• DrawTube
    3.5k
    Dakle u novoj sezoni novi travnjak u Koprivnici i Puli, travnjak na Kranjči ako ništa trpi manje tekmi jer umjesto Rudeša dolazi Šibenik s pristojnim travnjakom na Šubićevcu.

    Najveći problemi ostaju sramota u Gorici i Kranjča
  • NitkoBitan
    13.5k
    Teren u Kranjci je ove sezone bio ocajan, ne razumijem zasto ga nece promijenit. Kaj misle da ce se poboljsat sam od sebe "odmorom" od utakmica?

    Love u Loksi bome imaju, nista manje od Slaven Belupa ili Istre.
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Mario Brkljača više ne obnaša funkciju sportskog direktora HNK Gorica te će svoju karijeru nastaviti u SEH grupaciji na poziciji sportskog direktora SEH Fußballa.
  • Jaro
    6.1k
    Šibenik s pristojnim travnjakom na ŠubićevcuDrawTube

    jesu oni mijenjali onaj na kojem je Sutalo ispao na cijelu sezonu?
  • nemapredaje
    2.2k


    Stvar je u tome da se oni prave blesavi. Kao nemaju veze s time. Grad je vlasnik i grad upravlja.
  • Nino Bule
    12.1k
    Pa planiraju rusit i izgradnju nove kranjce u sijecnju 2025.-e, nebi imalo previse smisla sad ulupat 1-2 mil eura na novi travnjak
  • Mali dioničar
    15.1k
    Mario Brkljača više ne obnaša funkciju sportskog direktora HNK Gorica te će svoju karijeru nastaviti u SEH grupaciji na poziciji sportskog direktora SEH Fußballa.SjevernaStrana

    Sportski direktor koji je od sadašnjeg kluba napravio glavnog kandidata za ispadanje odlazi u konkurentski klub.

    Ajde Gorici ovaj prelazak nešto podiže vjerojatnost ostanka u ligi.
  • badjibadara
    2k
    Sportski direktor koji je od sadašnjeg kluba napravio glavnog kandidata za ispadanje odlazi u konkurentski klub.Mali dioničar

    Zar ih nije proslu sezonu spasio ispadanja dovodjenjem Sopica i iskusnih igraca nakon sto su vec bili otpisani?
  • Mali dioničar
    15.1k
    Zar ih nije proslu sezonu spasio ispadanja dovodjenjem Sopica i iskusnih igraca nakon sto su vec bili otpisani?badjibadara

    Spasio ih je Šibenik angažmanom Marija Cvitanovića.
  • Ivdzo11
    3.4k
    Mateo Marić od iduće će sezone nositi dres ciparskog prvoligaša Omonije iz Nicosije, objavio je klub na svojim kanalima. Ovaj dojučerašnji kapetan Lokomotive ima tek 26 godina, a čini se kao da ga već godinama gledamo na hrvatskoj prvoligaškoj sceni.
  • sanjinlego
    2.5k
    Gledate li pressicu i predstavljanje Gattusa? Kakav cirkus Bože moj .. Nikolica prikolica toliko nervozan, kao na iglama .. čak ušao i u manji sukob s novinarima ..

    Iskreno, mislim da ovaj nije ni svjestan gdje je upao.
  • Blueshadow86
    1.2k
    Kako imaš želudac za to? :grimace:
  • sanjinlego
    2.5k


    Kao mali volio sam ici u cirkus i gledati to sve. Evo i sada sam dobio želju. Samo što je sada besplatno, i gledam iz ugodne sofe, a tada sam cirkus plaćao 5eura i krivio ledja hehe
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Na pitanje na koga se prvo sjeti kada ga pitaju o hrvatskim igračima, Gattuso kao iz topa odgovara Boban i Prosinečki! Sve same legende hajduka...
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Gattuso će prvi trening s igračima odraditi u srijedu.

    - Zbog Eura fale tri igrača, oni će dobiti desetak dana više za odmor.

    Na koju trojicu se misli?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.