• Patak
    2.5k
    Kule navodno odbio Forrest jer želi u Trabzon. Menadžer mu je Hucika kao i Orši...
  • Paggini
    10.2k
    Kule ultimativni dinamovac - riješi sezonu svojim golovima i onda napravi transfer da mi imamo više para za crne zvijeri iz Francuske. :cool:
  • miro
    3.5k
    crna zvijer po imenu Mislav?
  • emilperska
    4.3k

    To je bilo proslo ljeto. Znam cak sta si mogao vidjet. Ali clanak je od prije 11 mj.
  • SAS1987
    14k
    Samo kupuj ima još zemlje na Braču ne briniDrawTube

    Nije ni Brač toliko veliki :lol:
  • Efes Pilsen
    7.2k
    evo opet.. pise 3h..

    Screenshot-20240622-214424.png
  • Brusa
    973
    Ja osobno ću biti tužan ako Kule ode...
  • emilperska
    4.3k

    Oba kluba su spominjana i proslo ljeto, fkt nemrem vjerovat da nije reciklaza.
    Pogotovo Trabzon nakon debakla s Bjelicom i Hrvatima da ce opet nekog odavde dovodit za masne pare, a nece starter bit..
  • Jurki
    9.6k
    e moj prijatelju.. danas sam sve objasnil.. Al ti ni za zameriti..
    Karepovac (splitsko smetlisce) tegljacima otpeljas do Braca.. poravnas zemljom i evo novih parcela.. Brac ima neogranicenu mogucnost ekspanzije.
  • NORTE
    9.8k
    Osijek više ne računa na Kristijana Lovrića!Ivdzo11
    Spominje se da bi mogao Zekiću u Sarajevo.
  • Ivdzo11
    3.3k
    nije valjda na to spao...
  • emilperska
    4.3k

    A koja mu je alternativa ako je skartan u 4.klubu HNLa?
    S tim da tamo ce dobit vece pare nego u Slavenu ili fake Varteksu..
  • Sajla
    4.1k
    iz pera Marka Silova, glavna namjera je damage control za boga baluna i njegovu zafrkanciju po Grčkoj nakon ispadanja iz borbe za naslov, ali možda baca malo svjetla na odnos adidasa s nama: "Naime, George Misiztis i George Sifnios, vodeći ljudi branda adidas za područje jugoistočne Europe, veliki su navijači AEK-a i Jakobušića su uoči njegovog dolaska zamolili da na potpis ugovora dođe i Livaja."
  • NORTE
    9.8k
    možda baca malo svjetla na odnos adidasa s nama: "Naime, George Misiztis i George Sifnios, vodeći ljudi branda adidas za područje jugoistočne Europe, veliki su navijači AEK-a i Jakobušića su uoči njegovog dolaska zamolili da na potpis ugovora dođe i Livaja."Sajla
    Vodeći ljudi adidasa za JI Europu su aekovci, a Aek nije u adidasu već 17 godina...

    Mi smo bili u adidasu 7 godina i njih je prije dolaska preferirao Zoki.
  • Sajla
    4.1k
    ček, ispada da Silov piše bedastoće? pa ja sam apsolutno šokeran :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.