• hardek
    2.8k
    Sve mi se čini da je ovo "the last dance" za : Dalića, Modrića, Brozovića, Perišića, Vidu i Kramarića.

    Nadam se samo da kormilo neće preuzeti netko od pomočnika, već da će to biti Neno ili netko sa sličnom reputacijom.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Sam ja lud što bi volio keka na mjestu našeg izbornika
  • Praskaton
    2.3k

    Volio bih ga na mjestu trenera Dinama
  • emilperska
    5.5k

    Mogu zamislit Kustića da Ćorluku postavlja ili Olića. Ne znam tko od njih ima licencu općce da može bit selektor..
  • Infinity
    16.4k
    Za koga navijati veceras? Za Italiju i igrati zadnje kolo s rasterecenom Italijom u nadi da budemo treci ili za Spanjolsku, pa u zadnjem kolu igrati s nabrijanom Italijom za drugo mjesto?
  • Nolifer
    8.1k
    https://ibb.co/vQ17D0G

    Evo jedan crnjak. Uzet sa stranice noćna mora :rofl:
    Nogo

    Čitaju zonu....


    A da postavimo Horvatinčića za kapetana? Možda su nam onda veće šanse...

    Šalim se naravno... :joke:
    Nolifer
  • Paggini
    20.1k
    Za koga navijati veceras?Infinity

    Protiv koga god, uvijek sam jako šmekao talijane i njihovu divlju narav i antologijske poraze i pobjede.

    Romantika su, jebiga. Jedino kad sam nevoljko navijao protiv njih je 2006. jer iznad Zidanea ne postoji itko...
  • emilperska
    5.5k
    Rijetko kad sam mogao za španjolsku navijat..
    To valjda sa srbima samo..
  • Mr Anderson
    8k
    Navijam za Talijane, prvo simpatičniji su mi, drugo neće biti toliko nabrijani protiv nas.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Dobro, ajmo se sad ne baviti revizijom 2018. i 2022.Paggini

    Vrijedi li to i za Dinamove navijače i statističare koji se bave Jakirovićevim Pragom, Kosovom, i njegovim aranžmanima u Gorici i Sloveniji?????
  • don
    5.7k
    Za koga navijati veceras? Za Italiju i igrati zadnje kolo s rasterecenom Italijom u nadi da budemo treci ili za Spanjolsku, pa u zadnjem kolu igrati s nabrijanom Italijom za drugo mjesto?Infinity

    cijeli dan kalkuriram šta je najbolje za nas i idalje ne znam.
    Na hrtu kažu da večeras svim srcem trebamo navijati za Španjolce a maloprije na Novoj Tv kako bi za Hrvatsku bilo bolje da Talijani uzmu 3 boda jer bi time osigurali prvo mjesto...
    Također sam prvo mislio da trebamo navijati za Španjolce ali kako vrijeme odmiče veći sam pobornik pobjede Italije jer ne bi bili opterećeni protiv nas i Španjolska bi morala dobiti Albaniju.

    Samo x ne smije, a gledajući našu sreću (koliko god da smo loši) i završit ce sa X-om

    edit: Ako želimo igrati sa rasterećenom Italijom mozemo proći samo kao 3, a ako želimo proći kao 2. mora Španjolska dobit.
  • Mr Anderson
    8k
    Za Italiju. Ako će naša utakmica direktno odlučivati o prolazu, teško ćemo ih dobiti. Ako oni danas dobiju, protiv nas će vjerojatno kombinirati sastav.
  • Marley
    1.7k
    Razmisljam i ja cijeli dan i nemam pojma. Ovisno o tome igraju li Talijani bolje pod pritiskom ili rastereceni, zna li se sto :grimace:

    Iskreno, svejedno. Prevelike su to kalkulacije sad vec. Samo neka ne remiziraju i bok.

    Edit, da fakat. Ako budu rastereceni, vjerojatno ce odmorit igrace. Tako da, s tim argumentom naginjem Italiji.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ovako hladnije glave smatarm da treba ići na sve ili ništa protiv Talijana i da treba napokon senatore stavit u drugi plan.
    Znam da od toga neće biti ništa, ali sanjam ovakav sastav:

    Livaković - Gvardiol, Šutalo, Erlić, Stanišić - Kovačić, Majer, Sučić (Baturina) - Ivanušec (Pjaca), Petković, Marco Pašalić (Kramarić)
  • Facke
    3.6k


    Pa normalne da morame iti na sve ili nista. Full gas od prve minute.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.