• Danko
    728

    Nadam se da je tipfeler, da si mislio napisat "nenadom"
  • NitkoBitan
    13.5k
    Luka uzeo penal i to je neviđeno hrabar potez, kapetanski.Izet Hajrović

    Vec sam 10x rekao, Modric je jedan od gorih izvodaca penala. I netom prije izvodenja penala sam rekao da nece zabit...
  • ksapi
    2.2k
    Velika bi nepravda bila da mi prodjemo dalje s 2 boda i ovakvo losom taktickom pripremom. Smijesno.

    Ne razumijem kakve tocno veze imaju prethodni turniri s ovim sad? Znaci ne smije se kritizirati uzasna takticka priprema jer je Dalic uzeo dvije medalje? Kakve su to gluposti?
  • Kruno
    235
    Ma necemo proci nema teorije. Samo se sad nadam da Srbi ispadaju jer ako prođu nece biti dobro.
  • Agramer86
    263
    Nisam čitao prijašnje postove jer nemam snage. Ovo je gore od 2008., ja neosjećam ništa, niti ljutnju niti tugu. Teški šok od kojeg ću se nadam se što prije oporavit. Nadam se da ste svi dobro i želim vam laku noć, ja je neću imat...
  • hardek
    1.8k
    Ja razumijem da kao i uvijek u životu postoje strane za i protiv nečega. Nije situacija drukčija ni kad je mjesto izbornika u pitanju.

    Ne mislim kao mnogi da je Zlatka sreća i krunica dovela do ovdje, ali isto tako mislim da ga je tvrdoglavost koštala još većeg uspjeha.

    Uvijek se u sprdnji kaže da za vrijeme prvenstva Hrvatska ima 4 milijuna izbornika, ali možda je nekad u redu poslušati i glas naroda.

    Tko god je ikad pogledao jednu utakmicu Kramarića kao centarfora, znao je i prije utakmice kako će to izgledati. Odigrali smo 3 utakmice na prvenstvu bez da smo i jednom našem (zdravom) krilnom igraču dali priliku. Svih nas 4 milijuna znalo je da Krama ne može igrati špicu, i da bez krila ne možemo ništa na prvenstvu. 4 milijuna nas nebi stavilo ozljeđenog golmana u finalu svjetskog prvenstva. Ali eto mi smo problem kada imamo se izgubi i kritizira taktika i odabir igrača...
  • Mlađi referent
    11.4k


    Kolega, ja ne znam gdje si ti pročitao o zasluženom mjestu u prvih 11. Moj komentar teško da može bit jasniji, a formu ili prvih jedanaest ne spominje uopće
  • Crusades1986
    10.2k
    Krivi smo si sami, nikakvi Nizozemci, suci, nadokande i ko zna šta sve ne.

    1. Ne pobijedit Albaniju.

    2. Danas vodiš protiv Italije, ne dopustiš im puno. Perišić nabija na Budimira, ovom sude faul, on hvata loptu u ruke i spušta ju na pod. Pa nabij je na 18. red tribina, dobij žuti karton, pusti da se vratimo iza i da nam se čovjek ne PROŠEĆE po sredini terena.

    Jel možemo mi jednom bit pokvareni i nekak zadržat vrijeme pa da ne dobijemo gol u zadnjoj sekundi utakmice?
  • Papastrumf
    10.6k

    Nije ti ovo index. Sljedeci post u kojem ces se sprdati s necijom vjerom ce ti biti zadnji ovdje.
  • Danko
    728
    Ja sve mogu nekak prožvakat ali forsiranje perišića ne mogu nikako.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Nije to bila sreća kad je uzeo 2 medalje na penale već ipak Dalićevo znanje ali zato ovo prvenstvo ipak nemamo sreće kad smo ispali iz toliko jednostavnog sistema eura. Baš ste smiješni vi dalićevci.
  • San Lorenzo
    12.5k
    Na sve tri utakmice smo bacili prvih 45 minuta u bunar jer izbornik ima svoje divlje ideje, danas za razliku od ranije nismo na odmor otišli sa zaostatkom samo zahvaljujući Livakoviću.
    Drkanje na hijerarhiju koje ima negativan efekt na ekipu, nama hijerarhija odlučuje ko puca penal, pa smo tako i danas mogli vidjeti da je Modrić očajan izvođač, ali eto, najstariji je, valjda i kad ručaju, prvo jedu najstariji, a Baturina i ostatak mladića glođu kosti ili šta već ostane.
    Obavezan nastup Perišića kojeg nije bilo ni u obrani ni u napadu ne treba više ni komentirati, ali ako fizički nemože, bar je bilo za očekivati da će iskustvo proraditi...čak ni to.

    Kad je Bišćan dva puta u tri dana dobio golove u zadnjom sekundama protiv aeka, to je bila kap koja je prelila čašu, ovo danas i ono s Albanijom je slična kategorija...a mislim da smo i lani s Nizozemcima isto primili gol u zadnjim minutama...ne proći grupu u ovakvom sustavu natjecanja je umijeće.
  • Nolifer
    7k
    sreća i krunicahardek

    Što ti je krunica kriva?
  • NitkoBitan
    13.5k
    ali forsiranje perišića ne mogu nikako.Danko

    Hvala i njemu na na napucavanju na Budimira umjesto odigravanja nazad i cuvanja posjeda, makar to islo do Livakovica pa da on izbije.
  • Jurki
    9.6k
    shvacam tvoj upis.
    I da ima DVIJE medalje sa SP-a.
    To mu nitko nemre uzeti.
    Ali ovo nije ruganje ni Boga, Gospe, Međugorja ni bilocega takvog.
    Covek je zgubil kompas.
    Gura igrace koji to realno ne mogu odigrati opcenito ni u minutazi koju im on daje.
    Ima na oba krila 3 zdrava igraca (Perisica necu racunati zbog objektivnih razloga).
    I ta TRI krila dobe 20 minuta sve skupa igre u grupi.
    Busili su nas Albanci.. pa i danas zabari s tih bocnih pozicija...
    ubacaji v zdenec jer Krama nije klasicna spica.
    Odigrali smo pickastu utakmicu s pickastim pristupom.
    Do naseg gola smo igrali mozda nekaj.. nakon tog gola smo sjeli Liviju u krilo.
    I da sad on ima muda pa da objasni zakaj je zval samo jednog defenzivnog veznog? Zakaj je Sucic bil krilo? Zakaj je ovakva postava istrcala valjda prvi i zadnji put za repku?
    Ak sam ja u krivu i ne vidim kaj je ocito pogresno u njegovim postavkama.. a rezultati pokazuju da je nekaj krivo.. (ak vise nist nemres napraviti tj zamjenu da prekines utakmicu.. napravis crveni karton..).
    Ova generacija je gotova.. mora iti proc i izbornik i senatori.
    onda se ispricavam..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.