• Jos-Optimus
    854
    to je baš pretjerano omalovažavanje reći da je broj 24 ili 25 po važnosti. Meni je 23
  • GOAT
    206
    Meni je 23Jos-Optimus

    Ispred Krkalica i Zagorca

    Sad kad je Pjaca zavrsen.. okrecemo se Petkovicu? Soticeku?
  • Jos-Optimus
    854
    :)

    Da, treba rješavati probleme jedan po jedan i skidati s dnevnog reda
  • Marcinko
    335
    Prije svega se mora riješiti dobrog dijela igrača, jer nam je kadar pretrpan beskorisnim igračima. Problem kod Bulata i Šutala je što idu u klub koji je u teškoj financijskoj ali i rezultatskoj krizi i vjerojatno će sljedeće sezone biti još gore, više sam uvjeren da će se te posudbe završiti s povratkom naših igrača, a još traže da dinamo preuzme dio plaće, mogli bi još donirati nešto novca Standardu.
  • GOAT
    206
    Po TM-u Bulat vrijedi 3.5 mil isto kao RPG a razlika izmedu njih dvoje je nebo i zemlja. Kacavenda je 2.5mil bez odigrane utakmice, dovoljan dokaz koliko nasumicno stavljaju cijene.
  • Haza
    1.5k
    Baš bi volio da netko analizira sve moje postove unazad pola godine pa da vidimo zbog čega sam osoba koja ne želi dobro Dinamu, ili koja je Mamićevac.
    Prvo, moji početni postovi su bili u detalj o kriminalnim aktivnostima Mamića i njemu bliskih menadžera, gdje sam detaljno opisivao postotke od transfera koji su se okolo dijelili.
    Zatim sam točne dijagnoze imao o stanju u svlačionici i postavi za Betis, ali sam shvatio da to baš i nije za pisati na forumu, jer potencijalno šteti klubu, pa nakon toga više nisam pisao.
    Imao sam hrpu točnih pravovremenih info na temu transfera, nisam fulao čak bi na prvu rekao niti jedan, iako sam apsolutno prvi u RH najavio dolazak Raula Torrentea, i najavio da će Milanović po dolasku vjerojatno na posudbu, moguće je da ne dođu, ali nisam zato nešto krivo napisao, jer uistinu su obojica pred dolaskom. Ali posao zna propasti pred dogovorom.
    Moj slijed upisa ni po čemu se ne može dovesti u priču s nekom strujom menadžerskom, ili osobom koja ne želi dobro Dinamu.
    Moji postovi ne izazivaju histeriju, nego raspravu, a tema je baš Transferi-rasprava.
    Dal' je moj grijeh što sam napisao da su zastupnici Torrentea šokirani neodlučnošću Marića i Dinama, ili što sam zdravorazumski osudio transfer Bulata, a čini mi se da ga je osudilo 90 posto foruma.
    Nije dobro ako na forumu imaš ljude koji ti daju info o transferu, nije dobro ako izneseš mišljenje, šta je onda dobro?
  • Draž
    1.2k
    Po TM-u Bulat vrijedi 3.5 milGOAT

    A mogli smo ga prodati za 5,5 mil na zimu...
  • Žan
    146
    Ja mislim da je to bila novinarska patka isto kao sto se Misic nudio Feneru kad je odlazio Livi.
  • dumitrumitu
    958
    Čini se da imaš neke info iz kluba i taj dio ti priznam, ali nečiji dojam kako je Marić siguran ili nesiguran ništa ne znači. Sve ćemo vidjeti na kraju prijelaznog roka jer Marić nema koga drugoga kriviti u slučaju loše odrađenog posla.
  • emilperska
    4.4k

    Samo ti nama piši i hvala ti na tome.. Ne znam tko si u stvarnosti niti me zanima, ali dokle god klub nema štetu od tvojih upisa i dok tvoji upisi potiču zdravu raspravu, na stranu što je tu i tamo netko proglašen "petom kolonom", mislim stvarno da su rasprave bile kvalitetne... A da li je neki upis bio točan ili ne, to će opet pokazati vrijeme i povećavati ili rušiti tvoj kredibilitet ovdje..

    Neka je nama tvojih upisa, ionako novinari prepisuju sa Zone tračeve..
  • sport
    2.5k
    ↪Haza Zašto lažeš da Bulat ide besplatno kad znaš da to nije istina.
    Nisi odgovorio na pitanje.
  • austrijanac
    3k
    Za koliko ide? Svi su slobodni napisat ovdje na forumu svoje, pa možeš i ti...
  • sport
    2.5k
    :cool:
  • Draž
    1.2k
    Svi znamo da je to bila pizdarija. Sad je to već postala srdnja na tu temu, pa ne shvaćaj ovakve upise ozbiljno. :wink:
  • emilperska
    4.4k

    Tu dolazimo do onog da ti možeš smanjiti curenje informacija iz kluba, ali tu je umiješano previše trećih strana gdje gubiš kontrolu nad tijekom informacija i u suštini si nemoćan.

    Ako je lagao oko Bulata ili nije imao do kraja potpune informacije, to će vrijeme pokazati.. odnosno trebalo bi se znati uskoro..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions