• Tom Hanks
    2.8k
    Kad shvatite koliko je besmisleno zazivati pa ovako stvari završe bit će vam lakše.Ovako se samo mučite deckic
  • jedan u nizu
    6.8k
    Izgubili smo kad smo se poceli braniti u 55 minuti.
  • Mlađi referent
    11.4k


    Ti si vrlo nesretan i frustriran čovjek, a 100% si neupućen u pitanje vjere i najmanje.

    Osoba koja misli da prosječan vjernik očekuje intervenciju Boga u nogometnoj utakmici samo pokazuje da ne zna ni osnove postulate onog čega komentira. Ostavi se toga i ne sramoti se
  • Krizy
    38.4k

    Ti si bolestan. Idi piši za Index.
  • Aggro
    605
    40 minuta se branis i molis milog Boga da ovi ne zabiju gol pa kaj je to normalno... nemojte me jebat. Otvorili sw kompletno ni jednu sansu nisu otvorili u drugom
  • emilperska
    4.4k

    Moje shvacanje je da je kolega samo posprdno komentirao naseg izbornika koji kad prode na penale zahvali dragom Bogu, a kad ispadne radi vlastitih gresaka u 98. minuti, okrivi suce, Uefu, UN i zlu kob..

    A mozda sam i krivo shvatio sve :lol:
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Daliću, odlazi iz svetinje! Dok ti pričaš o medaljama zlatnog sjaja, gubiš finala SP i Lige nacija, gubiš polufinale SP, dobivaš golove u zadnjim sekundama protiv Albanije i Italije. Potpuno zaslužen remi. Sudac je bio pristran, ali sudac nije kriv za nestvorene šanse. Što smo mi stvorili? Individualni udarac Sučića i penal koji je izveden kako je izveden, ali se uz dozu sreće nekako došlo do gola. Sudačka nadoknada na razini SP u Kataru.
  • Nolifer
    7.1k
    Sudac smeće prokleto odradio zadatak i njega nabijem na onu stvar do osmog pokoljenja. :rage:
  • Tom Hanks
    2.8k
    Ma pusti ne vrijedi sa ovima
  • Dudu9
    584
    Kakva zadnja min lik iz obrane vuče loptu odbija mu se kad je Gvardiol uklizao, pa ni Sutalo blok, da bi na kraju ovaj zabio u rašlje, baš ni malo sreće, samo otkuda sudcu 8 min nadoknade
  • Sljeme
    2k
    Nažalost očekivano. Za naše dobro nadam se da slijedi napokon smjena generacije i izbornika amatera.
  • cibona
    1.8k
    Najviše zasluge za ovo ipak treba pripisati sucu. Ovo danas je bilo sramotno.

    Što se tice Modrića, koliko god ga kritizirao, žao mi ga je i ostatka generacije, ali svemu dobrom jednom mora doći kraj. Hvala ti kapetane na svemu, nadam se da shvaćaš da je oprost jedina opcija! Najveći si.

    S druge strane o daliću nemam lijepe riječi i nadam se da je tebi i tvojem stožeru punom uhljeba došao kraj.
  • Krizy
    38.4k

    Nadam se da će ti Bog donijeti nešto sreće i veselja u životu, jer si trenutno izgubljena duša.
    Bog te blagoslovio.
  • emilperska
    4.4k

    Dao bih 50 Eura da ga novinar upita:
    1) Ulazak Perisica
    2) Ulazak Juranovica
    3) Cuvas rezultat, ne uvedes Erlica..

    Ali mislim da svi drukcije gledamo ovo. Kraj jedne ere definitivno. Nadam se da dolazi novi izbornik.
    Ovaj je ispucao kredite i srecu..
  • Keyser Soze
    8.6k
    Kaj sam pisao jučer? LUZERSKI, GUBITNIČKI mentalitet Hrvata u sportu, eto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.