• Orc123
    6k
    Pazite kaj sam vam sad napisao, Raul ce biti iznenađenje! Naglasak na to da dolazi besplatno...a vidjet cete o kakvom se igracu radi....
  • Laugreano
    1.7k
    A realno stoper koji ne igra u kontinuitetu ni nemoze imat defensive awareness
  • rioda
    3.5k
    imamo Thea, Perkovića, Maxa i Perića, čak se i Rile može spustiti ako bude potrebe, zar mjesto 4-5 stopera ne može odraditi neki junior ako baš zagusti?Mihaljević


    To imamo zasad, daleko je kraj prijelaznog roka, a ne bi me začudilo da do kraja roka u momčadi više ne bude Perkovića i Perića (s tim da imamo i Živkovića, mene zanima i što će biti s njim, ali jedino logično je posudba).

    Meni se Torrente čini kao zamjena za Perića, taj je tip stopera, a očito se traži još jedan top stoper koji će biti starter.
  • Omake
    125


    U njegovu obranu, Real i Barcelona su malo bolji od Gorice, Belupa i Lokomotive.
  • Chempers
    25


    Čudno ti je što jedan Pafos pokušava spustiti cijenu a mi se redovito cigančimo kad treba platit igrača kao da smo Othellos Athienou a ne Pafos. :rofl:
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Ovaj Boškov free transfer uz postotak je najbolja moguća opcija. Ako se sjećate on je doveden iz Atalante za par milijuna ali i postotak sljedeće prodaje. Znači da smo ipak nesto uštedilo, jer da smo za njega i dobilo nešto dio bi išao Atalanti, ovako mozda mi dobijemo nešto u budućnosti.
  • Chempers
    25


    Tu nema ni jednog jedinog stopera koji je blizu razine LP. A bome teško da je i taj Torrent.
  • Nogo
    1.7k
    Iskreno, ja bih sličnu varijantu s Bulatom probao i sa Perićem.
    Mislim da je vrijeme i da se s njime rastanemo.
    Pustio bih uz Thea i Bernija samo još Perkovića.
    Živković u Loksu ili negdje u Sloveniju na posudbu.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Pa bilo je nerealno ocekivat Pongracica u ovoj situaciji. Nije on bas toliki Dinamovac, nudi mu se Serie A i Liga prvaka u najboljim godinama plus lova. Mogli smo ga vracat u zivot prosle sezone, al jbg prosla baka s kolacima. Sad se ljutit na njega sto nece, a to sto ga klub nije htio prosle godine nikom nist.
  • don
    2.5k
    nije mi jasno uspoređivanje Torrentea sa Perićem.. Šta svaki visoki stoper koji je lijevak Perić? Kladim se da bi tako rekli za svakog lijevonogog stopera..
  • Nogo
    1.7k
    Ne znam šta se čeka s Pjacinom objavom?
    Moguće ponedjeljak i prvi igrač predstavljen u novom dresu.
    Cant wait! :starstruck:
  • Crni86
    1.5k
    meni isto nije jasna poveznica. Za torrentea se prica da je jak na lopti. Peric to svakako nije nakon brojnih ozlijeda… radi njegove kontrole lopte i slampavosti smo primili dosta golova zadnjih nekoliko godina. Jednostavno su na decku ozlijede ostavile traga i to je to.

    Nama jednostavno fali stopera koji vole i zele igrati. Zato je Max i izgledao kao nas najbolji stoper te smo u tim tekmama i igrali najljepsi nogomet. Upravo iz tog razloga mislim da nista i od Zivkovica nazalost…
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Po meni Torrente nema ništa osib prezimena. Ali meni je i samo to dosta. Jedan i jedini ,koliko god kiksao izvuce se torrente ,nije se rodio ko je njega zajebao:rofl:
  • IstinaZaDinamo
    1.6k

    Ovaj slovenac ode u paok? Fin klub je izabrao s obzirom za koga navija :rofl:

    Inace ova prica za Pongracica i 1.5 milijuna zimus nema logike, on je lani potpisao za Lecce za taj iznos i placu preko 2 milijuna.
  • Ivanmtk
    838
    Dečki ja sam toliko miran što se tiče prijelaznog roka da vam to ne mogu opisati. Možda su me samo zavarali (Marić) ali baš sam siguran da ćemo se ciljano i dobro pojačati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions