• Sixthway
    298
    Morales sigurno nije bio bacanje novca kao ni Ibanez dali su svoj doprinos. Cufre veliki radnika I vođa
  • nemapredaje
    2.2k


    Nisam ni mislio na Moralesa,Ibaneza ili Etta. Pročitaj još jednom što sam napisao.

    Ali jesam na Carlosa, Suareza, Osmara, Andersona Costu, Carrasca, Doda itd.
  • Facke
    2.7k


    Pa kak same Sammir i Eduardo? A koj je s Ibanezem i Sigalijem? Obu dva su bili dobri i odigrali su hrpu dobrih tekmi za nas. Sigali je odigral prek 100 tekmi za nas i bil stopercina. Iste tak i Lucho Ibanez prek 100 tekmi. Brz , okomit, dober sut. Oni su dosli s jž. amerike.
  • nemapredaje
    2.2k


    Sammir i Eduardo su bili igrači koji su bili prevaga i nositelji momčadi.

    Sigali, Ibanez i Etto su bili dobri, ali ne i nositelji momčadi
  • Orc123
    6k
    svi oni koje si nabrojao nisu zajedno kostali ko Bockaj! Stefulj, Cabraja, Juric, Kastrati, Bockaj, Sutalo, Puljic, Majstorovic, reci kad da stanem!? I sad zbroji kolko su nas ti kostali pa mi reci koji su veci promasaj?
  • Mr Anderson
    6k
    Sammir, Etto od Brazilaca odlični transferi, ostali uglavnom flop. Sigali, Ibanez, Cufre od Argentinaca jako dobre kupovine, mada je Cufre došao praktički ko Europljan. Čileanci svi su se isplatili po meni. Morales, Junior i Angelo. Šteta za Moralesa što je bio u doba Sammira pa je često krpao druge pozicije.
  • Daliban
    246
    mi ni ne trebamo traziti napadaca kakav je Petko jer takvi su izumrli. Mi moramo mijenjati cijelu igru i trebamo klasicnu 9ku!Orc123

    Naprotiv. Upravo takvi napadači se polako vraćaju i zato se Bologna i interesira za njega. Njihov Zirkzee je relativno sličan profil, ali pritom i mnogo brži. Spominjale su se i glasine o Unitedovom interesu za Petka, a United je trenutno jedan od favorita za dovođenje Zirkzeea.

    Mislili smo da je Petković ostavština nekog prošlog romantičnog vremena, ali zapravo smo s njim bili ispred vremena. Nakon Petkovića otići smjerom nekakvih tehnički osiromašenih radnih napadača je korak unazad. Jedini napredak u odnosu na Petkovića je njegov profil koji je pritom i mobilniji te defanzivno odgovorniji.
  • Droljo
    6.4k
    Jedini napredak u odnosu na Petkovića je njegov profil koji je pritom i mobilniji te defanzivno odgovorniji.Daliban

    Ako united nemre dovest takvoga kak bumo mi?
  • nemapredaje
    2.2k


    Možemo i dalje tom logikom.

    Oršić i Petković su dali klubu više od svih njih zajedno.

    Jel dosta?
  • Omake
    91
    Morales je igrao fantastično do onog katastrofalnog potresa u Čileu. Nakon toga više nije bio isti. Kad se samo sjetim one utakmice protiv Hajduka di su on Badelj i Sammir držali loptu i svako malo hranili Tomecaka koji je utrcavao preko obrane Hajduka kao da se izgubljena telad.
  • Daliban
    246
    Ako united nemre dovest takvoga kak bumo mi?Droljo

    Pa ne pucamo na istu razinu.
  • Tongo Doumbia
    2.9k
    Ja ne znam kada smo se mi (kao klub i reprezentacija) orijentirali i krenuli proizvoditi napadače koji su isključivo mantinele i ne traže niti dubinu, nisu okomiti, a u 16 metara su tri puta po utakmici.

    Ne može mi nitko reći da je to do genetskog materijala, a ne do osobnih odluka i neke vrste sebičnosti, ili može?

    Andrej Kramarić je do 2014. godine, a pogotovo u ranijoj fazi karijere trpao nemilice, u Rijeci je bio najbolji "killer" kojeg sam gledao u HNL, i onda mu su pred tridesete godine digne ona stvar, zato jer je tehnički nadaren, i on odluči biti lutajuća i imaginarna desetka u Hoffenheimu. Ne kažem, on zabija i tamo, ali me nitko ne može uvjeriti da Krama nije "fox in the box" ala Drmić.

    Posljednji takav napadač kojeg smo imali je bio Kalinić. On je baš imao nos (u svakom smislu) za šansu i gol.

    Zato sam prije prvenstva argumentirao da nam Budimir treba, jer koliko - toliko stiska stopere, traži loptu u dubinu, ne gnjavi ju.

    Ne znam što je sa perspektivom, ali svi oni koji nadolaze (Beljo, Musa itd), ali se i spominju u kontekstu kluba, djeluju mi kao oni koji vole primati loptu na leđima i čekati ubacivanja krila, ala Petko. Zato ne bih imao ništa protiv Miereza, a i vidjelo se da Kule "daje ruke".
  • Droljo
    6.4k

    Mi (dinamo) smo proizvodili desetke pa kad se nogomet ubrzao počeli gurat krila. Špice od nikud već godinama...
  • Orc123
    6k
    covek ti si napisal kakvi su ovo promasaji?! Kaj ti nije jasno, samo sam ti dao cinjenice da nisu prema ovima. Uvijek su prvo svima stranci na tapeti a nitko ne govori da takvi u pravilu nisu nista ni kostali, a s druge strane ove panjeve iz hnl smo preplatili deseterostruko . Bilo je promasaja i u strancima i u nasima samo se uvijek potenciraju stranci a najveci transfer stranoga igraca zadnjih 4 godine ti je 1,8mil eura Lauritsen na kojem smo i zaradili.
  • CastAway1986
    993
    pola od navedenih je došlo iz europskih klubova ili jako mladi kao Eduardo..Da se razumijemo nisam protiv igrača iz Južne Amerike dapače mislim da bi dodatno oplemenili našu igru nego samo sam iskomentirao da se za male novce teško može dovesti dobar igrač a zadnji pokušaji transferi su bili dosta neuspješni , Ojeda te stoperi Alan Franco i Kuscevic..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions