• Droljo
    6.5k
    Meni nije jasna samo jedna stvar, zašto se čovjeka nije prodalo u zimskom prijelaznom roku kada je Rangers nudio 5,5 milijunaIvanS

    Zato što nitko nije nudio te novce. Koliko puta to treba demantirati iz kluba ovod?
  • emilperska
    4.4k
    Možda Pjaca ne prođe liječnički kod nas.. :lol:
  • Droljo
    6.5k
    malo si rekao možda. Kod nas je prolaznost 10%
    Ali to vrijedi samo za zdrave igrače. Ovi strgani prolaze ko nož kroz putar. Mora i fizio služba zadržat posel
  • Jos-Optimus
    873
    Ma sve 5, ali meni nije jasno zašto Bulata nismo prodali za 5,5 milijuna na zimu? :lol:
  • Droljo
    6.5k
    ni meni. Jebeš mi sve sad mi žena i dete trče do mene i urlaju tata nemoj da umreš, imaš upitnik iznad glave :lol:
  • IvanS
    82
    Meni nije jasna samo jedna stvar, zašto se čovjeka nije prodalo u zimskom prijelaznom roku kada je Rangers nudio 5,5 milijuna
    — IvanS

    Zato što nitko nije nudio te novce. Koliko puta to treba demantirati iz kluba ovod?
    Droljo

    Ok, to je druga priča, nisam u ovoj šumi postova pročitao da je to tako bilo...
    Svejedno, s druge strane ga cijenimo po TM-u, a ne igra skoro ništa.

    Jel trebamo rasteretiti plaće, uzeti barem nešto novca i sl.?

    Ili jednostavno, neka igra ako je dovoljno dobar da igra.
  • Orc123
    6.1k
    sve to stoji...realno samo On, Matkovic i Mierez imaju mjesta u nekom Dinamu koji bi zelio gledati. Dinamo konkurentan i u Europi i dominantan u HNL. Problem su drugi igraci koji se dovode u vezu s Dinamom a iz HNL su.....nema smisla preplacivati u hnl ono sto vec ili imas ili vani mozes naci duplo jeftinije i bolje....
  • Dinaminjo
    619
    Bolje da je roba u izlogu nego u skladistu..

    Bulatov posao ako je istina nije tsko los.
    Cak bih volio da je opcija sto visa i da ju ne iskoriste jer nama je svejedno tko ga kupi. Nek se tam pokaze pa nekga netko drugi kupi za godinu dana
  • Daliban
    350
    Ako se pokaže, kupit će ga i preprodat za nekoliko puta iznos.
  • Noel
    4.4k
    Rijeka će dobiti 750 tisuća eura, Pjaca se, navodno, odrekao dijela od svojih 750 tisuća. Po Germanijaku i Ničoti.. ako je istina pohvala za Marka , i drugog Marka.
  • Paggini
    11k
    Pjaca se, navodno, odrekao dijela od svojih 750 tisuća.Noel

    Ako je ovo istina, fkt ikonski potez od strane Pjace.
  • Jurki
    9.7k

    Opcija otkupa znaci da se neki kurac i nas pita nakon zavrsetka posudbe.
    U slucaju ako eksplodira u Belgiji.. nabije sebi vrijednost.
    Mi ga mozemo vratiti i prodati dalje.

    Isti slucaj ko s Vidovicem i Bayernom.
    Da je Vidovic zabio 35 golova i imal 20 asista mi bi mogli lajati na mjesec..da je netko za njega ponudil 10 milja.
  • dumitrumitu
    966
    Prema novinarima Standard traži da Dinamo pokrije dio Šutalove plaće. Nadam se da nećemo pristati na to.
  • emilperska
    4.4k
    Dolazak Pjace, vjv znači da će Stojković više igrati u sredini kao back up Baturini ili desno..
    Ili će Pjaca bit povremeno alternativa Baturini (manje vjerojatno)

    Petko (Brodić, Kule) FW
    Hoxha, Pjaca AML
    Baturina, Stojković AMC
    Netko, Špikić AMR
  • eol12
    415
    Sto se tiče Bulata, mišljenja sam samo da ako dođe do posudbe ovakvog tipa da je trebalo pričekat prema kraju prijelaznog roka da mozda uleti kakva konkretna ponuda. Ovako sama ta posudba može ispasti donekle okej, ako on odigra dobro možda ga kupe, sto je okej, a ako odigra dobro i ne kupe ga, imaš igrača koji je igrao belgijsku ligu i opet možeš dobiti nešto novaca. Postoji naravno šansa i da ne odigra ništa, al otom potom.
    Ako je ovo istina za Pjacu da se odrekao novaca mislim da je to dobar posao, želim mu samo zdravlje, znanja definitivno ima.

    Ne bih bio u kozi Marica, jako jako zahtjevan posao, mi svi očekujemo nešto, prije svega napredak jer prošlost prijelaznih rokova je bila katastrofalna, ne znamo nit u potpunosti stanje s financijama, al mislim da se svi slažemo da treba dovesti barem dva jako kvalitetna igrača, instant pojačanja jer te kvalitete nam fali, Pjaca ako će biti zdrav je treci takav.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions