• Dudu9
    567
    Pitanje treba bit ko je trenutno bolji Modrić ili Baturina, to hoce ili neće biti u budućnosti ništa ne znači, jer utakmice se igraju sada, imali smo mnogo talenata novih Modrića pa su propali tipa Halilović Ćorić di su oni a bili su nasljednici,nove vođe?
  • Cosey
    467
    Nisam jučer bio nešto previše utučen jer me ubio Dalić protiv Španjolske i Albanije.
    Najgore je kaj stvarno mislim da ostaje. Recimo, Bilić nakon šest godina nije bio u takvim deluzijama. Nije postigao rezultate kao Dalić, ali je imao puno bolju igru i više peha, iako se nismo plasirali na SP 2010. kaj je definitino bio neuspjeh, a samim time i njegova odgovornost.

    Ne znam tko bi trebao doći, ali sigurno netko kome je taktika forte.
  • Jurki
    9.6k
    u redu. Ali meni nije normalno da Modric ili bilokoji senator slaze postavu izborniku.
    Ili govori treneru.. ne mijenjaj nista (ko protiv Albanije).
    Umjesto da se danas postavlja pitanje odgovornosti prije svega trenera, a i njegovog stozera za koji meni ni dan danas nije jasno kakve su bile potrebne reference osim kaj su bivsi igraci?
    Jbg svi trebaju preuzeti dio odgovornosti.

    Edit: ne vidim da novine i naslovnice vriste o preuzimanju krivice za rezultatski debakl.. ujebati 2 dobivene utakmice u par dana u sucevom dodatku je debakl.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Nakon fijaska protiv Furije imao je priliku protiv slabašne AlbanijeMarK

    a od kud ovo da je albanija slabašna?
    mislim, u usporedbi sa španjolskom i italijom je slabija momčad, definitivno.
    ta utakmica je najveći kiks naše reprezentacije na ovom euru, jer smo izgubili bodove od sabijeg protivnika.

    međutim, govoriti da su nekakvi jadnici bez kvalitete, to jednostavno nije točno.
    sasvim pristojna i kvalitetna reprezentacija. ljudi su uzeli kvalifikacijsku skupinu ispred češke i poljske (obje reprezentacije su sudionici eura). tako da definitivno nisu zalutali na ovo natjecanje.

    znam da zvuči slabije od češka, poljska, slovačka, ukrajina, švedska zbog prošlih vremena...ali to je trenutno reprezentacija tog ranga i očito su tvrd orah svakome. imaju bazu od desetak kvalitetnih igrača iz liga petice, nekoliko igrača iz klubova ranga sparta, dinamo, lokomotiv moskva, bešiktaš, cluj i to sve skupa je vrlo žilava momčad.
  • don
    2.4k
    btw, nije zajebancija sudac je stvarno peder i živi u sodomitskoj zajednici s talijanom! :rofl:db-izbjeglica

    a7b44f8f-174e-4127-bfe1-ab8931907708.jpg
  • plavi72
    724
    Tri utakmice 5 udaraca iz kuta(0-3-2),igramo nogomet bez krila ,udaraca na gol,napad ne postoji...
  • Mali Zeus
    10.5k
    To je naispraznija floskula koja postoji. Sve je moja odgovornost, ja sam.kriv za sve.Paggini

    Ma slažem se, stalno izmišlja i stvara si neprijatelje i previše gleda tko što priča, za to vrijeme se sve manje bavi nogometom. To sam dodao samo da ne ispadne da je to rekao nego da postoji i kontekst.
  • Mali Zeus
    10.5k
    ↪Dudu9 u redu. Ali meni nije normalno da Modric ili bilokoji senator slaze postavu izborniku.
    Ili govori treneru.. ne mijenjaj nista (ko protiv Albanije).
    Jurki

    To si negdje čuo ili?
  • masacusec
    3.2k
    Ova lamentiranja na račun su(da)ca su totalna besmislica. Vječiti pokušaji alibija i potrage za opravdanjima... problem je isključivo interne naravi. Dolazi do (konačne) smjene generacija. Jedini hendikep u svemu tome što nasljednika luke modrića nemamo i ne znam kada ćemo ga imati....
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Neka mi netko objasni što Daliću znači preuzimanje odgovornosti kad ne želi dati ostavku? Kaže stručnjak da je nakon 5-6 odličnih rezultata došao i jedan lošiji te da ga ništa neće pokolebati.
  • Paggini
    10.2k
    Jedini hendikep u svemu tome što nasljednika luke modrića nemamo i ne znam kada ćemo ga imati....masacusec

    Ispravit cu te - "ne znamo jel imamo" je točnija tvrdnja jer nitko osim Modrića nije igrao na toj poziciji cijele utakmice, a ni dovoljno vremena da se takav sud moze donijeti.

    Baturina i Sucic su 10ke, Majer također i sva trojica potencijalno mogu na toj poziciji igrati na vrlo visokoj razini.

    Nece igrati kao Modric, ali Modric je jedan od najboljih veznjaka svih vremena, pa ocekivati da ce nasljednik Modruca biti ista razina je krivo
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Tri utakmice 5 udaraca iz kuta(0-3-2),igramo nogomet bez krila ,udaraca na gol,napad ne postoji...plavi72

    hrvatska je trenutno 3. reprezentacija eura po broju udaraca na gol (42), ispred su njemačka (57) i španjolska (48). recimo... italija je na 33, kao i albanija, švicarska na 30, mađarska 30, glavni favorit eura - engleska na svega 16 udaraca po golu u dvije utakmice.

    po broju udaraca u okvir gola, također je hrvatska treća momčad eura sa 14, iza njemačke (19) i španjolske (16), italija recimo ima 9, albanija 13, švicarska 14, mađarska 10, engleska 7 u dvije utakmice.

    preciznost dodavanja nam je na zavidnih 89,3%, po broju napada trenutno druga reprezentacija eura (152) iza njemačke (207), a ispred španjolske (148). znači, više izvedenih napada od španjolske i italije u istoj konkurenciji, najbolja reprezentacija eura po osvojenim loptama, treća reprezentacija eura po broju uspješnih dodavanja iza njemačke i italije, peta reprezentacija eura po posjedu lopte od 55,3%.

    mi sa eura nismo ispali zbog napada, nego zbog obrane, dekoncetracije i početničkih grešaka u tom dijelu igre.

    primili smo 6 golova u 3 utakmice, od čega dva u zadnjoj minuti sudačke nadoknade!
    dvije utakmice smo imali u svojim rukama i prosuli u zadnjoj minuti, od realnih 6 bodova, osvojili 2!
  • Paggini
    10.2k
    primili smo 6 golova u 3 utakmicedb-izbjeglica

    I dali smo 3 u tri utakmice, nije ni to neka bajna brojka što znači da i napad itekako šteka.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    I dali smo 3 u tri utakmice, nije ni to neka bajna brojka što znači da i napad itekako šteka.Paggini

    sasvim dovoljno za 6 bodova!
    nije ni španjolska u istoj konkurenciji dala 12. već 5!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.