• dzis
    643
    Jesmo li sa pobjedom I 4 boda sigurni barem kao treci?

    Misljenja sam da treba navijat za Spanjolce protiv Talijana tako da ovi ostanu na 3 boda I ako ih mi roknemo onda smo drugi i mirni
  • cibona
    1.8k
    Ušli su mladi igrači pa svejedno primili gol toliko o tomeDudu9

    Ok, i? Što želiš time reći? Mislim da bi najbolje bilo da protiv italije započnemo s Vidom, onda nam je pobjeda zagarantirana.

    A sigurno i Čorluka iz stožera čeka navijen ko puška.
  • NitkoBitan
    13.6k
    tako da ovi ostanu na 3 boda I ako ih mi roknemo onda smo drugi i mirnidzis

    Mi smo mirni i kao treci. Gotovo je sigurno da prolazis grupu sa 4 boda.

    Inace vidjeli smo kako nam izgleda ekipa sa veteranima i laznim devetkama u prvom poluvremenu, totalna bezidejnost i tromost. To tako sigurno ne bude moglo ic protiv Talijana, bolje ubacit Baturinu i Pasalica od prve, barem cemo dobit na brzini.
  • Paggini
    10.9k


    Ma buraz sve je dobro ovako, ne treba nista dirat, slazem se
  • GaijiZG
    872
    Jel ovo prvi put da je Kustić dao izjavu nakon poraza? Nadam se da se Daliću drma klupa.
  • Tongo Doumbia
    3k
    Kolegu ste @Mlađi referent razapeli za zapaženje Šutalove slabije forme, pa nam je na kraju svima život vratio u devedeset i nekoj minuti..

    Nažalost, kako uvijek kudim izjave Tome Ivkovića, nakon utakmice sam se složio s njim.

    Rekao je, u stilu, ne citiram doslovno pa neka mi se oprosti, da je Šutalo od stopera koji stvari anticipira prije samog događaja i igru čita brutalno, u godinu dana došao do onog klasičnog stopera izbijača.

    Ne znam koju ste vi utakmicu gledali danas, ali njemu je Manaj pravio ozbiljne, baš ozbiljne probleme.

    Pogrešan izbor kluba, Ajaxova sramotna sezona, vjerojatno i pad samopouzdanja. Razloga može biti mali milijun. A sve drugo je klubaško sektašenje. I to ono najgore vrste.
  • Blueshadow86
    1.3k
    Modrića i Brozovića posjesti na klupu.
  • immerwieder
    1.3k
    možda trebamo navijati za talijane, oni su s pobjedom ziher prvi,
    i utakmica s nama im je odmor za glavne igrače
  • NitkoBitan
    13.6k
    Meni se cini da je i Livakovic pao u formi i performansama. Tko zna kako je ono ludo tursko okruzenje utjecalo na njega. Bas nekako slabe reakcije, lose i mlako se baca. Mozda je cak trenutno Nevistic razina vise (nepopularno).
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Nema se sta kalkulirat, pobjeda protiv prljavog žabarskog naroda je imperativ, ako mislimo išta napravit onda moramo svakog i sve pobjedit, prosto ko pasulj.

    A ako Dalic misli pobjedit, senatori Broz i KBC Split Perisic mu ne bi smjeli dobit više ni minute... Brozovic u brutalno lošoj formi, u cipiripi neozbiljnoj mudžahedinskoj ligi, i ti ga svjedno pozoves, svejedno ti igra u prvoj, a Jakic,Moro i Sučić ti ostanu na predpozivu... pozoves i Vlasica nema veze jer je poluozljeden...

    Modric u Realu konstantno igra zadnjih 20 minuta... ovdje u nas igra cijele utakmice, napravi 15 netocnih dodavanja vanjskom i bačenih lopti u bunar... svejedno ga ne vadi vani, Perisic malo brži od nas forumaša koji ne igramo aktivno nogomet, ubacaji isto u bunar...daleko od ozbiljnog krila kakav je bio i nogometaša..

    Stanisic odigrao korektno protiv Španjolaca, igra u Leverkusenu redovno, ali ti stavis Juranovica(odigro prvo poluvrijeme oke) da ti igra cijelu utaimicu, iako ne igra baš stalno u Unionu, Erlic odigro 32 utakmice, Šutalo odigra jednu, dvi kritiziraju ga svi(meni je drag) ali je imo i ono svojih mračnih trenutaka danas...uvedeš kasnije Sosu koji ti i ne igra Bog zna u Ajaxu...

    Majer i Pašalić krila igraju, spori za te pozicije, niti su njihove, nit jedan nit drugi to igraju u Wolfsburgu odnosno Atalanti, a vamo Marko Pašalić,Pjaca i iVanusec ni sekunde.....

    Tjeraj se u pičku strininu Daliću, ti i tvoj populisticno-ponizni nogomet i taktike i to da ti senatori određuju postavu i taktiku i tko ce igrat, tko neće..

    Tko sto mi je prijatelj rekao, Modric ako ne moze sam rec Dalicu da nije za sat vremena nogometa ili da mu rekne da ga uvodi u 65.oj ili 70.toj minuti, e onda nek sve ide u onu stvar..
  • Mr Anderson
    6k
    Misljenja sam da treba navijat za Spanjolce protiv Talijana tako da ovi ostanu na 3 boda I ako ih mi roknemo onda smo drugi i mirnidzis

    Da, ali u tom slučaju su Španjolci sigurno prvi i mogli bi izaći preopušteno protiv Albanije. Ipak, najizgledniji mi je X sutra između Španjolaca i Talijana.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Fotkica poslije tekme :heart:

    Dalic i vise nego siguran na klupi.

    a7a31cbe-0dbe-49e8-9a0f-d20978cbdb89.webp
  • rioda
    3.5k
    Neću iznositi mišljenje o Gvardiolu jer bi bilo pomalo nepopularno, ali me zanima vaše mišljenje, na kojoj poziciji treba igrati? Dakle, zanemarimo City i što tamo igra.
  • emilperska
    4.4k
    Sve nekako loše..
    Veterani kojih se kvazi izbornik ne zeli rijesiti, Dinamovi igrači losije igraju nakon transfera u "bogatije" klubove nego sta su igrali u Dalčiću mrskom Dinamu. Bas sve je loše. Dalic je zakasnio s izmjenama, smjenom generacija, poziv je poslao po hijerarhiji..
    Protiv talijana nevezano bilo njima bitno ili ne necemo imat previše šansi jer su pokazali da su razina 2 iznad Albanaca koji su nas mogli rastavit u prvom poluvremenu..
    Svemu dođe kraj, pa i ovoj generaciji..
    Dalčić je nakon izgubljenog finala LN, trebao napravit reset ekipe. Maknut amatera Broza, ovih par veterana, uvest Sučića, Baturinu koga već, izgradit neke nove mehanizme..
    Sad smo tu gdje jesmo..
    Nadam se novi izbornik ce u Ligi nacija radit smjenu generacija kako bi docekao bitnije kvale za SP spreman..
  • Petar86
    638
    po meni jednostavno predobar ofanzivno da bude stoper
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.