• Mali Zeus
    10.5k
    ↪Mali Zeus kako ne? Sinoć se u studiju kukalo i oko toga, navijači su se u pozivali na to, igrači su se hvatali za nadoknadu. Sve ok, razumljivo je u tom trenutku dok je vruće i friško, ali brate mili to je zadnje na što bi se trebali vaditi.Eduardo

    To kaj pričaju u studiju i navijači je ionako smiješno, a igrači su to rekli vrući nakon poraza i više mi se čini kao samo fakt, a ne razlog poraza, jer je fakt da je sudac bio loš.
  • Droljo
    6.2k
    Pa majer je spor ko blato! Sad pogledao njihov gol i stoper (koji igra 97 minuta) s loptom u nogama ga je ostavio 3 metra na 6 metara... Strašno
  • Crusades1986
    10.2k
    Da je produžio pet minuta, dobili bi ga u petoj, da je produžio 12 minuta, dobili bi ga u dvanaestoj.

    Onaj nam se prošetao kroz sredinu s loptom ko Nijemci u Pariz 41' umjesto da netko skoči na njega, zaradi crveni karton, al ćemo proć dalje.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Osim svih ljudi u svim komentarima svih clanaka...Paggini

    Kada su svi ljudi u svim komentarima svih članaka bili kriterij za bilo što?

    Ljudi u svim komentarima komentiraju i da pustinjski pijesak netko namjerno pušta odnekud.
  • xavier
    11.4k
    Nogomet je zadnji sport koji je ostao s ovakvim računanjem vremena i jednostavno treba prijeći na na 2 puta po 30 minuta čiste igre, kao u drugim sportovima. Pa nek onda svatko leži koliko želi i nek izmjena traje 3 minute ako treba. Ovako redovito imaš situaciju da su obje momčadi nezadovoljne dodanim vremenom jer jedna smatra da je previše, a druga da je premalo.

    Kažu kao argument protiv toga da tko će mjeriti vrijeme u nižim ligama. Pa tko mjeri vrijeme u nižim košarkaškim i rukometnim ligama? Ne vidim to kao neki problem, ne radi se baš o nuklearnoj fizici.
  • Aggro
    605
    U nižim ligama bi Štef zaustavil vrijeme da si ode natočit gemišt. Mislim da se toga boje i ne žele poticati alkoholizam niželigaša.
  • xavier
    11.4k


    Štef treba na radnom mjestu biti opskrbljen dovoljnom količinom gemišta da nema potrebe napuštati radno mjesto i problem riješen.
  • Mali Zeus
    10.5k
    U začetku akcije Gvardiol radi faul na igrači koji dodaje Calafioriju, sudac pušta prednost, Calafiori trči, Majer i Brozović iza njega, Majer nemre stić, Brozović pušta, Šutalo ulijeće i ruši Calafiorija al njegov pas dolazi do Zaccagnija, naša 2 desna beka su negdje u sredini lutaju, lik je sam i pogađa savršeno. Em se poklopilo puno toga em nismo smjeli dopustiti takvu šetnju. Problem je što je Calafiori uopće primio taj pas i što su odmah Broz i Majer bili daleko od njega.

    Juranović i Stanišić cijelo vrijeme nešto trče po sredini, Zaccagni cijelo vrijeme sam kao duh.
  • Eduardo
    18.1k
    Kada su svi ljudi u svim komentarima svih članaka bili kriterij za bilo što?Mali Zeus

    To kaj pričaju u studiju i navijači je ionako smiješno, a igrači su to rekli vrući nakon poraza i više mi se čini kao samo fakt, a ne razlog poraza, jer je fakt da je sudac bio loš.Mali Zeus

    Ljudi u komentarima nisu kriterij, navijači i analitičari u studiju su smiješni, a igrači su vrući... Frende, tko ostaje a da je mjerodavan? :sweat:
  • Mali Zeus
    10.5k
    Ljudi u komentarima nisu kriterij, navijači i analitičari u studiju su smiješni, a igrači su vrući... Frende, tko ostaje a da je mjerodavan? :sweat:Eduardo

    Ozbiljni analitičari i novinari.
    Jučer Ivković priča da trebamo igrom doći do gola, Jeličićeve eskapade bolje ne spominjati, Vojska priznaje da nijednu utakmicu Italije nije gledao.

    Evo recimo koji igrač je po tebi rekao da su izgubili zbog nadoknade?
    Ne smije se spomenuti nadoknada jer to automatski znači da je to razlog remija?
    Frende.

    Najbolje se voditi po tome što je strina Manda rekla u komentaru članka na 24 sata.
  • Tom Hanks
    2.8k
    umjesto da netko skoči na njega,Crusades1986

    Nisu ništa naučili od Šimunića...
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Evo recimo koji igrač je po tebi rekao da su izgubili zbog nadoknade?Mali Zeus

    Pa jel nije Modrić izjavio(parafrazirat ću) " Gdje je sudac našao 8 minuta nadoknade"?
  • Mali Zeus
    10.5k
    Pa to i mene zanima. Al to ne znači da je to razlog poraza.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Perisic preuzeo titulu od Rakitica iz 2008. za nepotreban pas.Efes Pilsen

    samo što je rakitić tad imao 19 godina, a perišić jučer 35!

    totalno neshvatljivo!
  • Droljo
    6.2k
    U začetku akcije Gvardiol radi faul na igrači koji dodaje Calafioriju, sudac pušta prednost, Calafiori trči, Majer i Brozović iza njega, Majer nemre stić, Brozović pušta, Šutalo ulijeće i ruši Calafiorija al njegov pas dolazi do Zaccagnija, naša 2 desna beka su negdje u sredini lutaju, lik je sam i pogađa savršeno. Em se poklopilo puno toga em nismo smjeli dopustiti takvu šetnju. Problem je što je Calafiori uopće primio taj pas i što su odmah Broz i Majer bili daleko od njega.

    Juranović i Stanišić cijelo vrijeme nešto trče po sredini, Zaccagni cijelo vrijeme sam kao duh.
    Mali Zeus

    Kao pioniri svi na igrača sa loptom. A dva desna beka imamo. Tragikomedija :lol:
    A i da ga majer nemre stići i uklizat s leđa na 35 metara je isto vrh. Žuti bi dobio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.