na klupi. 800k bolje da propadne tako. A za soticeka bi dali 1.5 ali ne bi 2.5 jer je previše.

    Igrac vrijedi koliko je netko spreman platiti za njega. Sutalo je rupa nakon ozljede. I ako su oni spremni ga trpite pola sezone da se vrati u formu(ako i ako ikada), nek ga voze. Možda ga prodaju pa dobijemo postotak. Iako sumnjam da će ga ikome prodati.

    Za bulata je malo 3.5 što se spominje kao otkupna cijena a ništa više od rotacije..

    Igraci koji malo doprinose ili ništa, a primaju plaću su uteg. Pa makar ga poklonio i riješio se place ti je već manji uteg. Priznaš da si zajebo kad si kupovao i idemo dalje.

    Na bulatu ćemo vjerojatno nešto i zaraditi na kraju. Na sutalu nećemo alk ćemo izgubiti 800k manje. Ili 1.6 milja manje ako ima ugovor još dve godine.

    Neznam koliko soticek treba koštati ali valjda zajedno i m.maric znaju. I ako misle da je ok dat 2 ili 3 miliona, nek daju. Na njima je odgovornost a ako zajebu, za 3 godine ćemo imati izbore pa ćemo ih maknuti.

    P.s. nismo babe da cmizdrimo tu na svaki Twit ili kako se to već zove. A nismo ni direktori financija u dinamu da mi sad trebamo reci koliko smijemo dat para za igrača a koliko ne. Mi možemo komentirati igraca kad ga kupimo ali me boli tuki koliko smo ga platili. Ima onih koji znaju jel to bude na kraju bolilo ili ne bude.
  • blubach
    21
    Al ljudi, Standard navodno, po onom članku, nema tih 1,4m za Šutala za plaćanje Atalanti.
    Zašto je pobogu tam otišao Bulat za mogućnost otkupa za 3.5m? Nekako sumnjam da će druge godine odjednom imat toliku cifru ako im je i ovo previše...
  • Daliban
    250
    Soticek je puno bliži odlasku van, nude mu bolju placu i rekao je da mu je Dinamo zasad rezervna opcija.Miro Vugrinec

    Drago mi je što ne dolazi, ali iskreno je malo zabrinjavajuće da smo igraču poput Šotičeka rezervna opcija.
  • NORTE
    9.9k
    iskreno je malo zabrinjavajuće da smo igraču poput Šotičeka rezervna opcija.Daliban
    Zašto ako mu nude bolju plaću vani?
  • Daliban
    250
    Zašto ako mu nude bolju plaću vani?NORTE

    Jer je trećerazredni talent.
  • Droljo
    6.4k

    To po tvojoj slobodnoj procjeni ili ima neki elaborat na tu temu?
  • don
    2.5k
    Raul Torrente se oprostio od Granade na svom instagram profilu.
  • Juznjak
    3.3k
    iskreno je malo zabrinjavajuće da smo igraču poput Šotičeka rezervna opcija.Daliban

    Mene to veseli, nekad prije bi se dogodilo da dobije u nas ugovor o kakvom može samo sanjat pa ga se onda ne možemo riješit kad se ispostavi da nije igrač za Dinamo.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    ne vjerujem da dolazi dok nas ne zaprati na Instagramu.
  • Patrik11
    146
    njegova njeznija polovica je jos prije nekoliko dana zapratila dinamo na instagramu
  • Jurki
    9.6k
    njegova njeznija polovica je jos prije nekoliko dana zapratila dinamo na instagramuPatrik11

    Next level skautinga i insajdera.
    Ocekujem Nicotu i njegov clanak.. da je transfer Lorrentea pri samom kraju jer je njegova cura zapratila Dinamo na drustvenim mrezama.
  • emilperska
    4.4k

    Lorenzo Lapore ce se o tome oglasit..
  • emilperska
    4.4k
    Soticekov nedolazak za te pare koje se spominju je dobra vijest..

    Stop HNL lihvarenju :lol:
  • Droljo
    6.4k
    Next level skautinga i insajderaJurki

    Low level frende. Čega je sve bilo prošli rok. Od manikure, procjene pršuta do zimskog veša.. po meni nazadujemo na dosta polja...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions