• Olmic
    3.2k
    bas to, ali to nitko ni da propitkuje
  • Captain America
    15.3k
    Meni samo nije jasno ismijavanje i podcijenjivanje (potencijalnog) dovodjenja Rakitica i Dzeke.Georg Koch

    Ovako je razmišljao Dalić pa mu je mlada, poletna ekipa puna nogometnih anonimaca održala lekciju iz nogometa.

    onda Rakitic koji je 3 godine mladji, sigurno je bomba pojacanje za HNL.Georg Koch

    Dečki su tu pisali zadnjih dana da je upitno bi li Brozović bio u prvih 11 Dinama. Taj Broz igra u daleko ozbiljnijem klubu od Rakitića i 4 godine je mlađi.

    Dzeko 38g, znatne godine sigurno, ali barem za sezonu u HNL-u to je killer killera. Prosle sezone u Turskoj 21g (a sigurno nije losija liga od nase ;) ) te 4g+4a u L.Konferencije.Georg Koch

    Ovako su svršavali i kad je Kalinić dolazi jer će s Livajom to biti nezaustavljivo. Jedino je nezaustavljivo curilo na sve strane jer nije imao tko trčati i ubrzo je Kalinić završio na klupi.

    Ljudi ce igrati protiv Belupa, Varazdina, Istre i slicnih :lol:Georg Koch

    I sve te ekipe su im redovito pravile probleme, a sad će biti još nabrijaniji kad su ti s druge strane takva imena.
  • NORTE
    9.9k
    Više puta iz njihovih izvora je došla informacija da su novac za poslovanje dobili od pripuza.
  • Jos-Optimus
    873
    Mark my words: Rakitić je bivši igrač, rekreativac. Ne možeš to usporediti s čovjekom koji igra u Real Madridu i konstantno je u maksimalnom trenažnom procesu.
  • NORTE
    9.9k
    to nitko ni da propitkujeOlmic
    Pa eto index je medij koji bi to prvi trebao, ali zasad se drže samo euforije.
  • Georg Koch
    4k
    Kako sam znao da ce te se nakaciti na moj post :lol:
    Sve 5, svi imamo svoje misljenje i sve okej.
    Samo kazem da su to igraci daleko od toga da ih se podcjenjuje - po meni. Nista vise ;)
  • Ivdzo11
    3.5k
    Filip Čuić novi igrač Lokomotive
  • NORTE
    9.9k
    tko placa Periju, Raketu, DzekuOlmic
    I Gattusa.
    Nije da nemaju ni prihoda, samo od dresova i članarina došlo im je cca 3.5 milijuna eura prošle godine (moja pretpostavka).
    Bila je tu i prodaja Vuškovića.
  • Klenx
    4.6k
    Više puta iz njihovih izvora je došla informacija da su novac za poslovanje dobili od pripuza.NORTE

    Pa eto i da je.
    Šta taj Pripuz dijeli lovu šakom i kapom?
    Ne traži ništa love nazad ili je posudio beskamatno jer cijeli život sanja da će Hajduk biti prvak?
  • don
    2.6k
    iskreno bi volio da im Rakitić dođe, kao sto je kolega iznad napisao, čovjek je sigurno rekreativac i nije u ozbiljnom trenažnom procesu od kad je došao u S. Arabiju.. A budimo realni, i dok nije otišao u S.A nije ni bio u Bog zna kakvoj formi, a ne sad.
  • Jaro
    6.2k
    Bila je tu i prodaja Vuškovića.NORTE

    Ovom prodajom krpaju minuse 2 godine, dovode imena i placaju kadar...
  • Jurki
    9.7k
    Kaj se tice Dzeke on je ipak killer bez obzira na godine takve kakve ima.
    U Turskoj je u padu bil na proljece kaj se ucinka tice, ali opet moze u hnlu isporuciti 15 komada. Sad u spici nemaju nikoga osim debelog igraca padela.
    Dzeko moze komotno igrati jos jednu sezonu u Turskoj za neki Kuracspor. Isto tak nema slobodne papire.. a i ne vjerujem bas da se bu odrekel minimalno 2/3 sadasnje place.
    Zato nek on ipak ostane tam.
    Kaj se Rakitica tice moze im slobodno dojti jer je to ipak slow motion od nogometa.
  • Droljo
    6.5k
    Kaj se Rakitica ticeJurki

    Imamo i mi konja za utrku sa raketom. Ademi...
  • Captain America
    15.3k
    Nikola Kalinić se sa 34 godine vratio u Hajduk činiti s Livajom najubojitiji tandem u HNLu. 3 različita trenera (od kojih su se 2 pokazala korektnim stručnjacima) su vidjela da takva 2 igrača ne mogu koegzistirati istovremeno na terenu već je Jan Mlakar bio ispred njega.

    Što radi SD Nikola Kalinić? Pokušava dovesti još 4 godine starijeg Džeku i ponoviti eksperiment s Livajom na desetki i s napadačem ispred njega.

    Kažu da pametan uči na tuđim greškama, a budala na svojim. Nikola Kalinić ne može naučit ni na svojim greškama.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    samo od dresova i članarina došlo im je cca 3.5 milijuna eura prošle godine (moja pretpostavka).NORTE

    Od clanarina nisu dobili ni centa jer sve ide udruzi, od dresova ako su dobili 50 eura po dresu je nekih 1.5 milijuna. Jedino gdje su izvukli dobre pare su pretplate, 3 milijuna ako uzmemo prosjecnu cijenu od 150 eura za 20000 pretplata.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.