• E46
    221
    Mene isto muci taj lik, odradio je brutalan transfer sa RPGom i onda sad trenutno nema nista dogovoreno, ali cekam sa prognozom.
  • E46
    221
    Da i dalje tvrdim da je lik drvo i puz, on je direktni krivac za poraz od Spanjolske, i za mene jednostavno ima puno bolji stopera od njega za manje pare.
  • NKDZ86
    514
    Nadam se da ću uskoro pročitati naslov na web stranici dinama: Marko i Marco dobrodošli u Dinamo jer propustit Pašalića je grijeh
  • CastAway1986
    984
    Bila je neka prica i oko Benkovica, moguce samo medijska naklapanja , Udinese je pretrpan stoperima i sigurno na njega ne računa dok Trabzonspor ne vjerujem da će ga otkupiti..
    Augsburg je danas dovršio transfer crne zvijeri iz portugalske Vizele napadača Essendea tako da Beljo 100 posto odlazi..
  • Kaktus Car
    402


    Ne mogu vjerovati da ću ovo napisati, ali Špikić je korisniji igrač od Marca Pašalića, jer je bolji u defanzivi. Pašalić nije pojačanje za Ligu prvaka, a za HNL ne treba. Nastavak preplaćivanja i gomilanja HNL prinova je upravo ono što se ne bi trebalo raditi.
  • Patak
    2.6k
    Pašalić je reprezentativac Špikić nije.
  • Kaktus Car
    402
    Jako relevantno s obzirom tko i kako vodi repku. Mišić nije reprezentativac iako je odavno trebao biti...
  • don
    2.5k
    Pašalić je reprezentativac Špikić nije.Patak

    bio bi i Špikić da je lijevak na desnom krilu koji je napravio neki blijesak u sezoni
  • Daliban
    211
    Ne mogu vjerovati da ću ovo napisati, ali Špikić je korisniji igrač od Marca Pašalića, jer je bolji u defanzivi. Pašalić nije pojačanje za Ligu prvaka, a za HNL ne treba. Nastavak preplaćivanja i gomilanja HNL prinova je upravo ono što se ne bi trebalo raditi.Kaktus Car

    Ako još jednom netko u prvom planu spomene defanzivu kod potencijalnih krila mislim da će mi i ostatak kose naglo posijedit.
  • Patak
    2.6k
    Wing back mora imati i defanzivu. Kak će trčati od obrane do napada?
  • Kaktus Car
    402


    Za Europu je to važno, sviđalo se to nekome ili ne. U Ligi Prvaka se ne može samo napadati i pritisnuti protivnika u njihov šesnaesterac, već će često biti slučajeva u kojima je obrambeni doprinos krila jako važan.

    Osim toga Pašalić i u napadu donosi malo toga osim šuta iz vana. To nije dovoljno za Dinamo. Za Ligu prvaka trebaju pojačanja, igrači koji odmah mogu uskočiti u prvih 11 i raditi razliku, a ne prinove.
  • Dzoni
    247
    Korisniji je od Pasalica ako cemo igrati s 3 odozada, a u tom slucaju je bilo bolje zadrzati Kaneka s obzirom da je puno vise igrao u Japanu wing backa. Kako god okrenuo, uvijek ce Spikic bit manje pozeljna opcija za prvih 11
  • Patak
    2.6k
    Nekad je i Zajec igrao poziciju koja se zvala libero. Petica, ili čistač, na engleskom sweeper, zadnji je to Ćiro koristio u reprezentaciji kao neki osigurač kad svi ostali obrambeni zaseru. To je izumrlo kako je nogomet napredovao, iako bi nam možda spasio gol protiv Italije. Tak i krilo mora igrati obranu pa zato Špika i igra kod svih trenera.
  • Daliban
    211
    Osim toga Pašalić i u napadu donosi malo toga osim šuta iz vana. To nije dovoljno za Dinamo. Za Ligu prvaka trebaju pojačanja, igrači koji odmah mogu uskočiti u prvih 11 i raditi razliku, a ne prinove.Kaktus Car

    Donosi dribling, solidnu brzinu, odličan udarac i finu dozu divljine i nepredvidljivosti. Bez dvojbe može odmah raditi razliku u prvih 11. U usporedbi sa opcijama koje smo prošle sezone imali na desnom krilu je avion.

    Prinove su Šotiček i Milanović. I to prinove za koje uopće nije sigurno da će ikada postati pojačanja za Dinamo. Pašalić je jedan od rijetkih HNL igrača koji bi neupitno bili pojačanje.
  • Omake
    72
    Pogledao sve sažetke Granada u kojima je Raul startao. Djeluje mi brže, agilnije i zilavije od Perića. Dosta prekida je išlo na njega gdje bi on vraća loptu na prvu stativu. Dva gola u tom periodu su zabili nakon što je on pronašao lijevo krilo u prostoru, koje vraća povratu. Vrlo lako je zamisliti kako to isto radi s Arberom. Ugodno iznenađen Raulom.

    Lik koji je igrao s njim u paru 14, je nogometni terorist svjetske klase. Ne pamtim da sam u životu vidio izgubljenijeg igrača. Nit brzine ni skoka, svak ga prolazi i dobiva u duelima. Brahim Diaz ga otresao kao slinu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions