• Direktor
    13
    Jel postoji neka fora da se kod nove registracije na forum i svima ostalima omogući da napišu nekaj na sljedeće teme:

    Kako sam počeo navijati za Dinamo
    Mojih idealnih 11 Dinama svih vremena
    Najdraža Dinamova utakmica
    Najdraži igrač Dinama

    To bi bile kao kućice u koju bi svatko na ove teme mogao napisati nekoliko rečenica i klikom na profil člana to bi se moglo pročitati.

    Popunjavanje bi bilo opcionalno i samo ono kaj popuniš se vidi.

    Mislim da bi bilo interesantnih stvari za pročitati
  • Mr Anderson
    6k
    Imali smo temu za predstavljanje novih forumaša, nisam dugo vidio da je netko od novih nešto napisao u njoj.
  • Droljo
    6.4k

    Zato kaj nije obavezno
  • ZgDLions
    24
    Zato kaj nemam pojma ni di je to.
    :grin:
  • seljak86
    2.5k
    Ne brini, tu sam 5 godina skoro i nemam pojma ni ja :chin:
  • Zagi
    5.8k
    Moja prica - Zasto volim Dinamo Zagreb!?
    Jedna od najboljih tema na forumu i ono što tražite.
  • Majki2111
    2.8k
    Nema smisla idealnih 11 svih vremena. Ima dosta mlade ekipe. Ne znamo igrače iz povijesti.
  • Direktor
    13

    Moja ideja je bila da klikom na nečiji profil (ak me zanima) pročitam nekaj di bi svi morali napisati nešto što bi bilo različito ali na istu temu i to u par riječi ili rečenica.

    Npr.
    Kako sam počeo navijati za Dinamo
    Zbog starije ekipe s kvarta, zbog starog koji me odfuro na prvu tekmu, zbog dresa kaj sam dobio za pričest...

    Mojih idealnih 11 Dinama svih vremena
    Kombinacija svih igrača koje si gledo i koji su ti bili najbolji (i to je fora jer će netko napisat kombinaciju igrača od 80-tih do danas, a netko samo od 2000 na dalje)

    Najdraža Dinamova utakmica
    Domaća ili gostovanje (datum i reza koja je bila)

    Najdraži igrač Dinama
    Najdraži igrač koji trenutno nastupa
  • Zagi
    5.8k
    Nije loša ideja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.