• Blueshadow86
    1.3k
    Čokaju istekla posudba u Osijeku i vraća sa u Panathinaikos.
  • Ivdzo11
    3.4k
    Hajduk radi na transferima Francisca Reisa Ferreira Ferra, Yassinea Benrahoua i Leona Dajakua.

    Sva trojica treniraju na početku priprema s momčadi pod vodstvom trenera Gennara Gattusa, ali nije za očekivati da će ostati u kadru za sljedeću sezonu, već ih se pokušava transferirati prema novim sredinama.
  • striko
    1.3k
    Mislim da Benrahu može puno više dati uz pravog trenera
  • Mr Anderson
    6k
    Ne znam što se s Ferrom desilo, vjerojatno je glava u pitanju. Iz onih naših dvoboja s Benficom kad su on i Ruben Dias igrali stopere, čak mi se on činio bolji. Na kraju ovaj igra u Cityu, a Ferro ne može ni u Hajduku. Trebao bi u Lokomotivu da oživi karijeru.
  • DrawTube
    3.5k
    Jazavci, prvo izborite grupe uefa kikiriki lige pa onda najavljujte naslove
  • DiddyGuela
    1.3k
    Pa ne znam bas.

    U najmanju ruku neobicni transfer potezi Osijeka od dolaska Bota. Vade se neki igraci iz naftalina, iz drugih momcadi, naglasak na skolu dok im je svaki drugi transfer prosjecni stranac. Ostavljam prostor za to da je Boto genijalac pa ce od anonimusa iz drugih momcadi stvorit stroj ali se istovremeno pitam ako je Boto takav kapacitet zasto nije u Manchesteru nego je dosao u Os?

    Ove izjave opskurnog olinjalog Fidesz mađarona bolje ne shvacati ozbiljno. Boli njih kurac za NKOS i ulaganja u nogomet, njihova racunica i motivi u Slavoniji i Baranji su nesto potpuno drugo. To treba tjerat vilama iz drzave.
  • E46
    225
    Ovaj sto im dolazi iz Az Alkmara dolazi besplatno jer mu istice ugovor, imao je solidnu sezonu za drugu ekipu i vidim da su fizikalije jake, za hnl ce on bit masina i bolji od raznoraznih spikica, kaneka, itd.. Soldo veznjak je mlad i nije nekvalitetan, također i Cavlina golman i Jelenic stoper. A onaj brazlica Lima koji je trebao bit top pojacanje i kvaliteta za hnl je odustao nakon incidenata sa mafijanjem oko kluba. Uz sve to trener koji obozava mlade igrace i igra lijep nogomet
  • Eduardo
    18.1k
    Uz sve to trener koji obozava mlade igrace i igra lijep nogometE46

    Stvarno si pratio rad Coppitellija u juniorima Leccea i Torina da možeš ovo tvrditi ili gađaš u prazno?
  • Mr Anderson
    6k
    Pošto je do sad vodio samo juniore nije ni mogao raditi sa starijim igračima. A ovo za Čavlinu i Jelenića nije još ništa dogovoreno, sva pojačanja su im neki igrači iz B ekipa. Ekipa za ostati tu gdje su i bili.
  • emilperska
    4.4k
    Ovaj Osijek je meni najbolji primjer koliko klub izgleda ozbiljnije s novim stadionom.
    Da drže ovakve govore usred Gradskog vrta još bi tragikomičnije bilo.
    Mi smo svjetsko čudo šta smo sve napravili na ovoj ruševini od stadiona..
  • DiddyGuela
    1.3k


    Osim toga, mogu se lupat nogom u guzicu od veselja ako im Mierez i Nejasmic odluce ostati pa taman da i ne potpisu novi ugovor. To su im daleko dva najbolja igraca. Zasluga bivseg trenera.
  • Paggini
    10.7k
    Ne padajmo u instant masturbaciju po pitanju Osijeka, treba vidjeti kako će to sve skupa izgledati na terenu a i van terena s obzirom da su mafijaški klub. :)
  • Zagi
    5.8k
    Sve je to na papiru lijepo i krasno. Bumo vidli.

    Nego, uvjeti posudbe Čavline? Opcija kupovine ili ne?
  • BBB Baranja
    285
    Ja ne vidim kako oni mogu dobacit vise od 3. mjesta nakrcavanjem ekipe samo mladim igracima, onda bi Cabraja svake sezone se s nama tukao za naslov... Ali u svakom slucaju bolje da nam oni i Rijeka pusu za vratom kao zdrava konkurencija, nego raspali tovari koji ionako puknu u zadnjem krugu prvenstva sami od sebe
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.