• Kujtim Shalla
    2.5k
    Breaking News
    Sergio Ramos je zbog jakog enetritisa uprskao sve šanse za prelazak u Dinamo. Kakav maler
  • deda
    29.6k
    Tedi je apsolutna legenda. :strong:
  • Jaro
    6.1k
    tehnicki deda nije nis lazno napisao - on je dao info da Romano pise o otvaranju pregovora... Jbg, tocno u stilu nasih novinara:

    "Bale na Maksimiru!" Sa slikom balirane trave prije postavljanja travnjaka...
  • Jaki991
    12
    Bojim se da je prodaja perkovica velika greska, po meni je to najmotoricniji Dinamov branic i uz malo vise hrabrosti i mišića bi mogao izrast u stopera kakvog nismo imali deset godina valjda… a ako ode svu srecu mu zelim, vjerujem da cemo ga gledat u repki za godinu, dvije
  • deda
    29.6k
    Moram malo, previše napetosti, nervoze, anksioznosti je među ljudima. Treba im malo opuštanja. :wink:
  • Bosskovitz
    8.6k
    "Bale na Maksimiru!" Sa slikom balirane trave prije postavljanja travnjaka...Jaro

    Nemojmo nikada zaboraviti ovaj naslov svih naslova:

    IMG-1640.jpg
  • Facke
    2.7k
    Ha bume se opustili , cim prva tekma krene.
    Ja s moje strane jedva cekam. A ove lete sam jos vise nabrijan na derbi s Hajdukem. To bu sou. A prelazni rok bude na kraju dober ispal , bar tak ja mislim , da budeme pozitivni. Si mi imame neke zelje al nebume sigurne se dobili kaj zelime. Soticek, Pjaca iak se doda jos Torrente je dober pocetek. A cifre, za Soticke i Pjacu ,kulke budu na kraju bume vidli kad bude sluzbene se.
  • Droljo
    6.4k
    i ja planiram malo pojačat odlaženje na utakmice sljedeće sezone..
  • emilperska
    4.4k
    Perkovic po TM vrijedi 5
    Bulat po TM vrijedi 3,5
    Jankovic po TM vrijedi 5, kad je odlazio od nas oko 1 mil..

    Mi Bulata dajemo po ovom sto Haza pise bez odstete na posudbu, Jankovica smo dali za 0 EUR + neki postotak (ili prvokup), a ne znam sto ocekivat za Maura..

    Ugl mozete me napadat koliko hocete, ali mi kad dajemo odstetu za nekog dajemo minimalno odstetu u visini onog na TM × nesto. A kad prodajemo igrace, dobivamo manje, tu i tamo isto onom sto vrijede po TM..
  • Jos-Optimus
    854
    tvoj argument da Pomgracic ne valja je da sliči Pique-u? Ti znaš da je taj čovjek 10 godina bio stup obrane Barcelone i Španjolske?
  • dumitrumitu
    958
    Perković po TM vrijedi 5
  • emilperska
    4.4k

    Jos "gore". Pisao sam iz glave..
  • Peškaman
    3k
    Jankovica smo dali za 0 EUR + neki postotakemilperska

    Mislim da sam pročitao da imamo 50% transfera,ne znam jesam li krivo shvatio ali evo neka netko potvrdi/negira.
  • Blueshadow86
    1.3k
    Ne znam ni odakle je ovo poteklo, ima li naše želje, kontakta klubova i njega samoga, al Pongračić bi nam sjeo ko budali šamar. Tip stopera kakav nam treba.
  • Zagi
    5.9k
    Da, pisalo se tada o 50% za Jankovića.
    Mogli bi i Riječani malo ubaciti u kasicu za ostanak Baturine.
    Dužni su nam k'o Grčka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions