• M94
    1.2k
    emilperska Meni osobno je degutantno gledati Perišića u ovom stanju na terenu. Zamisli kako se osjeća jedan Borna Sosa (Jos-Optimus

    Nez, meni je recimo Perisic odigrao ok jucer i uvijek bi prije drzao njega u igri nego dodajem prvom do sebe Sosi koji je u zadnjih par godina u padu, psihicki i igracki.
    Perisic je imao par odlicnih ubacaja gdje nam je to bila jedina opasnost po protivnicki gol. Ako nista bar znas da ce se iskidat i dat sve od sebe iako nije na 100%.
    I sljedecu bi ga stavio na beka jer na krilu vise nije toliko opasan.
  • serbus
    4.1k
    Je meni se isto čini da drugi mogu koliko ovakav Perišić da bi glatko dobili Albaniju drugdje je problem a ne on.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Perišić ne da nije igrao dobro nego je krivac za prvi gol jer se odmaknuo od igrača koji je centrirao.

    Da, Brozović ga nije popratio, ali do tako laganog centaršuta nije smjelo doći.
  • serbus
    4.1k



    E jebiga do kud idemo u natrag , Broz je broj jedan za krivac ona lagana trka i pogled u prazno je sva nemoć u jednom...

    Ako vrtiš u natrag gol krivac je Šutalo sa onim neznam kako bi nazvao " promašenim čišćenjem"... a Livakovićva reakcija nije bajna položaj kao da lovi u ruke loptu..
  • Daliban
    1.6k

    Perišić ne zatvori centaršut, Gvardiol trči duplirat kod Perišića i u ničijoj je zemlji, a Broz ležerno trkčkara nazad za svojim likom. Totalni cirkus.
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Ja sam samo dao primjer zdravog igrača, Perišić to nije, a ubacivati s mjesta može i Sosa. To ionako treba igrati Gvardiol
  • M94
    1.2k
    Ja sam samo dao primjer zdravog igrača, Perišić to nije, a ubacivati s mjesta može i Sosa. To ionako treba igrati GvardiolJos-Optimus

    Ne moze to Gvardiol igrat nikako, bar ne u ovom sistemu i igri koju imamo. Uopce ne dolazi do izrazaja. On nije klasicni napadacki bek koji prolazi 1na1, nego mu treba prostora, a u ovakvoj zagusenoj igri i dobroj obrani protivnici ga limitiraju. Lako je u Cityu gdje ima sve potrebno.

    I samo da pohvalim Kovacica, nas najbolji igrac na turniru.
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Ma koji sistem? Garantirano bi sve bilo bolje od toga što je iskemijao jučer. Ako ne vjeruješ Sosi da je bolji od Čovjeka koji ne može ići lijevo desno onda zovi Bradarića...pa on je stavio ljude u igru koji mogu centrirati i u napad stavio napadača kojemu je to lošiji segment igre od onog na klupi. Show program
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Apsolutno se slažem za Kovu, ali to je tako već 3 natjecanja, samo ga nitko ne doživljava jer nije "in"
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Perišić u ovakvom stanju nema što tražiti na terenu, a na Euru pogotovo. Bliže ste vi svi jučer bili televizorima nego on igraču kojeg treba čuvati, a napadački dio primi i nabij u 16 bolje ne komentirati, mogli smo onda i Bočkaja zvati...

    Sosa kojeg je jedna Njemačka htjela uzeti i koji je u tamo nekoj Bundesligi skupio 24 asistencije u tri sezone (ZA STUTTGART) nam ne valja nakon koje slabije utakmice. Šteta što je Dalić svoj stav "NE DAMO DA POTONEŠ" usmjerio prema Vlašiću i sličnim panjevima, a ne na igrača koji igra deficitarnu poziciju te se dokazao u jakoj ligi.
  • Nolifer
    8.1k
    A sta bi ti molim te napravio sa igracem koji ti je dokapetan momcadi. Javno bi ga lincovao i rekao da nema pojma ili sta, molim te prosvijetli me
    1h
    flexXy

    Jednak tretman prema svima. Ako je mogao okriviti Petkovića može i njega..Baš zato jer je dokapetan i mora snositi dio krivice i odgovornosti za svoj loš doprinos i slabu partiju..Da je htio mogo je reć: "šefe da igra ne trpi", prepustio bih mjesto nekom mlađem koji je spremniji i brži i sve u redu. A ovo vječito forsiranje nema smisla, jer vidiš i sam da nejde....
  • Miro Vugrinec
    4.8k
    Opet jadikovanja našeg velikog znalca na klupi. Jeftini demagog i populista koji blage veze o nogometu nema. Naravno da sad radi žrtvu od sebe i spominje joj kad se osvoji medalja ništa nije moja zasluga, a sad me svi napadaju. Naravno napravi žrtvu od sebe, to ti je najbolja obrana. To sto stavljaš trenutno "poluinvalida" Perisica na beka, sto stavljaš nestandardnog beka ekipe koja je skoro ispala u 2 Bundesligu ispred standardnog igrača jedne od najboljih svjetskih ekipa ove godine. To sto ti u vezi igraju starac kojeg je pregazilo vrijeme i igrač koji hladi jaja u Arabiji ispred mladih, željnih i gladnih, potpuno spremnih Baturine i Sucica, sto ti na krilima igraju 2 najsporija igrača reprezentacije- to ništa nisi ti kriv, to te ljudi pljuju i "ne vole jer si katolik". Pa majstore i ja sam katolik i moja vjera mi je svetinja, ali teški populizam i demagogija je skrivat svoje neznanje tako sto stalno spominješ svoju vjeru koja by the Way kod tebe je skroz lažna, jer pričao sam s puno ljudi iz Varaždina odakle si i s puno ljudi koji te znaju i u reprezntaciji i privatno, od nikoga nisam cuo ništa pozitivno s ljudske strane osim da si prevarant i 0 bodova od čovjeka. A trenersko neznanje da ne govorim, to sam već sve naveo ranije. Da ista valjaš, nakon odličnih rezultata s jednom malom reprezentacijom tukli bi se za tebe Real, City i ostali ogromni klubovi, ako ne oni bar neka Sevilla, a tebi jedine ponude dolazile iz Kine i Arabije gdje vođe nemaju pojma ko ima kakvo znanje nego samo gledaju kakvo ko ime ima
  • Doktor Kunić
    3.4k
    miro tigre daj nam nadu ulij oće odjebat nakon eura
  • MarK
    647
    Lik je postao besraman. Konstantno plače kako su u očima ljudi za medalje zaslužni igrači, a za lošu igru kriv on. Nije istina tvrdoglavi stvore. Nitko te ne napada zbog loše igre jer to i očekujemo s obzirom na izbor igrača. Napadamo te jer ne izvlačiš puni potencijal iz onoga čime raspolažeš. Stavi mlade nabrijane igrače, krila na krilne pozicije i ako primiš petardu od Italije većina ljudi će razumjeti.
  • Nogo
    3.6k
    https://ibb.co/vQ17D0G

    Evo jedan crnjak. Uzet sa stranice noćna mora :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.