• hardek
    1.8k
    Toliko pita ismijavani Ivković tokom cijelog prvenstva je jedini bez dlake na jeziku. Skidam mu kapu na tome
  • Patak
    2.6k
    Jel Ivković spomenuo da je trenirao sve te igrače nekad?
  • NitkoBitan
    13.5k
    , i da Budimir bude špica.Nevo7

    To bi cak bio i dobar potez. On je odlican skok igrac i treba nam jedan takav protiv niskih Talijancica.
  • Zagreb1992
    1.4k
    Dokle god će starosjedioci imati privilegiju igrati ispred onih koji igrom to zaslužuju ne očekujem ništa specijalno dobroga ...Očekujem rutinsku pobjedu Italije i da ova palačinka boy se makne .
  • hardek
    1.8k
    Možemo se mi zajebavat kako je on trenirao svih njih, i obranio 12 penala Maradoni. Na kraju dana jedini kaže kako je i kad je dobro i kad nije. Ostali svi okolišaju ko da će ih streljat ako kažu jednu krivu riječ
  • flexXy
    2k
    Decki, i dalje mozemo proci sa x-om. Kaj se tresete, poklopit ce se nekaj.
  • Agramer86
    263
    Stvarno neželim coprat ali miriši mi teški X protiv Italije te ispadanje na 3. mjestu. Nakon dugo vremena baš mi je mrsko gledat ovakvu reprezentaciju ali nema predaje. Neka me svi demantiraju i razbe te žabare igrom.
  • dzis
    624
    Proci cemo skupinu jedva kao Talijani i kasnije postat prvaci
  • NitkoBitan
    13.5k
    Nemoguce je proc skupinu sa 2 boda kao treceplesirani.
  • Paggini
    10.6k
    Komakovo prokletstvo se ispunjava.
  • flexXy
    2k

    Sve je moguce s nasima. Svicarci sad dobiju, skoti i madari odigraju x zadnje kolo. Cesi i gruzijci odigraju x i spuse drugu tekmu. I lagano smo dalje sa 2 boda. Za vise kladionicarskih savjeta i nacina kako izgubiti kucu me slobodno zapratite
  • cibona
    1.8k
    Najveći problem je taj što je zabranjeno čak i pomisliti da Modrić započne utakmicu s klupe.

    A ja sam uvjeren da je upravo to recept za pobjedu protiv Italije. Brozović, Perišić i Modrić uz Dalića drže sve u svojim rukama. Na njima je hoće li ostaviti ego po strani i žrtvovati se za dobrobit reprezentacije, u protivnom nam se smiješi debakl.

    Sve što oni trebaju napraviti jest priznati si da u trenutnom rosteru postoje mlađi, svježiji, brži i prodorniji igrači od njih. To je sve.
  • Marley
    1.1k
    Vjerujem da ce Erlica stavit protiv Talijana
  • rioda
    3.5k
    Ostali svi okolišaju ko da će ih streljat ako kažu jednu krivu riječhardek

    #Obitelj se tako brendirala da svi zaziru od kritika jer u protivnom odmah stižu otrovne strelice i zatvaraju se mnoga vrata u nogometnom svijetu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.