• emilperska
    5.7k
    Nestali su nam branitelji tetejca..

    Cijelo jutro čekam da neko već 3 i pol godine pokojnog Bandića okrivi i za ovo :)
  • mali M
    5.2k
    ja mislim da ne postoji kvart u Zagrebu u kojem TTjac nije nešto zakenjal u ovom mandatu. Ako TTejčec ponovo dobi izbore ja odustajem od Zagrepčana.. onda nismo bolje ni zaslužili od divljih svinja, štakora, smradljivih ulica, zapaljenih smetlišta, "odrasta", Hans Christianovih bajki o 2 stadiona, 3 bazena i 6 dvorana... i transrodnih teta čistačica..
  • Nolifer
    8.2k


    Moguće da je banditić kriv opet da. Nekako mislim da tamo negdje u Dubaiju sve nadgleda kako se koprca senf te "naređuje" ovima da pale vatru. :lol:
  • puxigadjurdja
    1.6k
    Martin Vlahović je danas poentirao:
    "Tisuće vrana i drugih ptičurina, preuzimaju Zagreb, grad smeća koje se ne skuplja, u kojem smetlišta stalno gore. Na ulicama prevladavaju skupine došljaka, koje se više nitko od službenih lica ni ne usudi pitati odakle su i što rade ovdje. Glavni grad Hrvatske pretvara se u film o mračnoj budućnosti ili paralelnoj stvarnosti, neka mješavina Ptica od Hitchcocka i Paklene Naranče Stanleya Kubricka. Istovremeno, onaj jad od Tomaševića gleda onu najskuplju prijevaru, koju ni daljinski ne može pokrenuti, pa ushićeno docira medijima, kako to mijenja cijelu ekonomiju. Što to mijenja konju? Auto koji stoji na mjestu, s dva sjedala, za dva snoba i elitista, koji pate na luksuz? Čak i da vozi, to nije javni prijevoz i tako nešto mogao je osmisliti jedino mentalni čoban, koji se u osnovi zapravo srami svog porijekla."
  • Sljeme
    2.4k
    Tramvaji u banani, a busevi uredno ne voze po rasporedu. Možda je to dio zelenog plana da svi vozimo bicikle.
    https://narod.hr/hrvatska/tomasevic-u-novim-nevoljama-tramvajski-promet-u-istocnom-dijelu-zagreba-u-kolapsu
  • The Undertaker
    5.4k
    Odgovorno tvrdim da u Hrvatskoj nikad nije bilo više novca na raspolaganju nego danas. Troši se kao da nema sutra. Zato mi je bezveze slušati sve priče o štednji. Nije ovo posljedica štednje već neznanja i neorganiziranosti. Ako baš hoćete, Grad ima novca sam izgraditi oba stadiona i platiti sve što treba ali mu to nije prioritet. Danas je na Skupštini bilo glasanje o rebalansu proračuna pa možete vidjeti kako grad stoji sa novcem.
  • NORTE
    11.6k
    9647846e-0553-4758-84f1-68fab756c622.png?width=480&height=480

    "Pješačko-biciklističkim mostom istočno od jezera Jarun povezujemo sportske sadržaje Arene, Mladosti i RSC-a Jarun te stanovnike gradskih naselja Laništa i Jaruna. Za taj most je potrebno napraviti arhitektonsko-urbanistički natječaj, tako da je, uz rješavanje imovinsko-pravnih odnosa, planirani rok izgradnje mosta kraj 2027. godine", objavili su iz Grada.

    "Zapadni Jarunski most je namijenjen cestovnom i tramvajskom prijevozu uz pješake i bicikliste. Strateški je bitan za uspostavljanje tramvajske mreže do buduće Nacionalne dječje bolnice u Blatu te kako bi značajno unaprijedio prometnu povezanost cijelog zapadnog dijela grada. 

    Zapadni Jarunski most, s obzirom na provedeni arhitektonski natječaj i status imovinsko-pravnih odnosa, planiramo izgraditi i pustiti u promet do kraja 2028. godine"
  • The Undertaker
    5.4k
    Kako se bliže izbori, počinju se crtati renderi i planovi. Ne znam da li je ovaj crtež 100% točan jer mi neke stvari nisu najjasnije. Mi pored Jadranskog mosta već imamo most za pješake i bicikliste i zove se Savski most pa mi nije najjasnije čemu još jedan most par sto metara dalje a pogotovo da je prioritet.
    Zapadni Jarunski most jest prioritet jer bi odteretio rotor, obilaznicu i zapadni ulaz u grad. Nejasan mi je ovaj crtež jer je taj most, koliko znam, originalno bio planiran da izlazi na Petrovaradinsku pa dalje Zagrebačkom cestom a po ovome ispada da izlazi na Rudešku. Za ovaj drugi Zapadni Jarunski most ne znam čemu bi služio, pogotovo ovako kako je nacrtano (preko istog odvojka kao i prvi most). Ako je već do mostova onda bi prioritetniji bio most kod Bundeka, u nastavku ulice SR Njemačke. I bolje riješiti spoj na obilaznicu kod Buzina.

    Moje skromno mišljenje (kao budućeg svakodnevnog korisnika).
  • Mr Anderson
    8.3k
    Pa ovaj most koji će izlaziti u Blatu ide iz Petrovaradinske po ovom crtežu.
  • The Undertaker
    5.4k
    Ovaj drugi, po meni, izlazi tamo gdje je okretište tramvaja u Prečkom, pored City Centra West .
  • Sajla
    5.1k
    zapadni jarunski most ide na Petrovaradinsku, "drugi" je ovaj na Savskoj opatovini koji ide na CC west
  • mali M
    5.2k
    Hjooo kakve krasote su ovo. Al znaš kaj mi je najsimpatičnije, što ni ovo nije nešto realno, nego će se graditi 27 i 28, sa pomakom recimo 29-30, hjooooo taman da tomici damo još jedan mandat kakva bi nam čuda sagradio... Jedva čekam
  • The Undertaker
    5.4k
    To sam i napisao s tim da prvi Zapadni Jarunski most na crtežu ne izlazi na Petrovaradinsku. Ova debela linija koja ide dijagonalno prema centru je Zagrebačka cesta. U njenom produžetku je Petrovaradinska koja izlazi direktno na Savu. Ovo je neka ulica između ali, opet ponavljam, nisam sigursn koliko je ovaj crtež precizan i odgovara stvarnom stanju.
  • Sajla
    5.1k
    da, to križanje Zagrebačke ceste, Zagrebačke avenije i Petrovaradinske su ili grozno loše nacrtali, ili to nije Petrovaradinska nego Vrbje koje je široko 2 metra što znači da bi trebali pola tog dijela grada porušiti da tamo provuku tramvaj. čini mi se da je to crtao netko tko pojma nema, to mora biti Petrovaradinska, sve drugo nema nikakve logike.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.