• Jaro
    6.1k
    Pavića?
    Misic je u silaznoj putanji, Ademi je djenja, Rog je i dalje veliki upitnik (i jos samo posudjrn igrac) bas kao i Stojkovic... Imas Baturinu (ko zna do kad) i Sucica, te Vrbu koji tek ulazi u momcad...
  • Captain America
    15.3k
    Jedina greška koju je sportski sektor napravio s AGČ je ta da su poslali ponudu od "samo" 2 milijuna ako su ga smatrali jako bitnim igračem Dinama iduće sezone. Pronašli su interesantnog igrača, reagirali na vrijeme, ali na žalost za premali iznos.

    Najavljena su po 2 igrača u svakoj liniji. Siguran sam da pregovaraju s novim igračima.

    Nadam se da je jedan od njih Šunjić :cool:
  • Droljo
    6.5k
    Ma lik trola. Spominje baturinu u kontekstu zadnjeg veznog. Mi u Europi moramo imati dvojicu iza na 6 i 8. Sučić Gnezda, mišić sučić, gnezda mišić. To je prva postava. Rog ako bude mogao super! Može i desno i na desetku i iza. Malo nas je a i načeti smo ozljedama jebački. Da su svi 100% fit opet bi nam gnezda (ili takav neki) trebao.
  • Crni86
    1.6k
    pozicija sita, a nismo mogli kontrolirat utakmice protiv 3 najjace ekipe lige….

    Da ktc je bas u rangu majstorovica….. sta se ovdje sve nece procitat…..
  • Orc123
    6.1k
    joj Ban, Banana ili kaj vec molim te.....Sucic iza sebe imao sezonu u Zrinji! Iluzorno je ocekivati da ce Pacic imati iole ozbiljniju ulogu u momcadi. Rog nacet, Ademi je takav kakav je....imas dva postena igraca ta 2 pozicije! Vezni nam je odlaskom Bulata i Halila isto prioritet!
  • San Lorenzo
    12.7k
    Ja ću se složit sa Talibanom, od svih pozicija na terenu, ona centralnog veznog nam je najpopunjenija, ako treba dati 3-4 milijuna za jednu poziciju, onda je to ili centarfor ili desno krilo.
  • Daliban
    306
    Znaš šta, okrenulo me, nadam se da ćemo pljunut 5 milijuna za Čerina i potpisat ga. Čerin će riješiti probleme koje imamo u ostalim linijama.
  • Orc123
    6.1k
    Mi veznog trebamo. Jel ce on biti Cerin ili netko treci, jel ce on doci za placu samo ili za 2, 3,4 mil eura, nebitno. Veznjak nam treba, na nasima je da odluce tko ce to biti.
  • sebenico
    56
    Čerin je sigurno dobar igrač i dobro bi nam došao, ali imamo druge pozicije koje bi nam trebali biti prioriteti. Desno krilo je apsolutna nužnost i tu trebamo uložiti. Samo se nadam da Marić i ekipa ne smatraju da je Šotiček rješenje. Tu nam treba igrač koji je spreman odmah uskočiti u prvu ekipu i raditi razliku.
  • plavi72
    753
    Mierez, ako je ikako moguće,svaki euro bi nam se isplatio još uvijek ga sanjam,želim u plavom dresu.
    Pravi moderni napadač koji bi vratio uloženo i iskreno se nadam da još ima nade.
  • Peškaman
    3k
    Jedino se nadat da Čerin ogorčen na upravu PAO i da dođe nama,nakon ovakvih prezentacija na prvenstvu, sumnjam,ali ajde.
  • Dinaminjo
    617
    A sto ako Misic zeli otici?
  • CastAway1986
    1k
    Da imamo Sučića samo sto je AGČ duplo bolji od Sučića i bio bi nam top pojačanje
  • Bosskovitz
    8.7k
    Osvrtnik najavljuje da bi trebao doci uskoro igrac koji uopce nije spominjan po medijima.Sunja86

    Dan pred početak ljetnog prijelaznog roka kaže da će u nedefiniranom vremenskom roku doći nedefinirani igrač. Lik je 100% u pravu.
  • Papastrumf
    10.8k

    Ako on tako kaze onda mora da je tako. Sve mu vjerujem otkad nam je dosao Ramos.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions