• don
    2.6k
    ja želim neka od ova 2 scenarija:

    - ulazak u grupnu fazu KL gdje sigurno neće moći pratiti tempo četvrtak-nedjelja, pogotovo u ovom formatu sa više utakmica i s toga bi se sigurno našao neki kiks u hnlu.

    - ispadanje odmah u prvoj utakmici 2. pretkola i novi argument za ismijavanje cijele hrvatske nogometne javnosti sa hajdukom i smak svijeta u Splitu.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Džeko im dolazi sigurno, za Rakitića ćemo vidjeti.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Senijad Ibričić isto u kompletu s Džekom.
  • Jos-Optimus
    873
    Apsolutno se slažem i ne mogu vjerovati da ljudi ne razmišljaju da je njima plan da im 4 nova najbolja igrača imaju 35+ godina, pa to ne bi u Sloveniji prošlo. Svaka godina koja prođe nosi svoje, svaki slabije odrađeni trening. Perišić doslovce ne može ići lijevo-desno, a Rakitić liže onu stvar u Arabiji. Prognoziram raspad do 10. kola ukoliko ih dovedu.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Samo mi nije jasno zašto bi se Rakitić odrekao love na koju ima pravo u Saudijskoj Arabiji i to ne male love, dapače. Zato što je obećao kumu?
  • Kruno
    254
    Filip Cuic u Lokomotivi
  • Blueshadow86
    1.3k
    Ne mogu buraz za njih nikada navijati i bok. Jednostavno, ne-mo-gu!
  • Ludovic IX
    6.2k
    jedno pitanje - zasto ste toliko sigurni da dolaze? jer nebi onda već bili u splitu a ne trenirali sa svojim klubovima kao npr Dzeko što je na pripremama sa Fenerom već. Turci su lani objavili 50 članaka o tome kako je Petko bio maltene već na aerodromu u turskoj i sad su oni relevantni.

    Gdje je mourinho rekao da ne zeli dzeku?
  • NORTE
    9.9k
    Mislim da im od ponedjeljka vrijedi ugovor s adidasom i da bi od idućeg tjedna mogli i predstavit nekoga.
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Ma ne treba uopće pričat gluposti, stari su i Rakitić i Džeko, ali su trenutno pojačanja i to se ne može osporit. Neka i imaju od nekud novaca platit ih.
    Ali mene više zanima kog će oni prodat ikad ako će im igrat ekipa sa prosjekom 30+? Napadača i veznog nijednog neće razvit sigurno pored Džeke, Livaje, Perije, Rakitića, Krovinovića.
    Činjenica je da su dosad ipak stavljali mlađe (Pukštas, Sigur), ali ne znam di će im dati neku konkretniju minutažu da se oni razviju u igrače od 5+ milijuna eura.
    U obrani im također nije bajna situacija, po meni u obrani trenutno imaju tog Prpića jedino, ali on im je isto 3-4 opcija iza Uremovića i Šarlije svakako.
  • don
    2.6k
    Ne mogu buraz za njih nikada navijati i bok. Jednostavno, ne-mo-gu!Blueshadow86

    nisam lud navijati haha, svejedno uvijek želim da prime gol i izgube ali ako uđu u grupu, "tješim" se tom gore napisanom činjenicom
  • Droljo
    6.5k
    Ja se ne sjećam nijednog prvenstva koje smo uzeli zato što smo mi njih pobjeđivali, odnosno da su naše pobjede protiv njih odlučile prvenstvoJuznjak

    Ovo zadnje? Bilo bi i prije odlučeno da nas nisu maznuli dvaput
  • doubletrouble
    1.1k
    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/hajduk-za-cak-50-posto-povisio-cijene-pretplata-evo-kada-pocinje-prodaja/2577818.aspx?

    Zapad premium 600 eura (dosadašnja cijena 400 eura)

    Zapad 300 eura (do sada 200 eura)

    Istok 240 eura (do sada 160 eura)

    Sjever 150 eura (do sada 100 eura)

    Jug 120 eura (do sada 100 eura)

    *sve cijene su 12% niže za članove
  • Olmic
    3.2k
    cijene su im prikladne. Ocekujem slicne cijene kod nas bez premium
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.