• Mr Anderson
    6k
    Tovarima se sva ta pričanja mogu ostvariti ako prodsju Pukstasa za pare koje su si zamislili. No ta priča s njim ne ide baš kak su to mislili. Nitko ne želi dati 10 milja za njega. Meni je od prvog dana ta početna cijena bila nebulozna.
  • Droljo
    6.5k

    Prošetali bi se ligom. Bolje ne
  • Jurki
    9.7k
    Anži Mahačkala za sirotinju.
    Ovo je odokativno minimum 20-25 milja eura samo za place ako ne i vise.
  • Captain America
    15.3k
    Prošetali bi se ligom.Droljo

    S obzirom na prosječnu dob ekipe neće sigurno protrčati.
  • Dzoni
    257


    Doslovno bi se setali u ligi u svakoj utakmici
  • Facke
    2.8k
    Pa dobre , za sad Kalinic ne zgleda da dela los posel.
    Kakva im bude na kraju ekipa me vidli. Mene to same veseli da imame jakuga konkurenta v lige. El i nami to treba da dalje rasteme. Ak oni dopeljaju Dzeku mi bume Dudua s nogometne mirovine povlekli. :wink:
  • Zagreb1992
    1.5k


    Čemu uopće se baviti njihovim financijama ? Sami rade kaj misle da je najbolje za njih i bok
  • DiddyGuela
    1.4k


    Tridesete su nove dvadesete. To je plan!
  • Danko
    772

    Nema šanse
    Ubile bi ih jakirove rakete, odviknuli bi ih od nogometa.
  • Brusa
    989
    a nije Neuer na golu? :joke:
  • NORTE
    9.9k
    nije Neuer na golu? :joke:Brusa
    Očekujem i njega kroz neko vrijeme.
    On ima još godinu dana ugovora, a već ima i 38 godina.

    Ti igrači bi pristali na brutalno manje plaće od trenutnih. Mislim oni ionako imaju love ko dreka.

    Perišić i Kalinić, pa čak i Livaja i Gatusso su ključ tih priča oko dolaska ovih o kojima se priča.
    Također i sve ono navedeno za Džeku, prije svega Ibričić. Kao i s druge strane Rakitićev kum hajdukovac.

    A ne treba zaboravit ni Bogdanovića koji iz Amerike sve to možda i financira.
    Vjerojatno i Gatussa.
    Mislim od nekud im je taj ekstra novac došao.

    Mislim da će im doći i Juda Drekalo.

    Što se tiče priča oko godina, Modrić je do prije godinu dana s 37 godina bio standardni dio prvih 11 Madrida.
    Naravno da je njima dolazak ovdje kraj karijere, ali oni su i dalje upotrebljivi iskusni igrači.

    Tijelo sigurno više ne može kao prije.

    Kao rekreativac vidim po sebi, nakon malo igre šećem se po terenu ko Livaja koji ima manje godina od mene i svejedno je trkački loš.
    Ali ne moraš ti ni trčat po pola terena ako jednim potezom možeš riješit utakmicu, a sad bi mogli imat još nekoliko takvih igrača.
  • don
    2.6k
    Mislim da će im doći i Juda DrekaloNORTE

    sumnjam, moraš biti baš odron od čovjeka da se ponovno vratiš tu a imati ćeš sigurno kakve-takve ponude ostalih klubova. Neću nikad ni prihvatiti njegov odlazak dolje ali u njegovoj glavi je očito bilo u redu otić u hajduk da se nametne Daliću za euro i samim time smatram da neće opet. Ali od takvih je sve za očekivati, naprotiv.
  • Droljo
    6.5k
    tu a imati ćeš sigurno kakve-takve ponude ostalih klubovadon

    Imao je i niko
  • Rex Ramae
    2.7k
    S obzirom na prosječnu dob ekipe neće sigurno protrčati.Captain America

    Dam se kladiti da će veću kilometražu po utakmici imati Gatusso od Rakitića ili Džeke.
  • Mr Anderson
    6k

    Nije kod Brekalovog odlaska dolje baš sve crno-bijelo kako neki misle.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.