• deda
    29.5k
    Haza samo ti piši, vidim ja da imaš ozbiljne informacije. Eto jedino te molim da malo smanjiš taj dojam panike, histerije, nervoze.

    I ne vidim da itko smatra da si mamićevac, bar ja ne.

    I još jedno, ne vjerujem da Haza išta laže, to što neki možda njega lažu to je druga stvar, svima nam se to događa.
  • dinon7
    550
    Svi smo mi ovdje napaljeni jer volimo Dinamo i želimo mu najbolje.
    Ja ću biti iskren i reci s moje strane da sam do početka priprema očekivao 2,3 ulazna transfera.
    Nikako se ne slažem s činjenicom da trebamo čekati kraj kolovoza i skupljati one kojima smo bili zadnja opcija. Ili opcija nismo ni bili, nego smo postali radi razno raznih okolnosti.
    Na svijetu je 250 milijuna nogometaša i prosto nemogu vjerovati da 4-6 njih ne dolaze u Dinamo jer čekaju kraj kolovoza i da vide druge opcije. Za mene su to osobno gluposti.
    Stvara se povijesna prilika, ulaz u ligu prvaka. To sto netko piše kako počinjemo krajem kolovoza je činjenica. Činjenica koja nam je dala vremena i novca i vise mogućnosti za pripremu. Dolazak igrača 15.08 koji bi trebao biti “prevaga”
    je samo mazanje očiju svima jer taj igrač nakon dugog odmora i ljeta bez nogometa nije odmah pojačanje i kapitalac.
    Imalo se toliko vremena za naciljati pojačanja, obaviti kontakte Itd Itd i naravno da je svakom od nas teško citati ove informacije (bile one točne ili ne)
  • Haza
    1.2k
    Bulat ide bez naknade u Standard, s mogućnošću otkupa. To je definicija besplatnog transfera. Isprike ako se nismo razumjeli ali meni je besplatna posudba samo uz mogućnost otkupa besplatan transfer.
    Mi smo platili posudbe i Kaneka, i Ogiware i Vidovića.
    Ako ti imaš drugačiju percepciju besplatnog, ne zaslužujem epitet da lažem.
    Imaš pravo biti nervozan, ali ajmo ovako, Zoran Terzić odrađuje transfer Raula Torrentea, ja sam to najavio prvi, i to je 100 posto točna info, po tebi, ako on na kraju ne dođe, dal' sam i ovo lagao? Dal' sam onda petokolonaš, Mamićevac, mrzitelj Dinama.
    I da naglasim, nemam veze s Terzićem, ali sam vam sam dodao još jednu info, da podebljam svoj kredibilitet.
    Sutra ako mi se bude dalo ću nastaviti s informacijama, ali trenutno sam u fazi prije odlaska s foruma, jer mi se ne da ljudima opravdavati za svaku izgovorenu riječ.
    Pozz
  • Dinaminjo
    609
    razmili o tome da odvojis postove..
    U postu o informacijama suzdrzi se od odobnog misljenja jer to oboji cijeli post.

    Kada prode neko vrijeme i ljudi reagiraju ubaci drugi post sa svojim misljenjem

    Nadam se da me neces krivo shvatiti
  • Keyser Soze
    8.6k
    Neka mi netko pomogne, ali ja nigdje nisam vidio da se @Haza naziva Mamićevcem ili botom. Piši ako hoćeš, ako nećeš ne moraš iako nam tvoje informacije svima daju bolji uvid u stanje.
  • NORTE
    9.9k

    Haza aj ti ostani ovdje jer je dobro da zona ima nekoga takvog, a na kritike (ne pratim detaljno temu) se ne moraš previše osvrtati.
    Još najbolje da nemaš pravo na mišljenje.
    Ljudi u dinamu moraju biti odgovorni za pozicije koje obnašaju.
  • GOAT
    152
    Netko je napisao da postoji mogucnost da na forumu ima fanova ljudi iz medugorja i da su neki od njih manageri koji su zakinuti financijski, a on se nasao prozvan u tome na neku foru i eto
  • Droljo
    6.4k
    Bulat ide bez naknade u Standard, s mogućnošću otkupa.Haza

    Jel bar plaću preuzimaju?
  • Crni86
    1.5k
    onda nije besplatna posudba.
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Mislim ja nemam nikakve info odmah da naglasim, ali po ovome šta su upućeniji forumaši pisali sam skužio da Standard ne plaća posudbu, ali preuzima plaću Bulata, a za Boška žele dogovorit da Dinamo plaća dio plaće na što se nadam nećemo pristati
  • Crni86
    1.5k
    ma jasno sve.

    Zasto bi se sprdao? Besplatna posudba bi znacilo da ne placaju apsolutno nista. Ovako bar placaju njegovu placu i to si skidas iz budgeta. Pa eto neka je to i 500 tisuca eura plus boskovih 800 tisuca eura oslobodio si si budget da potpises nekog kapitalca za 1,3 milijuna godisnje.

    Na kraju krajeva sve su to info rekla kazala i dok ne bude sluzbeno necemo nista precizno znati.
  • Omake
    91
    PAOKovi Twitter ratnici pišu da je Mišić dogovorio uvjete, ali da Dinamo traži previše.
  • Sajla
    4.2k
    Standard postaje naš feeder klub i filijala, u financijskim su problemima pa ćemo mi gurnuti tamo naše igrače da budu u izlogu ili se razvijaju, a oni sretni da imaju koga poslati na teren ;)
    Šalu na stranu, ljudi moraju donositi teške odluke. I neće uvijek biti ispravne. Idealno je vrijeme godine da budemo nervozni, ali treba biti strpljiv.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions