• Marley
    1.2k
    Ja se ne mogu nacuditi ovolikim kritikama koje jutros citam, na racun Sutala. Prva cu se sloziti da je ova sezona ostavila traga na njemu, vidi se to. Sto mi je izuzetno zao. Ali da toliko ljudi smatra da je bio najlosiji na terenu jucer?

    Meni je bio bolji od Gvardiola. Izuzev lose reakcije kod drugog gola (ali i dalje taj gol nije samo na njemu, nema sanse), odradio je jucer veliki posao. Ni protiv Spanjolaca mu nemam sto puno zamjeriti. I to fakat nema veze sa klubastvom.

    Gvardiol mi je neprepoznatljiv u obje tekme, a jos me vise razocarao na stoperu.
    Tako da se za Talijane nadam Stanisicu i Gvardiolu, te Erlicu i Sutalu.

    Petkovic mislim da nema sanse da starta nakon jucer, realno trebao je i ranije izaci. Nista posebno nije napravio. Al ono, s obzirom da je nas, navikli smo vec da je to tako s njim. Uvijek lutrija.
  • Captain America
    15.4k
    https://www.24sata.hr/sport/uskoro-uzivo-dalic-dan-nakon-novog-kiksa-hrvatske-na-euru-989705?24sata_ref=frontpage-sport

    Leteći cirkus Monty Pythona.

    Vadi se na odličnu prijateljsku s Portugalom :rofl: Još samo fali da kaže da su turnir u Egiptu odigrali fenomenalno i osvojili...
  • emilperska
    4.5k
    Dalić je tom nekom sinergijom i nabojem koji je donio 2017. (uz naravno ogromnu dozu sreće, 4 dobivena penala i 2 dobivena produžetka u sve skupa 11 knock out utakmice, s tim da smo još 1 produžetak izgubili i 1 penale izgubili, znači čovjek je od 11 knock out utakmica, 8 doveo do produžetaka minimalno) napravio značajne pomake u odnosu na rezultate od 1998.
    Ono što treba imati na umu da je selekciju igrača i taktiku u velikoj mjeri preuzeo od Čačketa, a kostur svega je složio još Slaven Bilić 2011. prije Eura u Poljskoj.
    Sad mu se ta sva sreća strmoglavo okrenulo radi istih onih stvari radi kojih ga je mazila prije. On nijednog veterana osim Badelja, koji i nije bio najbitniji pojedinac u hijerarhiji, nije imao muda sam otpisat. Ako bi se netko sam otpisao jer mu se neda ili je ostario, onda bi ispao. Inače bi u maniri Modrića, Vide, Broza i Perje nastavili u beskonačnost..
    Šta vi mislite da će se Perišić oprostit nakon Eura? Malo morgen.. Pa to je reprezentativni uhljeb do 39, osim ako ne dođe Bjelica i stera ga u vražju mater (ružno zvuči, ali jbg)..
  • Jos-Optimus
    873
    Meni osobno je degutantno gledati Perišića u ovom stanju na terenu. Zamisli kako se osjeća jedan Borna Sosa (na stranu naše mišljenje o njemu, ali on je bek, a Gvardiola si vratio na stopera) kada ispred njega igra čovjek koji vidno ne može promijeniti smjer. Da ne pričam o Ivanušecu i Erliću, kako i zašto su nestali iz vidokruga zna samo Dalić. A vjerujem da posebnu diplomu za strpljivost zaslužuju Mateo Kovačić i Andrej Kramarić, igrač koji kupi tuđa govna još od EURA 2020 i koji je briljantan kad god nema Luke na terenu (ne računajući kvalifikacije akd se vratio ozlijeđen) i igrač koji je naš uvjerljivo najopasniji igrač - a kojem se pozicije mijenjaju kao na tekućoj traci.
  • Marley
    1.2k
    Bas sam slusala pressicu. Pita ga novinar za komentare da je previse ocinski nastrojen prema pojedinim igracima (starima, jel). On tvrdi da to nije istina, da uvijek igra onaj tko treba igrati i da on radi kako misli da je najbolje u tom trenu itd. Ali istovremeno skoci sam sebi u usta i kaze da ce tim igracima (iz Rusije) biti dozivotno zahvalan i da naravno da treba igrat tko ZASLUZUJE.

    Po meni, zasluzuje igrati onaj tko je najspremniji. To bi trebao biti glavni parametar zar ne? Po njegovom vidjenju, ocito zasluzuje onaj, tko je "nekad prije zasluzio".

    E moj Dalicu... ma ne krivim ni njega vise, sta cu ga krivit. Covjek ima neko svoje vidjenje i bok. Samo mi je jaaako, jako zao, da smo tu gdje jesmo, i vjerojatno ovaj Euro za nas uskoro zavrsava.... a imamo igrace. Imamo kadar, a glavni odgovorni to NE ZELE pokusati iskoristiti.
  • Marley
    1.2k
    upravo to.
    Sosa jedini pravi lijevi bek, a daleko zadnja je opcija. I onda ga stavi u igru u najlosijem trenutku. Ja sam uvjerena da bi nam Borna jucer koristio da je igrao otpocetka, pa onda kasnije ako hoces zatvorit, stavi defenzivnog Stanisica posto je Borna tu los.
    Erlic iako nije imao bajnu sezonu radi kluba, igrao je cijelo vrijeme i solidno, dakle nema govora da nije u formi. I on ne dobije ni minute, pa sramotno.
    Ivanusec, ne znam uopce sto reci.
    Eto bas sam razocarana tim pojedinim "potezima".
  • Jos-Optimus
    873
    Samo da postavi ljude logično i prema trenutnim mogućnostima bilo bi sve super. Erlić i Šutalo su dokazano izvrsni kao tandem i kompatibilni. On nakon jedne utakmice odustaje od Gvardiola lijevo, pa kakva je to ideja i planiranje ako odustaješ nakon jedne (nesretno) izgubljene utakmice.
    Stanišić je trenutno mlazna raketa za Juranovića i da je bio jučer na terenu mi nikad ne bi dobili gol za 2-2. Pašalić Mario igra sve osim svoje pozicije, a trenutno u Atalanti zna igrati i zadnjeg veznog. Majera žrtvuje na krilu jer ne smije dirati u svete krave, izravno zbog tog gube obadva Pašalića i naša igra. Kramarić na krilu je rješenje u rangu Petkovića na stoperu. Umjesto da nađemo način da Krama dobiva loptu u nekim lutajućim situacijama - majstor ga stavlja točno tamo gdje je jedino neiskoristiv. Baturina i Sučić nisu budućnost, nego sadašnjost.
  • Blueshadow86
    1.3k
    Ponizni je očito zaboravio da mu se na popisu nalazi i igrač pod imenom Luka Ivanušec.
  • Nolifer
    7.1k
    Opet ponizno brani Perisica... :vomit:
  • Marley
    1.2k
    pa to, slazem se apsolutno. Da mi nemamo igrace, rekla bih ok, doslo takvo vrijeme, bit ce valjda bolje, bit ce jos Eura i svega.

    Ali mi imamooo, mlade, jake, zdrave i spremne decke. Koji griju klupu, dok nam igraju stari i ozlijedjeni, ili na krivim pozicijma.

    Fakat ne volim pametovati i nije u mom stilu da glumim izbornika, ali ovakav nacin gubljenja utakmica me toliko boli da sam van sebe ovih dana :sweat: :roll:
  • Facke
    2.8k
    Fala bogu na Italiju morame iti napadacki. Da sme Albaniju dobili isli bi na X i zgubili sigurne.
    A Daliceve izjave me ne cudiju.Katastrofa.
    Nade nemam uopce. Prije me nasli Atlantidu nek dobili Talijane.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    2018. imaš najbolji vezni red na svijetu, prvotimce Reala, Barcelone i Intera koji su najbolji igrači na svojim pozicijama u svojim klubovima u tom trenutku. Imaš Mandžukića i Perišića koji su u naponu snage i prvotimci Juventusa i Intera. Imaš Lovrena koji je tada bio prvotimac Liverpoola s kojim je sljedeće sezone osvojio Ligu prvaka. Subašić je sezonu prije bio ugodno iznenađenje s Monacom u LP. Uglavnom, bili smo po imenima itekako jaka reprezentacija. 2016. smo prošli skupinu uz dobru igru, ispali od budućih osvajača prvenstva. Je li bilo neočekivano proći skupinu 2018.? Nije, daleko si jači od Nigerije i Islanda, a i Rusije kasnije. Bili smo jači i od Danske pa smo se namučili. Za pobjede protiv Argentine i Engleske svaka čast, ali protiv Francuske smo se spustili na zemlju. Poklopila se generacija u naponu snage, takvim igračima samo treba netko tko je kohezivni faktor u psihološkom smislu, a to Dalić svakako jest. Nakon toga nam opet slijedi mučenje u kvalifikacijama po dobrom starom običaju. EURO 2020. slično kao i ovaj. SP 2022. rezultat ti donesu HNL igrači koji navodno ne valjaju, bolji si sigurno od Kanade i Maroka i bilo je za očekivati prolazak skupine. Protiv Japana jedva prošli na penale, a igrački smo daleko bolji. Liga Nacija opet ti rezultat donesu HNL igrači koji navodno ne valjaju prema tvojim riječima, a kasnije se hvališ tim medaljama kao i onom sa SP 2022. Trenerska nula. Daliću znaj, svemu je kraj, zbogom i više se ne vraćaj.
  • Paggini
    11.1k
    Dobro, ajmo se sad ne baviti revizijom 2018. i 2022. jer ovaj Euro igramo loše....
  • flexXy
    2k

    A sta bi ti molim te napravio sa igracem koji ti je dokapetan momcadi. Javno bi ga lincovao i rekao da nema pojma ili sta, molim te prosvijetli me
  • emilperska
    4.5k
    Opet si vrtim film, taj Perišić je prevelik ego triper da bi se sam oprostio od reprezentacije. Tu će trebat željezna šaka doć nakon Dalčića da pročisti to sve.
    Ne znam osobno nikog iz HNSa iz sportskog dijela, ali znam iz ovog financijskog administrativnog dijela. Koliko sam ja uspio shvatiti, Dalčić nakon ovog Eura neće dobiti otkaz neovisno o plasmanu, eventualno ako nas on sam sve skrati muke.
    HNS-u je trigger za otkaz kad se desi financijski značajan kiks, a to je neodlazak na SP 2026. Ovo njegovo sramoćenje u grupi na Euru i osim ak se ne desi totalna kataklizma u Ligi nacija, to njima ne znači ništa..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.