• Navijač Dinama
    7.8k
    u cityju nek igra beka jer je to poseban sistem drukčiji odo ovog, al ovdje nek igra stopera, dal lijevog u 352 ili u 433(4231) svejedno je..
  • Kruno
    247
    Sad mi se jos vise smucio.
  • flexXy
    2k
    Ne postoji izbornik na planeti koji bi posjeo na klupu Broza i Modrica, nazalost s tim se treba pomirit. Dok oni sami ne shvate da ne mogu nista od toga. Ovaj Euro je gasenje jedne generacije i vec na iducem okupljanju nece bit dosta igraca iz ove momcadi i s njima i Dalica, u to sam uvjeren. Treba prihvatit rezultat kakav god da je i idemo dalje sa mladim snagama.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ne postoji izbornik na planeti koji bi posjeo na klupu Broza i Modrica, nazalost s tim se treba pomirit.flexXy

    Itekako postoje takvi izbornici sa mudima. Njemackoj ne starta Muller i da sad ne trazim xy drugih primjera.
  • Orc123
    6k
    Od sada uzimam od strucnjaka Ivkovica svaku izjavu kao sveto pismo! Covjek iza sebe stvarno ima strasnu trenersku i analiticarsku karijeru! Burno da on Perisica pohvalio!
  • miro
    3.5k
    Nije tragedija ovo prvenstvo, bilo ih je nekoliko za redom izvanrednih, ali sad je zbilja vrijeme da se oproste Modrić, Perišić, Brozović, Vida, Kramarić i prije svega Dalić
  • Blueshadow86
    1.3k
    Jedva čekam da Dalić više ne bude izbornik.
  • San Lorenzo
    12.7k
    Defenzivni dio nam je izgledao kao naš, Dinamov prije povratka Teofila, sve neki finjaci, sve neko pipkanje i nikoga da uđe u duel ili napravi faul.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Od sada uzimam od strucnjaka Ivkovica svaku izjavu kao sveto pismo!Orc123

    Jel on na poluvremenu rekao da ne zna kaj ne stima u igri? Ako nije skuzio na poluvremenu da nam je vaza pre troma i da nemamo postena krila...
  • Jurki
    9.7k
    jedan Curtois nije ni pozvan na Euro.. covjek osvojil Lp ove sezone.
    Linolada je kurac od trenera kojeg je do sad pratila sreca.
    A to da je on kurac od trenera bu uskoro potvrdil njegov sljedeci angazman.
    Hvala lijepa na dve medalje, ali je doslo vrijeme za rastanak.
    Danas je opet forsiral igru sa krilima bez krila (ko da je to jedini sustav u nogometu).
    Modrica je iscjedil do kraja.. i sad kad bu stani pani od njega nebumo imali koristi.
    Broz opet zalutal u Hamburg. Itd itd da mi post ne predug i bezveze.
  • don
    2.5k
    Ipak, najizgledniji mi je X sutra između Španjolaca i Talijana.Mr Anderson

    X je najgori mogući ishod za Hrvatsku sutra
  • veselko tenžera
    1.5k
    Gledajte ovo sa svijetlije strane, Arber Hoxha je protiv treće reprezentacije svijeta izgledao kao Neymar u primeu.
  • čovjekjogurt
    132
    Šutalo i Gvardiol su dva divlja stopera koja uvijek pokušavaju čitati igru, idu na loptu i kad treba i kad ne treba i onda kad presijeku loptu krenu naprijed kao da su ofenzivni vezni i idu do kraja u prodor ili na skok. Potpuno su taktički neodgovorni.

    To se sviđa ovim ljubiteljima "progresivnog" nogometa (što god to značilo) i takvim osobama je često važnije da golman ima dobro proigravanje i dugu loptu nego da dobro brani ali meni je stoper stoper a golman golman. Nije na stoperu da bude umjetnik s loptom i dribler.
  • Jurki
    9.7k
    Arber Hoxha je protiv treće reprezentacije svijeta izgledao kao Neymar u primeuveselko tenžera

    Znaci da ga bu neko kupil za bolesne peneze. :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.