• don
    2.5k
    Bravo za Joška Jeličića. Rekao da Modrićev utjecaj mora biti puno veći izvan terena nego na samom terenu. Također i Brozoviću je poslao sličnu poruku.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ne bih Modrica toliko napadao koliko i Brozovica. Modric je i sada vazna karikatura u Realu medutim ispao je iz momcadi zbog guranja mladarije. On u Madridu ima 9 igraca koji trce i za njega i koje moze proigrat, u reprezentaciji to nema.

    Modric u vezi uparen sa Kovacicem i Baturinom/Sucicem i bit ce to pjesma. Na krilima imat sve samo ne lazne devetke pa ce i to bit korektno.

    Kada je sve miltavo bez trke onda i kreativci pate.
  • miro
    3.5k
    Jedno poluvrijeme Sučić i Modrić, drugo Broz i Baturina, jer su i Sučić i Baturina previše ofanzivni da bi igrali skupa protiv Italije
  • Cosey
    467
    Decki, i dalje mozemo proci sa x-om. Kaj se tresete, poklopit ce se nekaj.flexXy

    Nemoguce je proc skupinu sa 2 boda kao treceplesirani.NitkoBitan

    Moguće je proći sa dva boda dalje, ali to se dogodilo samo jednom u povijesti.
    Naš problem u tom slučaju je kad imamo lošu gol razliku.
  • sanjinlego
    2.5k
    Zašto Baturina vrijedi 20-25 milijuna eura? Zato što s loptom ide prema golu, a ne od gola.

    Koliko smo imali situacija da ti se otvara prostor a mi stanemo, čekamo. Perisic mali milijun puta to radi, jer eto ceka protivnika pa ga lomi na desno ..
  • Mr Anderson
    6k
    Kaj nisu Portugalci prošli s 3 boda i na kraju bili prvaci? Mi budemo s 4 prošli i osvojili.
  • veselko tenžera
    1.5k
    Srbija i Slovenija odigraju X i u zadnjem kolu izgube pri čemu Slovenci minimalno s po 4 razlike.

    Škoti sutra izgube i odigraju X s Mađarima.

    Nama X sasvim dovoljan pod uvjetom da Španjolci dobiju Albaniju.

    Kad se ovako napiše, ne djeluje toliko nerealno :lol:
  • hardek
    1.8k
    Država gdje se svaka kritika na reprezentaciju doživljava kao državni udar. Jedna kritika na javnoj televiziji može značiti da nećeš uc u godišnju kvotu za UEFA Pro licencu
  • Krizy
    38.4k
    Livaković - Stanišić, Erlić, Šutalo, Gvardiol - Modrić, Kovačić, Sučić - Pašalić, Budimir, Baturina
  • deda
    29.5k
    Mislim da su nam šanse za pobjedu protiv Talijana ravne padu meteorita na moj balkon.
  • Facke
    2.7k


    Ma te bi trebale biti velike cude da ih dobime + Dalic mora neke stvari v prve postave premeniti. Po mene su oni denes potonuli. Sad bume vidli kulike se busu oporavili nakon novuga samara. Al sve te Daliceve gluposti su opet dosli na naplatu.
  • deda
    29.5k
    Ova momčad je kaput. Next.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Mi dobijamo italiju lagano. Definitivno. Nikad izgubili nismo i u ponedeljak ova momcad ce nam svima pokazati od cega si napravljeni. Jedna tekma ,zna se ulog. Situacija gdje pobjeda donosi prolaz,poraz doma i kraj ove generacije. I dalje je sve u nasim rukama
  • NitkoBitan
    13.5k
    Mislim da su nam šanse za pobjedu protiv Talijana ravne padu meteorita na moj balkon.deda

    x2 na Talijane 1,35 kofa. Povijesna prilika da se skeptici obogate.
  • Mrvica
    3.6k
    buraz nešto si mi optimističan previše. Iz tvojih usta u božije uši, ali se slažem sa Dedom da su nam šanse strašno male. Nadam se da se varam. :groan:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.