• Droljo
    6.4k
    Mali osvrt na prošlih par (nepar) stranica.
    Neki vele da je torente bio veliki talent prije ozljede, kaj je u međuvremenu išao kroz šumu baki pa mu je vuk uzeo talent? Za šotičeka se veli kak je tranzicijski igrač. Pa jel nam to i nije potrebno u europi? Moramo i fizikalije gledati ljudi. Ako on može ponavljati, ako je odgovoran u defanzivi zašto ne? Tehnički je ok.
    Na postavljenu obranu u hnl-u ti brzo krilo praktički i ne treba. Kad ih zabijemo u 16 na krilu budu bekovi ionako a ako trebamo tehnički jakog igrača može igrati rog, baturina, stojković, mali riđokosi desno jebiga. Ako može majer u repki onda u dinamu može i ademi...
    Ajmo ljudima dati priliku pa onda suditi.
    Ok je reći ja mislim ili meni se čini da taj i taj nije baš za nas ili za neku poziciju, ali neki ovod govore kao da su igrači kupljeni (bađet potrošen) i da znaju 100% kak ti igrači budu izgledali kod nas. Možda dobijemo novog riberya, pršu, valbuenu koji su dosegli zvijezde kasnije i dolazili s posla na treninge... Have faith
  • scooniepenn
    2.2k
    Znači tvoji su argumenti kojima me demantiraš bullshit? Dakle, Šotiček ima bolju tehniku, kombinatoriku i dribling? Lokomotivu sam dovoljno puta gledao ove sezone da sa sigurnošću mogu reći da u nijednom od ovih kategorija Šotiček nije izvrstan. Osim guranja lopte u for i pokušaja kroz brzinu prolaska protivnika nisam od Šotičeka vidio niti natruhe nekog driblinga. Od desnog krila želim da je u stanju proći po dužini terena i desnom nogom barem pristojan centaršut uputiti ili povratnu loptu dati te da je u stanju ući u sredini i opasno ugroziti gol lijevom nogom odnosno kombinirati s napadačem. To je ono što je izvanredno u svojoj 1. sezoni u Dinamu radio Hajro, a nešto lošije i Kadzior. Što ćemo s usporedbom s Pjacom, Majerom, Ivanušecom i Stojkovićem? To si previdio odgovoriti.
  • Orc123
    6k
    Nego, jel zna tko od insajdera ili tko vec sta je sa klubom partnerom? Dokle smo tu stigli i jel imamo rjesenje za to? Jako bitna stavka ...
  • Mr Anderson
    6k
    Što ćemo s usporedbom s Pjacom, Majerom, Ivanušecom i Stojkovićem? To si previdio odgovoriti.scooniepenn

    A što bi ti trebao odgovoriti, zašto bi ih uopće trebalo uspoređivati? To su vanserijski talenti bili u svom vremenu i ne treba ih uopće uspoređivati sa Šotičekom. Danas Lokomotiva takvih igrača nema što ne znači da ne treba dovesti Šotičeka po razumnoj cijeni ako nam može koristiti. Također sam gledao puno Lokomotivu. Ti imaš svoje mišljenje, ja imam svoje i kako se čini struka u Dinamu je sklonija mome mišljenju o Šotičeku. Vidjet ćemo tko je u pravu. I za njega i Pašalića.
  • emilperska
    4.3k
    Neka suma ovog sveg ova zadnja 2 prijelazna rok i onog što se naslućuje u ovom je da igrači koje smo dovodili kao free agente, nevezano da li su Marićev ili Jakirov izbor + oni koje smo dovodili na posudbe su se pokazali solidnim ili vrlo dobrim (RPG, Kaneko, Vidović, Teo, Ogiwara). Do problema dolazi kad za nekog treba dat odštetu. Ako su ove male odšete jer lovimo na potencijal ili nešto što netko nije vidio, a da mi sebi proširimo rotaciju (Max, Brodić, čak i Hoxha možda tu spada jer tih 1 mil fiksno nije puno), čak i to je solidno.
    Ali sve šta treba platit neku odštetu iznad 2 mil, jedino što znamo je otić u HNL i preplatit nekog tko će ili doć i strgat se nakon 10 min tekme (Stojković) ili platit dečka 2,5+ mil EUR i bit rezerva najboljem "lošem" igraču Dinama u povijesti Špikiću (Šotiček).
    Ne mogu vjerovat, ako stvarno za tog malog dajemo ikakve ozbiljne pare, da se za taj iznos nije moglo dovest solidno krilo desno iz francuske ili talijanske lige..
  • Orc123
    6k
    mene samo zivo zanima koja bi racunica bila Sikicu da stvarno ima ponudu od cca 3,5mil eura od Basela i da on umjesto toga nama pusti malog za puno manje, npr...2mil eura pogotovo jer je i sam rekao da mora svake godine prodat igrace u vrijednosti od 3+ mil eura da bi prezivjeli. Mi ko da pricamo o nekom drugom covjeku a ne Sikicu koji ce gledati da maksimalno izmuze lovu od svih a posebice od Dinama, jednostavno povijest koju imamo s njim nas ne vara ..... A razbahatio se zadnje 2-3godine kad je imao prividni financijski mir ali sada ocito gori pod petama....
  • Haza
    1.1k
    Imam imena nekih klubova o kojima se također razmišlja, ali poučen jučerašnjim iskustvom, to bi do večeri izašlo u medije.
    Što se tiče Raula, nisam očekivao da će stvarno mediji prenijeti istu večer informaciju.
    Ali dodao bi sljedeće, ako ga ne uzmemo do kraja tjedna, mali će otići dalje (ima ponude iz Austrije i Španjolske). Šta god vi mislite o njemu, mali je tražena roba na tržištu jer dolazi bez odštete. Nitko nije rekao da će biti jedino pojačanje u obrani, ali čudi me tolika količina negative oko njega, mali će igrati za mala primanja, duplo manja od Šutala, igra s lijevom nogom, po meni, ok priča.
  • dumitrumitu
    906
    pa nema ponudu od Basela. To je plaćeni članak bio.
  • scooniepenn
    2.2k

    Slažemo se da se ne slažemo. No, da zaključim ovu raspravu, ono što je meni problematično u cijeloj priči je isključivo dovođenje Šotičeka u kontekstu uparivanja sa Špikićem. Ako im je to ideja onda smo stvarno u ozbiljnom problemu. Ako se Šotičeka dovodi kao alternativu nekom ozbiljnom igraču to je druga stvar i neka se dokaže.
  • Mr Anderson
    6k
    A što znači Šikiću ponuda Basela, ako mali ne želi tamo. Šikić je imao i za Majera veću ponudu, ali džabe kad Majer nije želio u Italiju. Na kraju je pristao na tri put manju Dinamovu ponudu plus postotak od prodaje koji je Dinamo otkupio prije nego je Majer prodavan.
  • Haza
    1.1k
    Šta se tiče Baturine, isto info, Red bull Leipzig je spreman za njega platiti 19 milijuna eura, i dati relativno slične bonuse kao i za Olma. Ali o tome se trenutno ne razgovara (info za novinare), ali oni su u menadžerske vode pustili ovu info, i sad opipavaju reakciju Dinama.
  • IvanS
    77
    konačno jedan pozitivan post za Šotičeka. Nije realna cijena od 3 milijuna, ali se svakako može na x načina spustiti cijena (budući postotak od transfera, broj golova, asistencija, nastupa i sl.), pa ako ti bude ispunjavao sve uvjete onda ga treba i platiti i kraj.

    Apsolutno je brz igrač, odličan dribler, mlad, dosta toga je zabio jer si je sam i stvorio šansu i sl.

    Po meni je Šotiček dobar izbor (ponavljam, ne treba ga preplatiti ali opet treba gledati potencijal).

    I da, nije imao težih ozljeda...
  • Mr Anderson
    6k
    Pa to i ja cijelo vrijeme pokušavam reći, preusko ljudi gledaju na cijeli taj posao.
  • Sajla
    4.2k
    još da nam ga ostave ovu sezonu i plate 70k po nastupu (kao za Gvardiola)...
  • Facke
    2.7k


    A koj te cudi? Mlad je Torrente , tek 22, igral v La Lige. Ozleda je iza nega i po mene bi bil dober potez.
    Visok je, cvrst , i mislim da bi se dobre uklopil.
    Nazalost se skro sakoga igraca prve blati nek da je uopce odigral minutu za nas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions