• Laugreano
    1.7k
    Fulao si temu.

    Trebalo je u Shit of the day
    nemapredaje

    Stavio sam tamo da malo smanjim euforiju i pozitivu ako transfera koja je zadnjih dana na forumu :rofl:
  • serbus
    3.8k
    Hvala Zdravku za ovaj ugovor Bosku..emilperska

    Ovaj dio meni nije jasan zašto nije na sudu isto.
    Svaki igrač koji je bio u agenciji obitelji Mamić ima do 20% povrata obitelji a istovremeno im je o plaći u dinamu odlučivao Mamić.

    Ako ja imam 20% po građanskom ugovoru od Modrića naravno da mu zadnju godinu dignem na milijun Eura i meni laganih 200 000.

    Sam glava kaže da sa su svi igrači bili njegovi ili većina ja mislim da su transferi kurac koliko se love izvuklo kroz to pumpanje plaća u dinamu.
  • emilperska
    4.4k

    Maloj mi zubi rastu, nisam spavao cijelu noc. Mozak mi nije na broju okretaja da shvati tko je pravi, a tko krivi Romano. A mislim (ak se dobro sjecam), da sam citao i clanak negdje, a ne Twitter..
  • deda
    29.5k
    Ma ja iz zajebancije stavio ovu vijest krivog Romana, ali tportal me toliko uvažava da su odmah prenijeli. :razz:
  • Dzoni
    247
    Svaka cast tportalu sto je uspio napraviti cijeli clanak o fake romanu. Ovo ni index nemre nadmasit
  • IvanPerić1945
    0
    To su naši 'novinari'
  • nemapredaje
    2.3k


    Špek u ruke i nek ga žvače
  • Laugreano
    1.7k
    A onda je dosao na zonu vidjeti da li smo objavili njegov članak, i ostao šokeran.
  • Zagi
    5.8k
    BPAM na snetu je napisao nekaj kaj uopče nismo uzeli u obzir.
    Sve i da imamo nekog za predstaviti , nemamo dres u koji bi ga obukli :rofl:

    Kada ide predstavljanje Castorea?
  • deda
    29.5k
    Imamo retro dresove :cool:
  • Zagi
    5.8k
    Ali za ozbiljno, zna se datum predstavljanja novih dresova?
  • badjibadara
    2k
    Ugovor starta 01.07. kada pocinju i pripreme, tako da mozemo spojti jedno i drugo, Pjacu i Castore u ponedjeljak najranije.
  • Schpatz
    396
    Zbilja, koliko se jos moze plakat kaj sa 28.06. nismo nikog doveli? Ja ne znam moze li jos i vise. Ko mala djeca ste, koja se bude svaka 2-3 sata pa placu jer su gladna.

    Tak ste vi gladni za tim transferima. Meni nije jasno kak ne shvacate da se 1) igra jos uvijek EURO 2) svi klubovi koji imaju ponude za igrace, sigurno nemaju samo od jednog kluba i treba se ispregovarat i dogovorit 3) isto vrijedi i za slobodne igrace koji su Dinamu i kojima je Dinamo eventaulno zanimljiv

    Mi nismo niti Real niti Bayern niti City ili PSG da pokucamo na vrata i kazemo pisi koliko oces za tog igraca i bit ce rijesneo a igracu bianco cek za placu.

    Ljudi moji dragi, daj smirite hormone i ne stresirajte se toliko. Nama prvenstvo pocinje tek u 8.mjesecu, na pocetku priprema vrlo vjerojatno necemo imat niti Petkovica niti Baturine jer ce vrlo vjerojatno dobit malo dulji godisnji odmor. Vjerojatno i Xoxha.

    I prosle godine smo se uvjerili da je sezona prokleto duga, a ja vjerujem da cemo do 8 mjeseca i do kvalifikacija za LP imat kostur ekipe koji ce se kroz godinu sve vise i vise uigravat. Tak i tak ne bi se optimalna forma trebala tempirat za 8mj kak rade amaterski klubovi nego vise za ono kaj sljedi tijekom godine.

    Bit ce sve to dobro, samo polako i mirno, bez stresa.
  • Majki2111
    2.8k
    Mi smo u grupe LP ulazili dobro. Pobijedili prvu i onda samo neriješeni i porazi. Što je odmicalo više vrijeme, to smo lošije izgledali. Moguće da je do tempiranje forme za Play off. Sada ga imamo bez ostalih pretkola. Jel ikako moguće da se forma tempira za grupe LP? I da napokon na nešto ličimo u skupinama?
  • scooniepenn
    2.2k
    Kako ne bi bilo moguće ove godine tempirati formu za skupine kad igramo samo play off. Ove godine rani početak sezone ne može biti opravdanje kao ranije, kad smo poput prošle sezone startali već od 2. pretkola, a u 3. već išli na AEK.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions