• Dudu9
    584
    Pa u planu i je da cesta ide između preckog i Vrbana istočno od petrovaradinske, ne kužim kako mislite da ide po Petrovaradinska kad se ona nema di širiti
  • Sajla
    4.2k
    nisam znao za taj plan. nisam stručnjak za te stvari ali čini mi se da je lakše proširiti Petrovaradinsku na gornjem dijelu jer uz nju nema skoro ničega na južnom dijelu, nego provlačiti sasvim novu cestu između postojećih novih zgrada.
    ali kad bolje pogledam google maps nije da nema mjesta. samo trebat će vjerojatno rušiti dosta kuća da se napravi ta nova cesta zapadno od jezera, ali jbg. nema šanse da se to napravi do 2028. s obzirom kako sudovi rade, a ljudi neće tek tak izaći iz kuća.
  • Dudu9
    584
    davno vec taj plan, samo navodno je grad odobravao gradnju nekih zgrada, u tom dijelu sad pitanje kolike moze bit sirine cesta,
  • emilperska
    4.4k
    Covjeku koji je nesposoban dobit nariktani plinski natjecaj, kosit travu redovno i odvozit smece u prihvatljivim rokovima, ne vjerujem ni u kozmeticke preinake Kranjce, a kamoli u Jarunski most. Ni za LGBTQ+ vozim se elektricnim biciklima zajednicu, normalne bicikliste, a kamoli automobile.

    Pa me hejtajte koliko hocete.
    Dok je tetejac gradonacelnik, kapitalni politicki projekt ce bit farbanje Marticeve..
  • Sajla
    4.2k
    ja sam uvjeren da se ništa kapitalno u gradu Zagrebu neće napraviti dok na gradskoj i državnoj razini ne bude na vlasti ista stranka/koalicija, koja god to bila.
  • Jaro
    6.1k
    yep, i to je jedina istina. Zagreb je "zrtva" HDZa u gradskoj opoziciji i dok se ovece hridi spajaju mostovima, u Zg je kapitalan projekt, asfaltiranje dijela obilaznice...
  • The Undertaker
    4.5k
    Proračun Zagreba je 2,7 milijardi eura. Pa nije valjda da se unutar toga ništa ne može napraviti?
  • Sajla
    4.2k
    ne mislim da je toliko stvar financija nego odugovlačenja procedura koje uključuju sudove, ministarstva, agencije i slična tijela koja su pod ingerencijom države ili na neki drugi način ovisna o njoj
  • The Undertaker
    4.5k
    Ja mislim da Možemo odgovara HDZu, ako već oni nisu na vlasti. Na državnoj razini nisu prijetnja jer nemaju infrastrukturu a uzimaju glasove SDPu. Država je već ozbiljno kreditirala Grad kad je Možemo tek došao na vlast tako da ja to ne bih uzimao zdravo za gotovo. Sličan odnos kao sa Bandićem.
  • Nolifer
    7.1k
    Zagreb je "zrtva" HDZa u gradskoj opozicijiJaro


    Onda su građani grada Zagreba trenutno žrtve nesposobnih iz Nemožema. :wink:
  • Sajla
    4.2k
    Možemo odgovara HDZu, ako već oni nisu na vlasti.The Undertaker

    slažem se, ali drugi dio rečenice je jako važan. HDZ želi biti na vlasti u ZG nakon sljedećih izbora, za razliku od prošli put kad su išli s Filipovićem, pa zato čuvaju neke projekte za ta vremena.
  • mali M
    4k
    Hjooooo evo ti ga sad... Za nesposobnost možemosa više nije kriv pokojni Bandić nego podli HDZ koji ih opstruira jer čuva fensi projekte za sebe kad jednom preuzmu Zagreb :rofl: pa ja ću se ranit
  • Sajla
    4.2k
    Nesposobnost im se vidi u najobičnijim komunalnim stvarima. Ali ostajem pri tome da kad grad i država trebaju surađivati na kapitalnim projektima, onda se vidi i odnos vlast-oporba i otežu se procedure, mijenjaju se prijašnji stavovi i sl.
  • Jaro
    6.1k
    mozemo su nesposobni s Bandicem, HDZom ili bez...
    Ovo je druga dimenzija - sto je DRZAVA ulozila u Zagreb (gdje zivi i radi cetvrtina stanovnika)?

    Imamo nesposobnu lokalnu vlast i drzavnu kojoj Zagreb nije bitan jer to kaj puse Zagreb su rijesili izbornim jedinicama...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.