• don
    2.4k
    nije nam dosta Dinamove sezone...

    ako se nastavi ovako u novoj sezoni, ne garantiram da ću preživjet jos jednom.
  • SAS1987
    14k
    Biste ga radije tako primili od srbije? :lol:
  • Tongo Doumbia
    2.9k
    Ja čak ne bih okrivio nikoga. Baš nikoga. Ovo je klasično momčadsko, zasluženo, ispadanje iz grupe. Na kraju krajeva, čovjek je pogodio bolesno s dvadeset metara i poslao nas kući.

    Imali smo tri utakmice. Albanija je bila zicer, dovoljan je bio još bod iz ove druge dvije, gdje ruku na srce, nismo bili favoriti. Nismo to ostvarili, ideš doma i ciao. Nema tu neke posebne filozofije.

    Igra, sve ste vidjeli. Meni smo opet najviše pokazali u prvoj utakmici. Ali, vratilo nam se dosta toga. Sjetite se Kanea na 1-0 u Moskvi, sjetite se Lukakua prije dvije godine u Katru.

    Imali smo mi dosta sreće do sada, malo te napusti, malo ti vrati, to je nogomet.

    Dalić. Najlakše bi mi ga bilo cipelariti. Iskreno, nikada mi nije bio simpatičan. Ali, mislim da će mu ostati žal što nije otišao nakon Katra. A nakon toga i Lige Nacija, imao je savršen razlog. Ovako će proći neviđeni linč. Zaslužen? Apsolutno.

    Modrić. Hvala za sve, majstore veliki. Ali, nije više realno. Ispalo je kako je ispalo, ali ajmo dalje. Ostat ćeš najveći. Povedi i Ivana, imalo bi smisla.

    Hrvatska ostaje, ponos ostaje. Hvala za ovih sedam godina, bila je čast.

    A sada, Nenade vrijeme je.
  • emilperska
    4.3k

    Pisali smo na istom tragu..
    Previse je ovakvih utakmica, u repki pogotovo.
    Mentalitet malog naroda koji ne zna uzet ponudeno..
  • mali M
    4k
    Eto, neka se sad Modrić, društvo i Dalić oproste sa sramotom umjesto da su otišli kao legende. Nije mi jasan taj egotrip i da ne želiš svojoj reprezentaciji najbolje, ali eto... Sretno im dalje u karijerama u staračkim domovima. I srećom da nisam ja morao komentirati ovog Henksa koji nemre poštovati drugu ljudsku osobu pa da mu se sve ruši... A šta ćeš, za takve i treba moliti...
  • Dudu9
    567
    O kakvim vi smjenama generacije pišete, pa nemamo mi mladih igrača u najboljim svjetskim klubovima pa ono nek igraju, u rukometu smo tako radili tjerali stare pa imamo banana rezultate očito tako treba i u nogometu
  • emilperska
    4.3k

    U pravu si..
    Mi smo realno sve propustili s Albanijom..
    U svim kalkulacijama. X danas je trebao biti i vise nego dovoljan..
    Ako je Dalic zasluzan jer smo 5 tekmi na penale dobili, kriv je i za sve poraze u produzecima, nadoknadama..
  • seljak86
    2.4k
    Šta nisam peder da me boli ona stvar za nogomet... ovo boli previše....
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Ja opet kažem, obrana, obrana, obrana...
    Opet smo primili gol u zadnjoj minuti zbog niza obrambenih grešaka i izostanka pameti.

    Najprije perišić (35) sa kapetanskom trakom na ruci, totalno nepotrebno ide dugom loptom tražiti budimira? Čemu? Daj vrati livakoviću, razvuci, trči prema liniji, troši vrijeme!

    Budimir radi faul, opet nepotrebno!

    Talijani vuku napad, prvo gvardiol totalno nepotrebno iskače, umjesto da drži poziciju.

    Juranović, koji je uveden da DUPLIRA BOK ostavlja igrača samog.

    Jbg, nije slučajno kad dva puta u par dana primiš gol u zadnjoj minuti nadoknade, sa iste strane, preko istog igrača.
  • Mihaljević
    8.7k
    image.jpg
    Opet će se gusta magla spustiti!
  • Jurki
    9.6k
    I kaj reci vruce glave i z dost pivi vriti?
    Bog dao, Bog uzeo.
    Da ovu utakmicu gledim jos 10 puta mi nist ne jasno.
    Da nije netko mogel napraviti pizdariju s klupe? Prekid? Bilo kaj?
    Ovo me podsjetilo na kurcevi Aek i gledanje kak Titanic tone.
    Da znam, lako je meni sad srat i filozofirati.
    Sjebali smo od pocetka utakmice s postavom..

    JEDVA CEKAM HNL. Jebo ovaj Euro. Sranje od natjecanja.
  • rioda
    3.4k
    Imali smo dva desna beka, a dobili gol upravo s te pozicije
  • Facke
    2.7k
    Razmem da ste srditi. Ali jbg ove je bas bile nesretne i glupe. Bile je hrpu situacija de sme mogli s jednem pasem dojti do sanse. Nisme skoristili. Glupe sme ispali. Jednostavne glupe. Koj druge reci.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Sta cu se zivcirat, boli me kurac.

    Albanija pa ovo, jednostavno je sudeno da ne prodemo. I jos na to nadodat jucerasnju pobjedu Madarske u zadnjoj minuti... a nesto bi se jos sigurno poklopilo... Ma bmk vise. Do pocetka 8. mjeseca nema zivciranja oko nogometa.
  • Dzoni
    245
    Ako nista bar ce ovaj livanjski prevarant konacno dobit taj otkaz i vise necu morat gledat ovakav ogavan nogomet nakon kojeg mi se na poluvremenu krenulo spavat. Ovo europsko prvenstvo nam je najlosije ikada sa 2 boda i -3 gol razlikom(2004.je bila -2). A kad se usporedi sastav 2004.i sad, dva razlicita svijeta..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.