• tomi-pds
    22
    Nabiti im odštetu na 5-7 mil€ pa ko voli nek izvoli.
    Ako oni mogu fantazirati o par milijuna za Miereza,može im dinamo postaviti visoku odštetu za najprespektivnijeg golmana lige
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Goricu nakon sportskog direkora napustili Tim Matavž i Lenny Ilečić
  • Kruno
    239
    Jos da se Banica i Maloce rijese.
  • Patak
    2.6k
    Zanima me gdje će Ilečić, Dinamovo dijete...
  • Mr Anderson
    6k
    Po meni, Gorica prvi kandidat za ispadanje. Ne znam koga oni mogu dovesti. Para nemaju, niti će ih imati.
  • NORTE
    9.8k
    "Talijani: Hajduk želi Ricarda Rodrigueza i braniča od četiri milijuna eura iz Valencije."

    Oba igrača je trenirao Gattuso.
    Rodriguez je bez ugovora.
    Vidjet ćemo koga će sve uspjeti dovesti ovo ljeto.

    S trenerom s takvim iskustvom po klubovima i možeš očekivati pojačanja iz njegovih bivših klubova, liga ili igrača protiv koji je igrao kao trener i sad su dostupni.
    Također Kalinić ima odličnu karijeru i kontakte, od tuda i Gattuso.

    Hoće li dinamo moći parirati ovakvim mogućim dolascima?

    Nije to samo Gattuso, tu je i Kalinić, imaju pokrivenu Italiju za potencijalna pojačanja, a i šire jer su obojica bila u Španjolskoj itd...
    Napisao sam prije par tjedana prije dolaska Gatussa da će Osijek biti jači od njih, sad je jasno da neće i da ćemo imati nikad jaču konkurenciju u ligi.
  • eol12
    400
    Likovi igraju radi love, ne radi Gattusa, Kalinic nema iskustva, traži igrače preko poznanstva i skupa rješenja; takvo srljanje može dovesti do bankrota, to su užasno skupa pojačanja s debelo previše godina i sl s tim se možeš opasno zaigrati.
  • emilperska
    4.4k
    Ovo je Hajdukov udio duga u financiranju i poslovanju kroz godine (maksimalna razina je 1, pokazuje koliki dio imovine je financiran kroz kredite i obveze, a koliki kroz sve vrste kapitala i rezervi i zadržanu dobit):
    0,29 (2019.)
    0,33
    0,29
    0,38
    0,68 (2023.)
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Svejedno, zašto oni mogu dovesti takve klase od igrača, a mi ne? Rodriguez i Comert bi nama bili pojačanja samo takva.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Misliš da naši znaju da Comert može doći bez odštete? Jesu li uopće čuli za tog igrača? Mi se držimo HNL-a i Slovenije.
  • striko
    1.3k

    To je meni misterija oduvijek. Jedan Kalinić dovede Gatusa i razmatra kapitalce bez pribijene i vabi ih pretkolima KL-a dok se nama čine nedostižni.
  • Ivdzo11
    3.4k
    Jose Boto prekrižio igrača za kojeg je plaćena velika odšteta: Osijek više ne računa na Kristijana Lovrića!
  • mali M
    4k
    Svejedno, zašto oni mogu dovesti takve klase od igrača, a mi ne?Izet Hajrović

    Koga su doveli?! Jel sam propustio nešto, neki potpis il pričamo o klasičnoj medijskoj piskaranju o svemirsko atomskom Hajduku? Znači mi uspoređujemo svemirce koje oni nisu doveli sa sramotom koji mi nismo doveli? Ne razumijem
  • BBBaranja
    2.1k
    Boto prekrižio Lovrića :rofl:
    A jako dobro se zna kome ide postotak od njegove plaće..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.