• sanjinlego
    2.5k
    Transfer Olma forsira RB Leipzig.
  • don
    2.6k
    "157 poruka sam primio i svi mislite da se zajebavam...neda mi se odgovarati jer me predstavijate neozbiljnim..
    Kroz sat vremena ce vijest prostrujiti medijima pa onda ocekujem bar ispriku..."

    hrabri osvrtnik
  • Haza
    1.4k
    Ono šta sam saznao, iako je Bara usko vezan na Leipzig, transfer se ne nudi preko njega, jer je očito Bara izgubio utjecaj u Dinamu.
    Drago mi je da ste me barem neki prepoznali kao osobu koja nije blefer, koja istinski voli klub, i zato se trudim kad pišem biti što manje negativan.
    Ne želim nastupati iz kuta gledanja menadžera ili zastupnika Raula, nego govorim što sam saznao, da je njegovo dovođenje eklatantni primjer nesigurnosti SD-a.
    Što se mene tiče, reci Mariću danas da ga ne želiš, pa neka mali ode u Austriju, a mi se kao klub nećemo blamirati.
    Ali nemoj samo prije dva tjedna stisnuti ruku, pa onda ispadati neozbiljan, lako meni da ti ispadneš neozbiljan, ali ispada neozbiljan i klub.
    Ista stvar s Milanovićem, evo na glas razmišljam, da sam recimo u njegovoj koži, dakle malom je preneseno da će možda na pripreme s prvom ekipom, da će vjerojatno na posudbu, pa okolo sto ljudi pitaš kaj misle o njemu, pa naravno da će do igrača doći da si nesiguran, i da će na kraju reći dobro idem rađe negdje drugdje, gdje barem znaju kaj misle sa mnom.
    Na stranu negativa, i dalje info kažu da su do kraja tjedna Raul, Pjaca i Čavlina naši, Šotiček i Milanović, tu je problem da klub ne zna sam šta bi s njima.
  • Laugreano
    1.7k
    Covjek vidio da su Hazinu info objavili mediji. Pa sad izmislja i nada se da ce i njegovu, da se moze malo kurcit
  • Facke
    2.7k
    Bulatov transfer ipak blizu realizacije....
  • Jurki
    9.7k
    cisti transfer ili posudba plus opcija otkupa?
  • Lynx17
    2.9k
    Bulat od navodne ponude 4-5 milijuna eura na zimu od Rangersa, do posudbe s mogućnošću otkupa 5 mjeseci poslije. Uff...hardek


    Neki su tada o kako bi bilo gluposti prodati Bulata za "takvo malo novce" ali ako on vec nije bio u planu, onda takav transfer bi bio vrlo dobar (pogotovo uz neki % od buduci transfer).

    Jer on je bas igrac koji bi mogao u Rangers se pokazati (njegove vrline su tamo cesto cijenjeni). A onda buduci transfer u neki Engleski klub bi dosta realan.

    Ako neko nije predvidio da ce njegova cijena u Dinamo samo past, neznam sto bi rekao. Da ponavljam, kada je vec bilo evidentno da nije bio u planu.
  • Facke
    2.7k


    Taj info nemam.
  • Droljo
    6.4k
    evo na glas pričamHaza

    Valjda razmišljaš na glas? :lol:
    Nemoj kaj zamerit...
  • Haza
    1.4k
    Hahaha sorry, naravno razmišljam na glas.
  • Cosey
    467
    Jel mi može netko to objasniti? Sad se Red Bull zanima za Baturinu, čemu tu posrednik odnosno Bara?

    Imaš dva kluba i imaš igrača i njegovog menadžera, čemu posrednik?
  • IvanS
    78
    Na stranu negativa, i dalje info kažu da su do kraja tjedna Raul, Pjaca i Čavlina naši, Šotiček i Milanović, tu je problem da klub ne zna sam šta bi s njima.Haza

    Ovo je polako problem, ako se već danima (tjednima) piše o transferu recimo Šotičeka a klub još ne zna što bi s njima...
    Ja nisam siguran da li je uopće bio ikakav službeni upit iz kluba i za Šotičeka i za Milanovića. Da li netko zna jel' bilo službenih kontakata ili nije?
  • scooniepenn
    2.3k

    Hvala kolega što nam daješ određene informacije u ovoj sezoni kiselih krastavaca. Ono što meni ovdje nije jasno je Torrenteov menadžer. Daš Dinamu rok do 28.6. i kažeš kako nakon toga roka prihvaćaš drugu ponudu, koliko god ti Dinamo bio 1. izbor. I da te usput pitam koje je tvoje mišljenje o Španjolcu. Je li on igrač koji ima kvalitetu u ovom trenutku i za prvih 11 ili je to igrač kao Bernauer, samo drugih karakteristika, ali koji može trenutno biti samo rotacija odnosno neki 4. ili 5. igrač u izboru stopera?
  • emilperska
    4.4k

    Shvatio sam ovaj dio za Španjolca, Pjacu i Čavlinu.
    Ali nisam shvatio ovaj dio s Milanovićem i Šotičekom.. Mi njih malo hoćemo, pa nećemo, pa ćemo ih slati na posudbu, pa nećemo?
    Koji je po tebi zadnji zadnji info? Dolaze ili ?
  • Daliban
    273
    Bolje da dovedemo jednog poštenog igrača nego dvojicu sa kojima ne znamo što ćemo pa bi ih slali na posudbe. Kupnje za budućnost i posudbe su u redu, ali postoje veći prioriteti..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions