• The Undertaker
    4.5k
    Kad već izvlačimo sav prljavi veš na sunce, mislim da smo debelo kiksali i u pripremi za prvenstvo. Prijemi, prekidanje treninga, odustajanje od treninga, medijske obaveze itd...I reprezentacija se priključila medijskom i navijačkom cirkusu. Nije to presudno ali su to sve stvari koje ti remete fokus.
    Nadam se da će i u Dinamu naučiti nešto iz ovoga.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Meni samo nije jasno da kod gola zabara igrac vlece loptu 50 jebenih metara da nitko ne napravi faul? Pa i za crveni karton.Jurki

    Što je najbolje mislim da je Gvardiol i napravio faul al je sudac pustio prednost.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Kad već izvlačimo sav prljavi veš na sunce, mislim da smo debelo kiksali i u pripremi za prvenstvo. Prijemi, prekidanje treninga, odustajanje od treninga, medijske obaveze itd...I reprezentacija se priključila medijskom i navijačkom cirkusu. Nije to presudno ali su to sve stvari koje ti remete fokus.
    Nadam se da će i u Dinamu naučiti nešto iz ovoga.
    The Undertaker

    Tako nešto da, kao da su sami sebe uvjerili da su odlični i da štogod bilo bit će dobri. Dosta toga promašeno i sami smo sebe zavarali u dosta stvari.
  • emilperska
    4.4k

    Kiksalo se i u pripremi finala 2018. kad je pozvan Grdović da radi feštu nakon polufinala..
    To nam je u krvi, ta euforija dok nije gotovo..
  • Jaro
    6.1k
    https://www.24sata.hr/sport/ovo-je-zadnji-napad-italije-a-mi-s-9-igraca-gdje-nam-je-deseti-990545?24sata_ref=frontpage-home

    osim kaj fakat nema jednog igraca u kadru, ova rupa u sredini je neshvatljiva za ovu razinu nogometa u trenutak u kojem se desila
  • Mali Zeus
    10.5k
    TIm više kaj je lik ostao na našoj desnoj strani, a mi s 2 desna beka to nismo pokrili.
  • Aggro
    605
    Nema šanse da Keku Englezi puknu tri komada. Nadam se da se varam.
  • Mr Anderson
    6k
    Nema šanse da Keku Englezi puknu tri komada. Nadam se da se varam.Aggro

    Ne varaš se.
  • Jos-Optimus
    801
    Pa teško da će primiti 3, to je sigurno...ali, kad igraš s jačim protivnicima i držiš se...pa pukneš, onda može pasti i petarda. Nadajmo se tom nerealnom scenariju
  • Eduardo
    18.1k
    Ja ću reći samo jedno - nakon svega što se događalo sramotno je pozivati se na sudačku nadoknadu od osam minuta kao na razlog našeg neuspjeha. Taj gol gol koji smo sinoć primili nije anomalija već u njemu možemo pronaći obrazac koji se ponavlja već nekoliko puta u izrazito bitnim temama. Svejedno nam je radilo se to minuti, pet, osam ili petnaest minuta - krenimo još tamo od Turske po sve do Nizozemske, Albanije pa sad Italije... muka mi je od toga.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Ja ću reći samo jedno - nakon svega što se događalo sramotno je pozivati se na sudačku nadoknadu od osam minuta kao na razlog našeg neuspjeha.Eduardo

    Nitko to ne radi niti bi trebao
  • Peškaman
    2.9k
    Još samo fali da Englezi dns dobiju Sloveniju 3-0,Danci razmontiraju Srbe,Portugal dobije Gruziju pa da u 90+5 Schick zabije gol za 1-1 Čeha protiv Turaka.
    Točno bih završio na psihijatrijskoj dubokoj analizi.
  • Paggini
    10.4k
    Nitko to ne radi niti bi trebaoMali Zeus

    Osim svih ljudi u svim komentarima svih clanaka...
  • Eduardo
    18.1k
    kako ne? Sinoć se u studiju kukalo i oko toga, navijači su se u pozivali na to, igrači su se hvatali za nadoknadu. Sve ok, razumljivo je u tom trenutku dok je vruće i friško, ali brate mili to je zadnje na što bi se trebali vaditi.
  • Paggini
    10.4k
    Pitanje za HRT studio domoljube - da su talijani zabili u prvoj minuti nadoknade, a mi u osmoj minuti, tad bi nadoknada bila jako opravdana i tocno odmjerena, pretpostavljam? :chin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.