• Krulek
    252
    Možeš voljeti ili ne Ivkovića, nikad mi nije bio ljubimac zbog zvezde, ali čovjek nikada nije imao dlaku na jeziku. Zato ga cijenim kao analitičara jer u vrlo velikom postotku ima pravo osobito kad se radi o našim svetim kravama.
  • NitkoBitan
    13.6k
    koje su nam sanse za prolaz ako dobijemo Italiju 1 razlike, a koje ako bude 2-3 razlike?ksapi

    4 boda sa bilo kojom gol razlikom 95%+ sansi za prolaz. Znaci treba nam samo pobjeda za gotovo siguran prolaz.
  • Krizy
    38.6k
    Pošteno od Baturine, kaže realan rezultat.
  • DZGIS
    1.1k
    Ovaj dečko (koji je upravo dao izjavu, kako u klubu tako i sada kad je teško) ne zaslužuje ovakav tretman od tolike neznalice na klupi. Samo netko tko ima težak sklop u glavi ne vidi i ne razumije koliki je talenat Bati i kakva igračina je već sad i on ne ulazi zadnjih 5 minuta u igru, NIKAKO!
  • Nino Bule
    12.1k
    Ma dobro realno ovo su mu prve minute, jedan ivanusec i pjaca nisu ni usli tako da se nema sta martin zalit, jos je trebao i uci prije ali je pao gol
  • jedan u nizu
    6.8k
    Probao sam shvatiti na koga idemo ako budemo treci u skupini.
    Bome su zakomplicirali. Ovisi koje ekipe ce proci dalje, tj koje skupine ce dati najbolje treceplasirane.
    Ali u nasem slucaju, ako zavrsimo treci, idemo na pobjednika skupine E ili F.
    EDIT:
    ako sam dobro pohvatao, u skucaju da zavrsimo drugi u skupini, idemo na drugoplasiranog iz skupine A
  • Mrvica
    3.6k
    Stvarno ne volim pljuvat po senatorima koji su zaslužni za toliko stvari i lijepih trenutaka, ali treba znati kad se povuć. Modriću svaka čast i hvala na svemu, Broz i tebi hvala al mislim da se trebaš držat $ i Arabije. Izborniku također hvala, ali ovo nema smisla više.. Vrijeme je za neke nove klince, vrhunski igrači ti čame na klupi a ti nisi u stanju iskoristit ih. Ne znam, zabiješ 2. gol i onda povlačenje, tako da sam očekivao nažalost povratak Albanije.

    Kako kažu ''Bitno je sudjelovat''

    Na ovaj način i na ovakvo vođenje reprezentacije nemamo šta tražit.
  • DZGIS
    1.1k
    Screenshot-20240619-173112-Instagram.jpg

    Naš starboy, budući nositelj repke, sa novim izbornikom nadam se
  • Dudu9
    597
    Ušli su mladi igrači pa svejedno primili gol toliko o tome
  • čovjekjogurt
    135
    Ako Italija nekim čudom dobije Španjolsku odlazi na 6 bodova i već bi osigurali prolazak. Možda bi igrali protiv nas sa B sastavom?
  • Mihaljević
    8.7k
    Pa da, trebali bi navijat za Talijane, ali mi se čini da su Španjolci za koplje jači, što su dokazali i u ligi nacija.
  • Orc123
    6.1k
    jesam igrao sam nogomet vrlo uspjesno, a ti? I da, Sutalo je danas bio jedan od najboljih. Odlicno je odradio posao protiv jako jako dobrog napadaca.
  • Paggini
    10.9k
    Ušli su mladi igrači pa svejedno primili gol toliko o tomeDudu9

    Usli su mladi igraci pa smo zabili napokon dva gola nakon dvije utakmice.
  • Str1nger Bell
    862


    Daj me nemoj jebat, pričamo o medalji na Europskom prvenstvu, tu se pričalo o Šutalu da čini najbolji stoperski par svijeta, ti meni spominjes da je Rey Manaj iz Sivasspora vrhunski napadač.
  • Dudu9
    597
    Sucic 20god igrao 45min nema snage u zadnjij min ispratit svog igrača
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.