• E46
    223
    Pa ti se onda nemoj kacit na moje misljenje pasivnom agresijom ako vec ne znas cijenit tuđe misljenje. Ja se nikad do sad nisam na ovom forumu usudio reci da je ovak ili onakav jer mi se ne sviđa njegovo misljenje. I btw to sto je on starter repke je problem Dalica i mozda jedan od razloga zasto mozemo sad euro gledat sa tva.
  • emilperska
    4.4k
    S druge strane, ako uvaljamo nekom Boska Sutala s placom od 800k, a da nas ne kosta nista, svaka cast..

    Hvala Zdravku za ovaj ugovor Bosku..

    38 nastupa u Seria A i 28 u HNLu prije nego smo mu (sklonom ozljedama nevezano uz onaj nesretni Subicevac) dali ugovor od 600k na 5 godina uz godisnji rast za 100k.

    Nije ni cudo da su ovi u klubu "na aparatima" s ugovorima.
    Docekao ih je suspendirani peti napadac s placom od 1 mil EUR i 7. stoper u hijerarhiji s placom 800k.
    Da se ubijes..
  • Mr Anderson
    6k
    Tko god misli da nama Pongračić nebi bio pojačanje, trebao bi početi pratiti neki drugi sport...npr pikado ili boćanje.
  • Tongo Doumbia
    3k
    Izjaviti da Pongračić ne treba Dinamu, nakon što su nam u prošloj sezoni dio utakmica na toj poziciji krpali Boško Šutalo i Dino Perić, ekvivalent je gluposti da Realu ne treba Mbappe jer naprijed imaju Valverdea ili Joselua.
  • Orc123
    6k
    Pongracic bi bio top pojacanje bas kao i Erlic ali Pongracica nema sanse da dovedemo....bio bi to rekordan transfer ikad Dinama a u ovoj situaciji sigurno necemo u to ulaziti. To su sve fantazije novinara bas kao i Drkusic.
    Iz kluba ne cure informacije u sto sam se mogao i sam uvjeriti i uzmisljaju toplu vodu. Imaju sigurno manje info od nasih insajdera ovdje, sto se i vidi iz toga da im je velika vecina clanaka prepisana odavdje!
  • CastAway1986
    994
    Lijevi bek Bartlomiej Wdowik reprezentativac Poljske koji je bio ponuđen i Dinamu potpisao za Bragu za 1.5M ...Nakon onakve sezone za mene to nije previše novaca za jako dobrog igrača..
  • Jurki
    9.6k
    Dobrog igraca smo propustili realno za sitnis.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Jesmo li kupili Šotičeka?
  • Jos-Optimus
    816
    Stari, ti govoriš da je spor čovjek koji je bio naš najbrži igrač na EURU. Govoriš da nam ne bi bio pojačanje čovjek koji je protiv Italije bio izvrstan i koji se izborio za prvih 11 naše reprezentacije i kroz kontinuirano dobre nastupe u SERIE A, također iste je imao u epizodama u Bundesligi.
  • Daliban
    256
    Lijevi bek Bartlomiej Wdowik reprezentativac Poljske koji je bio ponuđen i Dinamu potpisao za Bragu za 1.5M ...Nakon onakve sezone za mene to nije previše novaca za jako dobrog igrača..CastAway1986

    Drago mi je da njega nismo uzeli. Velik udio njegove statistike otpada na prekide, a kod nas te prekide ne bi izvodio. Van toga ne odskače ni po čemu previše. Evo pogledah mu i max. brzinu, tek 33,6. Sporiji je od Ogiware i Pongračića.
  • emilperska
    4.4k
    Edit: nakon neprosopavane noci, nisam kapirao fake Romana..
  • Orc123
    6k
    ma ovo je s laznog profila objavljeno. Nije to pravi Romano tak da to nije istina za Romu....
  • nemapredaje
    2.3k


    Ti si propustio širu sliku.

    Pročitaj još jednom tko je to objavio.
  • dumitrumitu
    927
    pa vidiš da je to za Baturinu objavio fake Romano. To pokazuje koliko je neozbiljan ovaj portal koji to prenosi.
  • Omake
    111
    Ovo s Baturinom nema nikakve veze s istinom, nego je netko s tportala nepismen i ne kuži twitter. Netko s lažnog Romano profila napisao za Baturinu i Romu. Tu istu vijest prosljedio neki blue check profil s 50tak pratitelja. I to je to. Nema tu ništa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions