• xavier
    11.4k


    A znaš kako ide onaj vic s direktorom Guinnessa na konferenciji pivara :cool:
  • Paggini
    10.2k
    Karlovacko ne pijeImamo Dinamo

    Uh pije, pije....

    Ako nema pilsner urquellea jel...
  • Droljo
    6.2k

    Dero sam točeni Heineken u Amsterdamu prije 15 godina i bio je super. U to vrijeme ovaj tu šta ga je punila karlovačka je bio smeće.
    Sad pijem sve.

    Uh pije, pije...Paggini

    Baš reznuo jedno. Super je
    IMG-20240624-145233.jpg
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Ne znam, ili mi ne pada na pamet sad
    Pucaj


    Evo jedna mala anegdotica sa slavlja na trgu hehe. Vracam se ja doma, u tramvaju stoji neki tip sa zenom (pretpostavljam), a u ruci limenka Karlovackog. Gospodin negdje u Savskoj vidio neku mlađu ekipu i pita ih iz tramvaja jel zele karlovacko, ekipa kaze ne, a majstor taman prije nego ce se vrata zatvorit baci limenku pred njih i kaze “Karlovacko se ne pije”. Simpaticna scena
  • Dino
    2.3k
    Decki moji, pijete karlovacko i onda se cudite kak konkurencija jos uvijek nije bankrotirala.
  • xavier
    11.4k
    Ne znam, ili mi ne pada na pamet sad
    Pucaj
    Imamo Dinamo

    Konferencija pivara i nakon sastanka sjednu na pivu. Ovaj iz Heinekena naruči Heineken, ovaj iz Stelle Stellu, ovaj iz Budweisera Budweiser i dođe red na ovog iz Guinnessa. Kad naruči on Pepsi.

    Svi ga gledaju u čudu da zašto Pepsi, a on će: "Pa kad svi ostali pijete sokiće..." :cool:
  • Jurki
    9.6k
    Decki moji, pijete karlovacko i onda se cudite kak konkurencija jos uvijek nije bankrotirala.Dino

    V Karlovackom si ni noge nebi opral.
    Jbg pomazem Slovensku ekonomiju.. ali samo Laško.
  • Paggini
    10.2k


    Šefe daj pojasni ovo, nisam upućen :(
  • Jurki
    9.6k
    Karlovacko je sponzor kmečavaca s juga.
  • Majki2111
    2.8k
    Whats-App-Image-2024-06-24-at-17-18-26.jpg
    Kupljeno dečki. Slijedi proba nakon kaj se ohladi malo u frižideru.
  • Jurki
    9.6k
    pa to v oko nakapam :rofl:
  • Majki2111
    2.8k
    Ma bio sam u sparu. Imali su samo takvo pakiranje. Bila i Karlovačka pola litre u staklenoj boci. Al tata mi javio da je bolji Hinekken. A od pola litre nisu imali...
  • Paggini
    10.2k


    E pa to je to od mene i karlovackog, 16 lijepih godina ali vrijeme je doslo... zbogom, ali ne i dovidenja!!
  • jedan u nizu
    6.8k
    Karlovacko, Ozujsko, Heineken ..... Sve je to slicno (isto) isti stil piva, razlika u nekim sastojcima i proizvodnom pogonu. Treba prosirit vidike i isprobavat malo druge stilove i naci ono sto pase.
    Dosta slicni tim stilovima su jedan Pilsner Urquell, najbolji industrijski pilsner (po njemu je stil i dobio ime), pogotovo ako ga pijete u Plzenu i po mogućnosti nefiltrirani.
    Augustiner Helles, vrhunski helles,jako dostupan kod nas, lagan, pitak i bez greske.
    Jedan Guiness je vrhunsko pivo, koji mnogi na pocetku odbacuju jer je crno pivo, ali zapravo je laganije i pitkije od zuja, heinekena i ostalih.
    Za one odvaznije ima gomila craft piva i raznih stilova koje treba probati i naci sto mu odgovara. Nekome ce jedan pale ale biti grozota, a nekome ce tek tad otvoriti vidike i nikad vise nece probati industrijski lager.

    To je kao sa kolacima. Kao da cijeli vrijeme jedete mađaricu. Samo je razlika da li ju radi vasa zena, majka, sestra, susjeda. Netko ce se kunuti samo u maminu mađaricu a zapravo je stvar ukusa. A zapravo postoje i razne lambade, medene pite, ledeni vjetrovi, čupavci i stotine kolaca koje treba probati.
    Nemojte jesti samo mađaricu, probajte i neki drugi kolac :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.