• Jurki
    11.8k
    Ademi ipak ne igra rekreativni nogomet (liga i suigraci) i njegov je znacaj opcenito preveliki za nas u odnosu na to kaj bi njima donesel Rakitic. (mentalitet i gard).
    Rakitica boli kurac.. on ako i dojde to bu vise zajebavanje nego ozbiljan pristup.
    Ali da to je tocno da obojica vise nisu za neku ozbiljnu rolu.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Nek oni uzmu Džeku, a mi Belju i svi sretni. Sigurno bolje uzeti mladog potentnog napadača nego nakupljati igrače pred zalaskom karijere. Inače, dobro mi je to vidjeti s obzirom koliko oni govore o nekom vječnom idealu, a i dalje su u modu naslov pod svaku cijenu.
  • Fanboy
    2.6k
    Rakitić je prošle sezone odigrao 20-ak utakmica u Španjolskoj ligi sa 2 gola i asistencijom i grupu Lige Prvaka gdje je bio starter u 5 utakmiac te imao 3 asistencije.
    Ok, rezultati nisu bili bajni, ali čovjeku je tih par mjeseci Arabije došao kao odmor. On je i dalje na visokom nivou, dok je Džeko utrpao 20+ golova i bio drugi strijelac turske lige.

    Nemojte se zavaravati, bili bi nama pojačanje, igrači sada igraju do 40-te ako se drže pravilne ishrane i treninga, Pepe je u 42-oj godini najbolji ili ponajbolji stoper sada Eura izgleda fit kao da je 30-ak godina.

    Dalić naše nije znao posložiti, no dobro su trčali. Mnogi su ovdje umirovljavali KTC-a i da nam ne treba, pa kada je došao nam je ustabilizirao obranu i bio najbolji stoper lige.

    Godine danas više nisu pokazatelj, Iličić je nakon svega izdominirao slovensku ligi kada se psihički oporavio, a govorimo o krilu.

    Meni su dvije stvari drage, prvo što im je trener Gattuso, a druga Kalinić SD iako je do jučer igrao i realan život nije igrica. No, ovo bi bila jako velika pojačanja svima u ligi bez daljnjega.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Klub koji je do prije 4 godine dovodio Mujakića i Diamantakosa sad dovodi Džeku, Rakitića, Belju, Elšnika.

    Ni malo sumnjivo, ipak su oni pravednici.
  • Georg Koch
    4.6k
    Što radi SD Nikola Kalinić? Pokušava dovesti još 4 godine starijeg DžekuCaptain America

    Da sumiramo:
    Edin Dzeko po tebi nije pojacanje za HNL (1 sezonu) i unapradjenje u odnosu na postojeci kadar?
  • Captain America
    17.8k
    Edin Dzeko po tebi nije pojacanje za HNL (1 sezonu) i unapradjenje u odnosu na postojeci kadar?Georg Koch

    Edin Džeko bi bio veliko pojačanje ako će iza sebe imati supporting cast koji će odraditi trkačku dionicu za njega. Edin Džeko i Livaja zajedno na terenu (toliko će biti plaćeni da nijedan neće moći biti na klupi) će biti veliki problem za Gattusa.
  • Daliban
    1.7k
    Edin Džeko bi bio veliko pojačanje ako će iza sebe imati supporting cast koji će odraditi trkačku dionicu za njega. Edin Džeko i Livaja zajedno na terenu (toliko će biti plaćeni da nijedan neće moći biti na klupi) će biti veliki problem za Gattusa.Captain America

    Meni je Livaja-Džeko identičan problem kao Petković-Beljo ako Petko ostane i Beljo dođe. To su napadači koji ne mogu zajedno u tandemu jer su svi redom teretnjaci. Isto mislim za kombinacije Petko-Mierez o kojima se nekoć snivalo. Ajde, Mierez i donekle Beljo će više raditi u fazi obrane, ali u fazi napada to ne bi izgledalo dobro.
  • Bosskovitz
    12.1k
    Džeko bi bio pojačanje za nas, kako onda ne bi za njih. Sve ostalo je bespredmetno. Daleko je on od svog vrhunca, ali za HNL i eventualno KL ako ju izbore je top, igrač o kojem ne bi mogli ni sanjati da nisu blagoslovljeni morskom obalom i činjenicom da je on Bosanac koji ju voli. Plus, osigurava upravi mir u kući jer im nitko ne može prigovoriti da se nisu pojačali.
  • Daliban
    1.7k
    Gledao sam nekoliko puta Džeku u Feneru i učinak mu je dosta bolji od eye testa. Mislim da bi im Rakitić bio puno veći ulov i mnogo više bi im donio.
  • Georg Koch
    4.6k
    Edin Džeko bi bio veliko pojačanje akoCaptain America

    Sad smo vec na AKO.
    A definitivno, u slucaju dolaska, biti ce iza zalizani, i u tom slucaju, za hnl dobra kombinacija.
    Mozemo secirati tako i u detalje, Perkovic trkom nije dobar za LB, ali ga je igrao dobro. I stotine primjera.
    Sve ima pluseve i minuse, ali u odnosu na postojeci kadar, puno vise bi bilo pluseva Dzeko-Livaja nego ne znam, Krovinovic/Pusktas/xy - Livaja.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Nece se kod tovara puno toga promjeniti ako im dodu Džeko,Rakitić i ekipa. Možda ce malo lakše pobjeđivat Goricu,Slavene i takve na neku individualnu kvalitetu gore navedenih.

    Ono što im ja želim da sa tom veteranskom ekipom uđu u Europu, u tom slučaju predviđam im borbu za 4. mjesto sa Lokomotivom.
  • Juznjak
    3.8k
    Možda ce malo lakše pobjeđivat Goricu,Slavene i takve na neku individualnu kvalitetu gore navedenih.Str1nger Bell

    Ja se ne sjećam nijednog prvenstva koje smo uzeli zato što smo mi njih pobjeđivali, odnosno da su naše pobjede protiv njih odlučile prvenstvo, tako da njima i jesu najveći problem utakmice protiv Gorice, Slavena i sličnih. Dapače, znalo se dogodit da oni imaju više bodova u utakmicama s nama (na primjer i prošla sezona).
  • Keyser Soze
    10.1k
    Dolazi im Rakitić sigurno, za Džeku ne znam, al opet će imat po imenima odličnu ekipu za kratkoročan rezultat.
  • Blueshadow86
    1.7k
    Ja im ni u snu ne želim ulazak u bilo koje natjecanje Europe. Želim im ponovno ispadanje u pretkolu poput onog kad su ih malteški lovci na lignje i čistači školjki eliminirali.
  • Captain America
    17.8k
    A definitivno, u slucaju dolaska, biti ce iza zalizani, i u tom slucaju, za hnl dobra kombinacija.Georg Koch

    Kako stvari stoje, vrlo brzo ćemo vidjeti ko je bio u pravu.

    Mozemo secirati tako i u detalje, Perkovic trkom nije dobar za LB, ali ga je igrao dobro. I stotine primjera.Georg Koch

    Miješaš kruške i jabuke. Ne govorimo o lijevom beku već o situaciji gdje su 2 najisturenija igrača obrambeno neodgovorni. Dambrauskas i Leko su diletantni jer im je Mlakar bio ispred Kalinića, a taj isti Kalinić koji se do jučer žalio na bolove u leđima je jedini pametan jer vidi Livaju kao desetku. Livaja na desetki može proći s Mierezom ispred, ali s Džekom nikako.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.