• Peškaman
    3k
    Netko, Špikić AMRemilperska

    Sad sam 15 sekundi razmišljao odakle nama igrač Netko :lol:
  • Facke
    2.7k



    To nebi nikak smeli napraviti.
  • Žan
    146
    Ako se dogodi stvarno ovo sto se prica da Standard hoce Bulata free i uvjetuje nas da preuzmemo 50% Boskove place, treba im se zahvalit i blokirat sve kontakte s njima.
  • Droljo
    6.4k
    Ako se pokaže, kupit će ga i preprodat za nekoliko puta iznosDaliban

    Ako je neobavezan otkup valjda i mi možemo reći ne? Pa ga mi prodamo po većoj cijeni
  • MarK
    333
    koliko znam ako postoji opcija otkupa onda se klub koji je posudio igrača ništa ne pita. Da smo odlučili otkupiti Vidovića Bayern to ne može stopirati. Eventualno igrač može odbiti transfer.
  • Nogo
    1.8k
    Pjaca na lijecničkom.
    Nadam se da bu koljena okay! :blush:
  • Mr Anderson
    6k
    Bar ćeš imat priliku biti i sudac i egzekutor na sljedećim izborima. A samo to smo htjeli sve ove godine..Droljo

    Nitko sretniji od mene da dobiju na sljedećim izborima što bi značilo da su svoj mandat super odradili. No to ne znači da ako smo ih izabrali, da ne smijemo postavljati pitanja i kritizirati kad treba.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Opa, prvi transfer.

    Ljudi mogu odahnuti ovod.

    Na tri dana.
  • scooniepenn
    2.3k

    Mislim da je kolega u pravu. Opcija otkupa prema definiranim parametrima (uzmimo da je to 3 milje Eura) nama kao posuditelju ne ostavlja nikakav manevar ako klub koji posuđuje to želi platiti. Logičnija je onda opcija ako se ne radi o obvezi da se klubu koji posuđuje da pravo prvokupa uz definirani rok (npr. 15.7.2025.)
  • Mr Anderson
    6k
    Ako se ispostavi da je točna informacija o uvjetima posudbe Bulata onda je netko gadno zajebo i mora potegnuti dobre argumente kako bi dokazao da to nije na štetu kluba.
    — Mr Anderson

    Okej, razumijem tvoju skepsu, ali moram se osvnuti na par stvari. Kao prvo, vrijednost igrača nije ona koja piše na TM nego kako je već milion puta rečeno, ona koju je tržište spremno za njega platiti. Bulata očito nitko ne želi platiti što piše na TM, pitanje koliko ga uopće žele platiti. Što me vodi na slijedeće pitanje. Da li smatraš da će Bulatu ako ostane u Dinamu kao zamjenski igrač s klupe vrijednost sve više i više rasti i da ćemo u slučaju da odustanemo od ovog kriminalnog i na štetu kluba transfera, na zimu ili iduće ljeto dobiti ponudu od 15mil?
    Po meni je poanta da neka se tamo pokaže i u tom raspalom klubu pa će ga već netko pokupiti ako želi. I platiti koliko želi. Jednostavno ne vidim niti jedan plus u njegovom ostanku... niti jedan...

    A što se tiće Marićevog "prijateljstva" sa Lekom, riga mi se od takvih zaključaka. Znači do jučer smo tvrdili da pravi SD ima pun imenik prijateljstava sa trenerima, bivšim igračima, klubovima, i kad (ako je istina) ovaj naš SD iskoristi taj imenik da se riješi financijskog utega neperspektivnih igrača (bar u ovom trenutku za ovaj Dinamo) mi ga prozivamo i nazivamo nepotizmom i kriminalom...

    Vidim da se nismo još dogovorili s mozgom što pola ljudi ovdje zapravo želi od Dinama, od uprave, od transfera... Baš smo živi primjer bespotrebne histerije. Mene zanima da li vi kad dođete na novi posao prvi dan zaključite da je koma i da vam "sigurno" neće rast plaća i da će "sigurno" ići otkazi nakon 2 godine i da "sigurno" morate štipkati direktora za obraze ako želite napredovati...
    mali M

    Poanta je da ja mislim kako Bulat kao igrač može pomoći i da se moglo pričekati malo još, a ne ga slati prvi dan u klub čija je budućnost neizvjesna. Nije Bulat 25. igrač u klubu kojeg se želiš riješiti pošto-poto.
    Uopće me ne zanima što je Leko tamo trener i što si je Marić dobar s njim. Naprotiv, o Leki ko treneru imam visoko mišljenje, ali i on sam je rekao da nije znao kako je situacija u klubu tako loša.
  • OsamŠest
    2.7k
    Ajmo se malo igrat FMa, to je uvijek interesantno, pa ćemo vidjet koliko smo bili blizu.

    Dakle situacija nije ni blizu alarmantna kako se predstavlja.

    Neka skica kadra za iduću sezonu je:

    GK - Nevistić, Zagorac, netko treći (Filipović ili Rajić)

    CB - Theo, Ristovski, Perković, Bernauer, Jakirović/Živković.. Ako je plan manja minutaža Theu, neprirodna pozicija Riletu, daljnje guranje Perkovića na lijevog beka, svakako fali udarni stoper, a možda i dva. Prije svega visina..

    RB - RPG i Mikić su idealna kombinacija

    LB - Ogiwara, novi igrač (s tim da Perković može odigrat u 4231, a Hoxha wingbacka u 352)

    DM/CM - Mišić, Rog, Sučić, Vrbančić, Pavić i Ademi (Aki možda nešto manja minutaža?). Postavlja se pitanje tko bi izvisio dolaskom Gnezde Čerina i to će svakako biti zanimljivo vidjeti.. Također, vidjet ćemo stanje sa Kačavendom, al bojim se da su ozljede odradile svoje i da će vrlo teško dosegnuti nivo Dinama

    AM - Baturina i Stojković (Vidović?) su i više nego kvalitetno pokrivena pozicija prednjeg veznog

    LW - Pjaca i Hoxha

    RW - dva nova igrača. Špikiću ne vjerujem i mislim da je svoje u Dinamu odradio

    CF - Petković, Beljo (?), Brodić.. Kulenović vjerojatno odlazi

    Summa summarum - potrebna su dva stopera, dva desna krila, napadač (Beljo), eventualno jedan vezni i jedan lijevi bek. Svaki dolazak boljeg igrača na neku poziciju od onog kojeg imamo je teško predvidjeti, ovo je samo ono što nedostaje. Rog i Stojković u top formi su top pojačanja u odnosu na prošlu sezonu.

    "Europski" sastav:
    Nevistić, RPG - Theo (ili pojačanje) - pojačanje - Ogiwara, Mišić (Čerin?) - Rog (Čerin?) - Baturina, Pjaca - Petković - pojačanje

    "HNL" ili "B" sastav:
    Zagorac, Mikić - Rile (Bernauer) - Perković (Jakirović/Živković) - pojačanje (Perković), Sučić (Pavić) - Vrbančić (Ademi) - Stojković (Vidović?), Hoxha - Beljo? (Brodić) - pojačanje

    Jel i dalje toliko kritično i dramatično? Ne bih rekao.. I molim vas, vjerujte našim top talentima!
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Kad se otvara tema Marka Pjace, znal se šta? :smile:
  • Ludovic IX
    6.1k
    bas poslali pjacu na pretrage u rebro a tam ni printeri sad ne rade da isprintaju potvrdu da je zdrav..
  • Mali Zeus
    10.5k
    Navodno faks ne radi i ne mogu se poslati papiri u Rijeku.
  • mali M
    4.1k
    Poanta je da ja mislim kako Bulat kao igrač može pomoći i da se moglo pričekati malo još, a ne ga slati prvi dan u klub čija je budućnost neizvjesna. Nije Bulat 25. igrač u klubu kojeg se želiš riješiti pošto-poto.Mr Anderson

    Okej tu se onda razilazimo.. ja neznam ispred koga bi mi točno Bulat igrao... Evo kolega gore nabrojao, neznam ispred koga bi mi bio.. Mišić, Rog, Sučić, Vrbančić, Pavić i Ademi... Bulat mi je posljednji vezni kojeg bi koristio... Da postoje leteće zamjene onda okej, slobodnjak, njega nutra, ostalo... Po trci su Rog i Sučić i Vrbančić ispred njega. ako trebaš iskustvo imaš Akija i Mišića, ako trebaš mladost imaš Vrbančića i Pavića, ako trebaš terijera imaš Sučića, Roga i Vrbančića, ako trebaš malo taktičkog postavljanja imaš Mišića.. da idem brojati igrače koji su mi ispred njega po važnosti za momčad meni bi vjerojatno i bio broj 24 ili 25...

    očito se zato nemožemo složiti oko njega... drukčije gledamo njegovu vrijednost za momčad.. zbog njega samoga i njegove karijere bi trebao sam otić ako želi napredovati. ali sve mi se više čini da kao i ostali "ne baš Dinamov kalibar" igrači neće lako otići jer nigdje neće dobiti ovakvu plaću za razinu nogometa koju nudi...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions