• Navijač Dinama
    7.8k
    Da vidimo sta ce sad nacionalna manjina na klupi reć tko je kriv.. da je pravde Božje prevara ne bi svanuće sutrašnje trebo dočekat na klupi.

    I nek povede Perišića tovara raspalog mrtvog sa sobom, jebo ga on
  • Ali
    2k
    Juranovic je izao da ponovi Albaniju !
    Svakom se moze dogoditi da pogrijesi, ali samo budala u cetiri dana radi istu gresku .
    Nije to nesreca, to je neznanje trenera !

    Imas na klupi Marca Pasalica koji bi pojeo travnjak po desnom krilu, i vjerovatno iz one situacije kada Gvardila frajer faulira a Jura ima otvoren autoput prema golu a ovaj.umjesto da ide okomito u sesnaest on zakoci i da Ibanusecu iza ledja...
    Kod gola Talijana sto reci nema ga ni u radijusu od 20m ...
  • Petar86
    635
    Samo bih volio da novinar upita Dalica sto mu je Erlic skrivio. Samo to.
  • Nolifer
    7.1k


    Koji je tvoj problem sa vjerom?
  • Orc123
    6k
    Jednostavno je, nekad srecu istrosis, mi smo je imali u proslosti i to stvarno puno. I tako ne bi daleko dogurali i da smo prosli tako da. Mislim da je vrijeme za pravu smjenu generacije. Momcad vapi za promjenama kako u vođenju, tako i u planu i samoj igri. Kronicno nam fali motoricnih igraca u sredini, a i fali nam brza igra preko krila.....
  • Krizy
    38.4k

    Ovo ti je zadnji put da spominješ Boga.
    Dosta te je više.
  • austrijanac
    2.9k
    Stvarno je bolesno da na ovoj razini suđenje bude toliko kriminalno lošr i na stranu jedne ekiperioda

    Ja sam iznenađen koliko je vas iznenadeno suđenjem zalizanog jazavca.

    Gdje god taj idiot dođe, znaš da je nešto loše i smiješno. Lik nas je protiv Villareala masakrirao, prošle godine Eng i Danska, vi se tu svi čudite.


    Ali nebitno, igra loša, postava loša, rezultat zaslužen. Nije sudac kriv generalno.
  • emilperska
    4.4k
    Bude Zlatko sad isao pjeske od Leipziga do Livna i sve ce se skorigirat za SP 2026..
    Nema veze sto je Perisic invalid, a Juranovic propusan na razini HNLa
  • Petar86
    635
    slozit cu se s tobom
  • Aggro
    605
    Kriv je samo trener, ovo je bilo negledljivo, mucenje
  • Mrvica
    3.6k
    Još si razmišljam koje smo kurčeve sreće ponovit će se Albanija i zadnje sekunde i zamisli čuda. Daliću hvala na svemu ali je vrijeme... Na ovaj način nažalost nismo ni zaslužili prolaz. Jako jako loše, panika je odradila svoje..
  • DrawTube
    3.5k
    Tko zna zna


    Komakova kletva :worry:
  • Petar86
    635
    Sve je meni jasno igra losa, postava, ne valja ovo ne valja ono ali mi smo 2 minute bili udaljeni od 2 pobjede u grupi smrti, uz to rezultat protiv Spanjolske nije reprezentativan. Barem je pozitivno da i kad smo losi i nikakvi mozemo pobjedivati dobre ekipe.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Imali smo sve , katastrofa da nemozemo odbraniti ponovo vodstvo. Ljudi igrali smo dobro drugo poluvrijeme. Dalic je fulao pocetnu postavi,Ali promjenama je pogodio sve. Crna nesreca. Boli u pm.jako boli. Pogotovo ovih 8 minuta. Gdje ih je debil nasao? Zuti kartoni? Ma nek se goni u pm. Danci navijali za italiju ,kommentator svrsavao. Sutra za srbiju navijam. Prvi i jedini put u zivotu. Nemogu vjerovati da smo takvi baksuzi. Pobjede na penalima ,sad nam se Kao sve vraca protiv nas . Jako sam tuzan i razocaran. Toliko sam zelio gledati cetvrtfinale sa svojim djecom u svojoj zemlji. Sto se mene tice prvenstvo je zavrsilo ovog trenutka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.