Search

  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko

    Bez zajebancije, valjda nismo do toga došli da nas Gana izbaci sa SP, pobjedaDinamosaur

    Ne zanima me nikakav poredak trećeplasiranih da prođemo dalje. Pobjeda i amen. Igra nam je ionak podbačaj, pa sve osim pobjede nosi i podbačaju u rezultatu. Netko je jučer napisal da prvenstvo počne tek sad kad ostaju 32, slažem se.

    A naš crni #family demagog bude ionak po starom kak god da sutra završimo.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko

    ma jasno. Navijački je nadati se i navijati, ali realno ni prije prvenstva nisam imao neka prevelika očekivanja, ali kad vidim selekciju igrača od Zalizanog, ove kriterije tko će igrati po tome da se proslavi s majicama na kraju i jer su nas zadužili, onda to stvarno izgleda više manje kao da smo tamo došli na izlet. Mislim si s izjavama Dalića nakon tekme ili nekih stručnih komentatora, koji se ne žele ni malo zamjeriti objektivnim analizama, da nas sve rade budalama i kao da ne vidimo na kaj nam igra liči i koji su najveći problemi, a onda...

    Vidim da masa ekipe "navijača" (ok većina su klinci ili samo idioti) slavi ovu pobjedu kao ne znam kaj, vjeruju da možemo do kraja na temelju ovoga itd pa se manje čudim cijelom tom pristupu koji izgleda i dalje pali za budale. Teško je nekome tko je u životu pogledao više od 10 utakmica ovo jučer, unatoč pobjedi, moglo donijeti neko zadovoljstvo i optimizam za dalje. Kak je netko i napisao dok većina takvih "navijača" prati #family repkicu Zalizani će ostati faraon kojeg se ne smije propitkivati.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko



    Pa on je bio jedan od najvecih #family kurcologa sto se tice reprezentacije
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko

    pa generalno, cijelo prvenstvo i je velika ekskurzija #family

    Vidjet Ameriku, pojest, popiti, zabaviti se
  • Hrvatska nogometna reprezentacija

    Vjerujem da ćemo biti spremni", zaključio je Gvardiol, otkrivši da se u svlačionici nije previše analizirala utakmica, već je fokus bio na proslavi 200. nastupa kapetana Luke Modrića.NVKOD

    Kakav Ekvador 2002. nam se sprema u subotu, nismo ni svjesni. Sva sreća da su rezultati u ostalim skupinama takvi kakvi jesu i da smo na guzove dobili četvrtu ekipu CONCACAF-a (možda i petu), inače je moglo biti ekstremno sramotno.

    Pa čak i da ste ovo radili, daj malo samokritike, dostojanstva i racionalnosti. Livaković nas je spasio debakla jučer, a ovaj se hvali da su slavili novi Modrić merch. Like & subscribe na #family, ništa nam drugo nije preostalo očito.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija



    Lijepo si ovo sročio od a do ž.
    U potpunosti se s tobom slažem.

    Mene još više smeta što je napravio brend #family gdje se u repku teško upada (tu valjda spadaju samo naši igrači trenutno), a još teže ispada.
    Njemu Modrić sve drži i svlačionicu i sve. Mi smo pročitana knjiga. Izmišljamo toplu vodu sa 3 iza, a nemamo igrače za to.
    Najveći krimen je nepozivanje Smolčića iz Coma, Segečića i naravno Belju i Stojkovića, te Mišketa. Natrpao se veznjacima bezveze. Netko će reći da gledamo samo svoje ali da je Mišić stao iza uz Sučića ili ga zamijenio odigrao bi bolje i od Pašalića, a kamoli ne od Modrića.
    Šta Modriću ovo treba? Imaš Erlića i Ćaletu Cara s iskustvom, a tebi igra Vušković. Sučić promjeni 3.pozicije u utakmici i to je kao normalno.
    Itd itd....ljut sam i lud još od sinoć!

    Onda za kraj pričaju da će Dalića naslijediti Olić. Ma kakvi su to kriteriji alooo?
    Imaš Bilića, Kovača, čak i Bjelicu. Strahota!
  • Hrvatska nogometna reprezentacija

    Ivkovića prebacilo, počeo šamarati, Šapit odmah smiruje situaciju, ne daj Bože da se na dalekovidnici pred svekolikom javnosti naruši idealna slika #family

    Nemoj Tomo, nije tragedija. Samo ponizno naprijed.

    EDIT: gledam snimku četvrtog gola Engleza, majko mila pa mi nismo u stanju napraviti neki faul na sredini kad se protivnik otvara prema naprijed već četiri godine
  • Ostali Sportovi

    to se mene ne tiče, naime nisam pozvan, ali dobro nema vezePaggini

    Prejaka je bila konkurencija, ako te nisam zvao prije, nema smisla sada. Ja odgovaram za svoj popis. #family
  • Hrvatska nogometna reprezentacija

    Brate mili, kod nas Uskok ne smije uci u HNS jer je Svjetsko, mozes mislit koji novinar spreman reci ista protiv #family moze doci na presicu.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija

    Dalić je uspjeo nešto što će biti prepričavamo desetljećima ako ne i stoljećima. Uspjeo je biti omražen iako je kao izbornik u Hrvatsku donijeo srebro i broncu sa svjetskih prvenstava.

    Rijetki će mu osporiti medalje, ali ljudskost pa i trenersko znanje hoće mnogi.

    U mojim očima je točno ono što organski mrzim. Lik iz prve klupe u crkvi koji se švaleriše, mulja, a ovamo propagira vjeru i domoljublje. Njegovu priču puši još samo #family ekipa koja nema dva razreda osnovne.

    Kakav je trener pokazuju ponude i tržište. Jedina potvrđena ponuda je ona iz Kuvajta. Jebeno za trenera koji je osvojio srebro i broncu.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija

    Ali #family brate Jurki, kak to ne kužiš?

    Meni je veće iznenađenje da Silić nije niti na pretpozivu...
  • Hrvatska nogometna reprezentacija

    Matanovic bio pozivan i kad je imao gol ili dva za Frankfurt u cijeloj sezoni?Pacho

    Ivan Jolić je Matanovićev menadžer.
    Dalić i Jolić (oba Livanjaci) su dugogodišnji prijatelji...samo kažem.

    #family

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.