• BBB Mataa998
    1.4k

    Morate biti svjesni da ljudi koji imaju ikakve veze sa klubom nece sigurno ovdje iznositi detalje i cifre..
  • Captain America
    15.2k
    Više vjerujem Hazi :sweat:
  • Nogo
    1.8k
    Ovo za Šotičeka 3m i bonusi ne da je suludo i ne vjerujem u takvu info i da su takav deal napravili.
    Prije će biti 1m + bonusi (prodaja) i možda onaj Milanović na posudbu i neki junior.
  • Orc123
    6k
    ha??? Daj me nemoj klatii? Za Soticeka 3mil eura plus bonusi jos? E, ako to dogovore o da nek sve ide u pm! Ciganimo se za free transfer igraca, trebaju nam pojacanja a dovodilo bi se klinca za jebenih 3mil eura koji trenurno prije je za ostanak na posudbi, a i ak ostane kod nas nece igrati nego ce igrati Spikic!

    Tko je tu lud vise ako to istina?! Kao stedi se na pojacanjima, rjesavamo se igraca i onda dovodimo klinca za 3mil eura koji nije dominirao ni u hnl!? Ovako cu vam reci za mene Soticek ce u najbolji ruku zavrsiti ko Bulat, realno ce zavrsiti ko Spikic, a u najgoru ruku ko Menalo! Daj Boze da svi bili zivi pa vidjeli! Tako sam bio ispljuvan kad sam govorio za Sutala evo vam ga danas gledamo jel cemo uspjeti ispregovarati da ga netko uzme za besplatno ili bar da preuzmu pola place!

    Za mene minus ko kuca ako dajemo za klinca 3mil eura a imamo toliko pozicija na kojem nam trebaju kapitalci! Alo, za dokazanog Vidovica nismo taj iznos zeljeli isplatiti koji je miljama bolji igrac pd Soticeka, tko je tu lud? Eto nadam se da taj iznos od 3milje eura nije istina i ako vec dolazi da je duplo manji u suprotnom pcekujem da imamo na raspolaganju daljnih 10milja eura za pojacanja kad se vec razbacijemo s parama po HNL opet i opet....jbt za Gnezdu Cerina smo ponudili 2milje eura prvo, a gotov igrac....strasno!
  • Miro Vugrinec
    2.3k
    Pjaca bi trebao imati oko milijun eura godišnje po dostupnim info. Mislim da je to previše, u rijeci je imao 240. Trebutno ni vani nema kluba koji bi mu dao te novce. Mislim da se ovo trebalo dogovorit za max 500-600 tisuća place i da će u Dinamu mu biti znatno teze nego u Rijeci jer Rijeka nikada neće biti Dinamo i klubovi se nikada neće braniti protiv nje kao protiv Dinama, protiv Dinama je puno zatvorenija svaka obrana. A vidjeli smo kako je Pjaci bilo igrati na postavljenu obranu protiv Dinama i protiv Hajduka ove sezone. No zivi bili pa vidjeli, nadam se svemu najboljem i da ce Marko biti prevaga iduće sezone
  • Mali Zeus
    10.5k
    I krećeeee Orc. :cheer: :strong:
  • Daliban
    290
    Meni ta cifra zvuči realno jer je to okvirno standard cifra koju mi plaćamo za klince iz Lokse. Pola milijuna gore-dolje.
  • rioda
    3.5k
    Pjaca bi trebao imati oko milijun eura godišnje po dostupnim info. Mislim da je to previše, u rijeci je imao 240. Trebutno ni vani nema kluba koji bi mu dao te novce. Mislim da se ovo trebalo dogovorit za max 500-600 tisuća placeMiro Vugrinec

    Ako je istina da se odrekao onih 750.000 eura od transfera, onda ovakva plaća ima smisla
  • San Lorenzo
    12.7k
    Ne vjerujem da će Pjaca uopće Hoxhu pospremiti na klupu...ovo o milijun eura plaće ako je istina je kompenzacija za njegovo odricanje 50% transfera.
  • Nogo
    1.8k


    Miro 1m je plaća jer se Pjaca odrekao 750 tisuća kojih se trebalo njemu prepisati pri dolasku. Platiti ćemo samo Rijeci 750, a ne i njemu. Vjerujem da je zato 1m godišnje, a ne 500-600.
  • dumitrumitu
    958
    Na koliko godina je ugovor?
  • Daliban
    290
    Pa onda se u suštini nije odrekao svojih 50%.
  • OsamŠest
    2.7k
    Pjaca, Baturina I Petković na malom prostoru je nešto što želim vidjeti barem jednu tekmu prije nego netko od ove dvojice ode iz Dinama..
  • Crni86
    1.6k
    slazem se i nekome tko je upuceniji u funkcioniranje transfera to ce i biti jasno.

    Ali ako stavis samo ovako u kontekst i kazes da je posudba vesolatna, velika vecina ljudi ce imat zakljucak kako ni placu nece preuzet na sebe.

    ha ocito ni sad nema neku vrijednost kada nitko ne zeli ponuditi za njega konkretan novac. Vrijedis onoliko koliko ce netko ponudit za tebe, a ne onoliko koliko kaze tm.
  • Ivan0302
    301
    3 milje + bonusi hahahahahaha užas ako je istina.
    A za Vidovića nećemo da damo, i za Čerina se grebemo isto da pričamo o kili paradajza...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions