• jedan u nizu
    6.8k
    Nekako si mislim da je prije invazije Putin imao jamstvo od Orbana da ce ovaj blokirati pomoci i intervencije EU. Putin je morao racunati na to da ce se europa ujediniti oko pomoci Ukrajini, a sigurno je proracunato imao jamstvo da ce ih netko potkopavati.
  • Jaro
    6.1k

    Assange nakon priznanja spijunaze osudjen na 5 godina zatvora. Kako je odradio i vise, slobodan je covjek.
    Ugl, poslana je poruka - sloboda izvjestavanja postoji, dok nama pase...
  • Bosskovitz
    8.4k
    Mađaroni misle svojom glavom...masacusec

    Mađaroni su bili manji od makovog zrna kad se trebalo umiliti Europi i izvlačiti EU novac, a onda kad su stali uspravno na noge, počeli su se identificirati kao otok odvojen od svega u svojoj okolini, kao da se njih ništa van njihovih granica ne tiče. Kod parlamenta u Budimpešti vijori ona zastava s okruglom rupom u sredini, obilježavaju se žrtve sovjetske okupacije i neuspjele revolucije iz 1956., a u isto vrijeme se podržava ruske okupatore Ukrajine blokiranjem slanja pomoći jer bi "naoružavanje zemlje koja se brani produljilo rat". Lako je tako brinuti za svoje interese kad nisi ti taj koji se brani nego se pipkaš ispod stola s okupatorom. Licemjerno do bola.
  • The Undertaker
    4.5k
    Meni se čini da oni deblokadu pomoći Ukrajini više koriste kao predmet ucjene i pogađanja oko novca koji im EU uskraćuje po drugim osnovama nego što ih je briga za Rusiju. Plus što su ovisni o ruskim energentima pa moraju paziti i na taj aspekt.
  • NORTE
    9.8k
    Kod parlamenta u Budimpešti vijori ona zastava s okruglom rupom u sredini, obilježavaju se žrtve sovjetske okupacije i neuspjele revolucije iz 1956., a u isto vrijeme se podržava ruske okupatore Ukrajine blokiranjem slanja pomoćiBosskovitz
    Mađari svojataju dio Ukrajine, kao i Rusi s kojima su duboko poslovno povezani.
    Odvratni su i nadam se da će im se sve to vratiti.
  • serbus
    3.8k


    Vidim nakon našeg Boška udaraš po još jednom velikom čovjeku domovine naše.. :rofl:
  • emilperska
    4.4k

    Ma pusti sad to sve hahahah..

    Reci mi sta mislis o ovim samovozecim, robotaksijima?
  • serbus
    3.8k


    Mene zanima tko je odgovoran kad napravi prometnu ? Kome idu negativni bodovi ?
  • emilperska
    4.4k

    Zakon o (auto)osiguranju je trebao ici ili ide u izmjenu radi naseg "izumitelja".
    Ali od autonomnog vozila pete generacije, dosli smo do uvoznog softvera za cetvrtu generaciju i covjeka koji sjedi unutra :cool:
  • mali M
    4k
    a neznam zakaj se rugate našim dečkima koji pokušavaju nešto napraviti... pa nigdje u svijetu još nisu dokučili te robotaksije, al ajmo se smijati Rimcu... Nemojte bit jalni dečki, nek on troši svoju lovu kako želi, a mi ćemo svoje traktore dalje udarati kao i do sada...
  • serbus
    3.8k
    nek on troši svoju lovu kako želi,mali M

    Ali ne troši svoju a mi plaćeni proizvod nismo dobili
  • Droljo
    6.4k
    Mene zanima tko je odgovoran kad napravi prometnu ? Kome idu negativni bodovi ?serbus

    Pitaj chat gpt-a
  • emilperska
    4.4k

    EU lova je naša lova..
  • The Undertaker
    4.5k
    Jedno je zakonska regulativa za koju je zadužena država a drugo je proizvod. Koliko znam, autonomna vozila voze po nelim gradovima USA pa neka prepišu regulativu. EU je projekt subvencionirala sa velikom lovom i pitanje je tko će je vraćati ako projekt bude neuspješan. Meni je ovo predstavljanje još jedno Potemkinovo selo i predstava za javnost u službi Plenkija. Za testni poligon je grad Sveta Nedelja logičan prvi izbor. Novi Vinodolski bi mi bio drugi izbor a Hvar treći.
    Što se mene tiče, u vozilo ću sjesti tek kad vidim da se management i inženjeri Rimca voze stalno u njima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.