• Crusades1986
    10.3k
    .a mislim da smo i lani s Nizozemcima isto primili gol u zadnjim minutama.San Lorenzo

    Jesmo, pa se išlo u produžetke.
  • Nadmocniji
    52
    Ovo je gore od 2008.,Agramer86

    Ni blizu
  • Noel
    4.3k
    Jučer onog jadnog Mađara oživljavali na terenu i 10 min nadoknade. Danas 8 min nadoknade za kaj točno?
  • hardek
    1.8k
    Meni apsolutno ništa, pročitaj još jednom šta sam napisao. Djetinjasto mi je kad ljudi uzimaju činjenicu da je Dalić vjernik kao nešto loše je bila moja poanta.
  • Tongo Doumbia
    3k
    Dalić je kao stručnjak prosječan za neki veći nivo, to je valjda svima jasno. Preuzeo je ekipu čiji je "peak" bio u "peaku". Rakitić je imao 29, Perišić 28, Luka 32, Lovren i Vida po 28...

    Ali, važno je naglasiti da on ima komponentu koja je falila drugima. Uvijek je vodu tjerao na svoj mlin. I to prilično uspješno. Bilo da je to šikaniranje igrača koji iskaču iz "obiteljskog" modela, bilo da je lažna borba protiv nevidljivih neprijatelja koji žele rušiti neke njegove vrijednosti i to što on radi. Sve je on to dobro rukovodio.

    Ajmo realno, hladne glave. Rusija je bila bajka. Na Euru smo, tri godine iza, ostali bez gasa. Katar je izvučen na teške mišiće, i nakon toga je Dalić morao iskreairati nešto novo.

    Ja recimo, ove energetske padove i redovne taktičke propuste, pripisujem tome što je stožer trebao pojačati i sa nekim jačim imenom i boljim taktičarom za pomoćnika. Okej, on je odlučio imati bivše "Vatrene" oko sebe. Oni ga drže, igrači ih poštuju, taj je dio jasan.

    Ali sam dojma da on nema nekoga s desna ili lijeva, ko bi mu prišaptao da na 1-0 ne uvodi ovakvog Perišića i ne spušta ga na beka, da je nemoguće odigrati tri utakmice bez klasičnog krilnog napadača, da je Budimir večeras morao startati jer je nakon ulaska napastvovao njihove dvije tvrđave, a uz Sučića i Modrića ima veliku zaslugu za naš gol.

    Kako god, odradio je veliki posao u ovih 7 godina. Bilo je tu stvari koje je mogao/morao bolje, još prije dvije godine je morao uvidjeti da smo ostali bez benzina, "škartanje" HNL igrača mu također s moralne strane ne idu u prilog.

    Ali, čovjek ima tri medalje, dvije su od toga sa Svjetskog prvenstva, glupo je pričati o faktoru sreće. Bilo je nje, naravno, ali kako mu je i dala, znala mu je i uzet. Uostalom, ta se sreća prenosi na cijelu ekipu, ne samo na njega. Sjetite se Portugala dvije godine prije Rusije, tada nitko u Portugalu sigurno nije pričao o sreći.

    Mišljenja sam da je ovo njegov kraj. O otkazu je smiješno pričati. Ima on u HNS veliki kredit i otići će kad on to odluči. Ja se nadam već ovog ljeta.

    On je bio savršeno rješenje koje će dobro upravljati međuljudskim odnosima unutar grupe, one grupe koja je već izgrađena, samo joj je falio taj posljednji sloj, on ga je i dodao.

    Sada nam treba ozbiljno rješenje, onaj koji odlično poznaje nogometnu materiju i strategiju, onaj koji će odraditi zahtjevnu smjenu generacija i postaviti bazu za nove, nadamo se velike stvari. Tko god to bio..
  • Tom Hanks
    2.8k
    A nije ni ministrantski forum,ne znam šta se uopće vraćaš na završenu priču/temu
  • Jaro
    6.1k
    nadam se da to nece biti Bjelica - nespojiv mi je on s izbornickom pozicijom. Pogotovo sto ima dosta posla u izgrafnji momcadi. Treba nam neki novi (nadam se da ce biti i strucniji) "Bilic"

    I bitno da ne podcjenjuje HNL...
  • Paggini
    10.7k
    Nije ni sramota izgubiti od Spanjolske, pa cak ni s Albanijom i Italijom odigrati X. Sve bih to pretrpio.

    Sramota je što smo, po meni, jedina ekipa na ovom prvenstvu koji ne znamo koji mi kurac igramo, šta mi igramo, s kim mi igramo, tko nama igra.

    Potpuna stihija, potpuni kaos, potpuno bezidejan cirkus u kojem su vrhunski igrači, ali cirkus je još uvijek cirkus, ma koliko talentirani bili ti igraci.

    Sramota je da mi u 300 minuta nogometa nismo nijednom igrali s krilima. Sramota je da od 300 minuta smo mi imali, brat bratu, mozda 100 minuta dobre igre.

    Sramota je da nakon utakmice mi krenemo o sucima. A rugamo se tovarima, rugamo se šaranima, ali eto sudac je kriv. Nije krivo što mi nikakav plan ni ideju nismo imali u 300 minuta. Sudac je imao grešku ovu, grešku onu, ali dajte ljudi molim vas - koji tocno faul nije bio faul? Gdje se to nas masovno potkralo?

    Sramota je da cijeli ovaj turnir validna kritika u medijima se prenosi kao nedomoljubni agresivni akt koji je protiv ove reprezentacije, mi smo mrzitelji i rusitelji #Family. A jedino sto smo htjeli je da krila igraju krila i da postoji neka jebena taktika osim "a igrajte, izmislite nesto"

    Sramota je da smo mogli imati hladno 6 bodova sada, 6 jebenih bodova i dobili smo dva gola u nadoknadama kao potpuni klauni.

    Sramota je da ovakve igrace vodi Zlatko Dalić. I sve pet, hvala Dalicu sto nas je vodio 2018. i 2022. Ali mi smo izgledali kao ruševina i kao ta ruševina smo mogli imati 6 bodova. Ali imamo dva boda i to ne zahvaljujuci sucu, Juranovicu, Brozovicu nego Daliću koji ne zna sta radi.

    Sramota je da ovaj jebeni HRT poslije utakmica zvuci kao jebena Sjeverna Koreja s nekom bolesnom propagandom i herojstvom i divljenjem i ovim i onim.

    HOĆE NETKO NA JEBENOJ JAVNOJ TELEVIZIJI IKAD REĆI "HALO JEBOTE PA MI IGRAMO GROZNO".

    Ovo je najgori turnir kojeg se ja sjecam da smo odigrali. Jel 2002. bilo gore? Da. Ali neusporedivo je to sa igracima koje igramo danas i samim time i ocekivanja. A i tad smo imali 3 boda, sad 2. Cisto da se zna.

    Pun mi je kurac patetike i ljigavosti i apologetije oko jebene reprezentacije, prestanite lagati ovaj narod. Odigrali smo grozno i trebaju se raditi promjene.

    I dok se to jebeno ne kaze opet ce nam igrati Brozovic, opet ce se zvati Vlasic, opet ce nam krila igrati rendom igraci. Jebemu mater, igrali smo lose i jebeno mi je stalo do reprezentacije i zelim da igramo dobro.

    Idem spavat od muke jebene.
  • Tongo Doumbia
    3k
    Vidjet ćemo. I za mene osobno je Bjelica puno više trener, nego izbornik. Ali, osjećam da želi ovo.
  • Georg Koch
    4k
    2 sa SP, 1 sa LN, realno-nema dalje?
    Je li imao srece? Je. Je li moze sve to sreca iskreirati? Ne.
    Sto se tice ruganja Boga i Gospe referirao sam se na upise iznad moga, pa neka hodocasca i slicno. JADNO!
    Sto se tice samog ovog EP, podbacaj i to velik.
    Dalic je vjerojatno uradio skoro sve krivo sto se moglo uraditi.
    Uz to, ni igraci nam vise nisu klase kao sto su bili. Jebiga, dolaze smjene i sve je to prirodno.
    Moja pouka nije bila da Dalic nije itekakk grijesio ovo EP, cak suprotno.
    Samo kazem ovolika razina pljuvanja je sramotna i to je to.
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Realno ne smije se umanjivat uspjeh Dalića na prethodna dva Svjestka prvenstva, iako je bilo produžetaka i penala čovjek je dosad realno najuspješniji trener reprezentacije.

    Ali, isto tako ne treba tu sad pričat gluposti nego treba biti realan i reći da je došao kraj, pa ne može vječno bit trener. Vidi se da ne ide. Isto kako je zaslužan za medalje tako je i kriv za ovaj Euro. Realno Dalić je krivac i to je činjenica.

    1. Ne možeš zvat strganog Perišića i Vlašića, a izostavljat zdrave Jakića, Mišića, Moru itd. samo kako bi #obitelj bila na okupu

    2. Nevjerojatno mi je da sve reprezentacije guraju mlade igrače, znači ne mora zvat i stavljat u prvu postavu igrače sa 16 godina, ali da ne možeš napravit smjenu generacija lagano i stavit Majera (26), Sučića (21), Baturinu (21), Ivanušeca (25) na prirodne pozicije, to mi je stvarno nevjerojatno.

    3. Znači neki pretjeruju, naravno da je Modrić trebao biti pozvan i imati minutažu, ali on s 39 godina mora tu biti kao podrška i kao mentor mladima i ulaziti zadnjih pola sata i tako doprinositi, a ne imat toliku minutažu.

    4. Nije pozvao nijednu alternativu Brozoviću. Znači stvarno si imao izbora pozvat (Jakić, Mišić, Moro, Petar Sučić)

    5. Jedino desno krilo nam nije ni minute dobilo, Pjaca i Ivanušec isto ne smiju započet utakmicu iako im je lijevo krilo prirodna pozicija. Zašto gurati vezne na krilo? Igraj formaciju bez krila i nitko ti neće zamjerit.

    6. Također mu zamjeram što je Stanišića izostavio iz prve postave protiv Albanaca i stavio Juranovića koji je užasno loš i neusporediv sa Stanišićem.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Ja se samo bojim da nam nekakav Tudor ne uleti.

    Pase i Terzić, Bjelica bi mogao, ako će i onaj stožer kakav je u Dinamu imao povest sa sobom, bez njega sa Olićem,Mandzukicem i Ćorlukom na klupi uz dužno poštovanje im, mislim da neće napraviti neki značajniji, veći i iznenađujući pothvat.
  • Daliban
    273
    Bojim se tko će doći ako Dalić ode. Osobno ne bih imao ništa protiv da vrate Čačića. Osim njega ne vidim neku posebnu kvalitetu u našem unutarnjem trenerskom bazenu. Mislim da Čačić od svih alternativa može najviše izvući od igrača poput Sučića i Baturine.

    Osobno bih volio da u osnovi nastavimo igrati ovo što smo na ovom turniru pokušali, ali bez tih starih kredita i zasluga, bez omaložavanja HNL-a i domaćih igrača. Nisam uvjeren da je Dalić to u stanju.
  • hardek
    1.8k
    Mislim da se nakon ovog prvenstva povlače redom: Dalić, Brozović, Vida, Modrić, Kramarić i Perišić.
  • Crusades1986
    10.3k
    20240625-004130.jpg

    Kakav kriminal. Vezna linija ispred lopte, Juranović koji bi trebao biti wing-back u sredini čuva Makejelija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.